• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Як встановити програму на комп'ютер?

 1. Декілька порад
 2. Як встановити програму?
 3. Як правило установка програми проходить в такому порядку:

Привіт. Сидів сьогодні, думав, що б це такого цікавого і корисного написати в свій комп'ютерний блог . Зайшов на Яндекс Вордстат, це такий сервіс від Яндекса для перегляду ключових слів, точніше для перегляду кількості певного запиту на місяць. Написала я "як встановити" і почав переглядати запити.

комп'ютерний блог

Побачив один цікавий запит "як встановити програму" показів в місяць 36226, це не багато, але все ж люди шукають а значить така стаття буде корисною.

[NEW] Рейтинги F1 на початок 2019 року:
ноутбуки

, роутери для будинку , МФУ , Power bank , SSD , Smart TV приставки з підтримкою 4K UHD , ігрові відеокарти , процесори для ПК , підсилювачі Wi-Fi , смартфони до 10000 рублів , планшети для інтернет-серфінгу , антивіруси ,  роутери для будинку  ,  МФУ  ,  Power bank  ,  SSD  ,  Smart TV приставки з підтримкою 4K UHD  ,  ігрові відеокарти  ,  процесори для ПК  ,  підсилювачі Wi-Fi  ,  смартфони до 10000 рублів  ,  планшети для інтернет-серфінгу  ,  антивіруси

Ось і вирішив написати маленький пост на цю тему. Чому маленький? Та тому, що по суті тут нічого писати :).

Декілька порад

Перш ніж писати про те як встановлювати завантажену з інтернету програму. Я хотів би дещо уточнити і порадити. Уточнити я хотів то, що я буду розглядати приклад на операційній системі Windows. Не важливо якої версії, просто в тому ж Linux установка програм трохи відрізняється.

А порадити я хотів наступне: Якщо Вам потрібна якась програма. Наприклад Mozilla або QIP, то намагайтеся завантажувати з з офіційних сайтів. Все це в цілях безпеки, що б не підчепити якусь заразу в вигляді вірусу-здирника . У Windows 8 начебто обіцяють свій магазин додатків, і це було б дуже круто. Ну звичайно за однієї умови, що він буде нормально зроблений. Просто коли Ви качаєте програму з якогось "лівого" сайту або торрента, то в ній спокійно може ховатися вірус, який при установці обов'язково оселиться на Вашому комп'ютері. Це ніби все, тепер до головної частини статті.

Як встановити програму?

Програми для операційної системи Windows в основному йдуть з розширенням .exe, наприклад WinRAR.exe. Все що потрібно, так це просто запустити цей інсталяційний файл і діяти за інструкцією. Коли я починав писати цю статтю, то думав привести приклад установки програми з скріншот. А потім подумав, що майже всі програми відрізняються процесом установки, і від такої інструкції було б дуже мало користі.

Як правило установка програми проходить в такому порядку:

 1. Запускаємо інсталяційний файл. Сам інсталяційний файл може бути захований в .rar або .zip архіві. Тому спочатку відкриваємо архів і тоді запускаємо інсталяційний файл.
 2. Приймаємо ліцензійну угоду і натискаємо "Далі".
 3. Виберемо компоненти які потрібно встановити (не в усіх програмах).
 4. Виберемо місце на комп'ютері куди встановити програму. За замовчуванням в більшості випадків встановлюється в C: \ Program Files \. Якщо Ви встановлюєте велику гру, то раджу не ставити на диск C, бажано замінити його на диск D або E. Натискаємо "Далі" або "Встановити".
 5. Ще можливо менеджер установки запропонує вибрати створювати чи ярлики на робочому столі і папку в меню пуск, тут вже відзначайте галочками за своїм бажанням.
 6. Далі доведеться трохи почекати (залежить від розміру програми) і все буде встановлено. Але все ж різні програми встановлюються по різному, але схема зазвичай схожа до тієї що я описав.

Встановлену програму, точніше ярлик для її запуску потрібно шукати на робочому столі або в "Пуск", "Всі програми".

Начебто все написав, сподіваюся моя стаття буде для Вас корисною, чекаю коментарів :). Успіхів!

Чому маленький?
Як встановити програму?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью