• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Як змінити каталог установки програм за замовчуванням в Windows

Мені, як і будь-якого з наших читачів, що мають серед близьких репутацію «просунутого користувача", доводиться постійно відповідати на питання і прохання про допомогу своїх менш присвячених в комп'ютерні премудрості друзів і колег. І один з найпоширеніших з них: «Намагаюся встановити програму, а воно мені пише, що немає місця».

Все правильно. Скільки б не було вільного місця на диску D, наші брати по розуму все одно вперто ставлять всі свої ігри і фотошопи на системний диск C. Просто тому, що не в змозі змінити каталог установки в інсталяторі. Тому давайте допоможемо їм і просто змінимо шлях установки за замовчуванням.

Для проведення цієї операції нам знадобиться провести всього лише невелика зміна в системному реєстрі Windows. Для цього натисніть на кнопку Пуск і введіть в рядку пошуку regedit.exe.

exe

Перед вами відкриється вікно редактора реєстру, в якому ви повинні знайти наступний ключ:

HKEY_LOCAL_MACHINE \ SOFTWARE \ Microsoft \ Windows \ CurrentVersion

Тепер в правій панелі виділіть значення ProgramFilesDir і \ або ProgramFilesDir (x86) в залежності від того, скільки разів Windows ви використовуєте (32- або 64-розрядну). Зробіть подвійний клік по цьому записі і в спливаючому вікні змініть її значення на D: \ Program Files. Збережіть зроблені зміни і закрийте редактор реєстру.

Збережіть зроблені зміни і закрийте редактор реєстру

Тепер все нові програми будуть встановлюватися на той диск і в той каталог, який ви вказали. Це не тільки допоможе уникнути проблеми переповнення системного диска, але і допоможе при будь-яких проблемах з Windows. У більшості випадків при перевстановлення системи вам тепер не знадобиться заново інсталювати додатки, так як багато хто з них цілком спокійно це переживуть. Якщо ж ви скористаєтеся радою з цієї статті і подбаєте про перенесення призначених для користувача даних, то збій системи взагалі не зробить ніяких небезпечних наслідків.

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью