• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Як відключити рекламу в браузері

 1. Як прибрати рекламу в браузері Опера
 2. Як прибрати рекламу в браузері Chrome
 3. Як відключити рекламу в браузері Firefox

Добрий день шановні читачі блогу PomKomp.ru. В одній зі статей свого блогу я вже розповідав про те, як прибрати спливаючу рекламу . Там описані способи боротьби з шкідливою програмою, яка довільно запускає випадають рекламні блоки. Справжня ж стаття описує, як відключити рекламу в браузері встановлену господарем проглядається ресурсу.

Більшість власників сайтів навмисне розміщують на сторінках своїх проектів сторонні оголошення. Така реклама дозволяє їм отримувати певний дохід від переходів відвідувачів по банерах. Особисто я нічого проти монетизації сайту, таким чином, не бачу. Однак існує величезна різновид рекламних оголошень, яка в свою чергу може бути дуже нав'язливою. Або містить недоречні оголошення і гармонійно вписуватися в структуру і дизайн сайту.

Ще одним мінусом наявності реклами на сайтах є її вплив на продуктивність комп'ютера, а точніше на швидкість завантаження сторінок. Блоки в вигляді анімації з використанням flash при великій кількості відкритих вкладках можуть значно гальмувати роботу навіть досить потужного комп'ютера.

Блоки можуть з'являтися на всіх сайтах і в усіх браузерах без винятку, будь то Опера, Яндекс браузер або Google Chrome. Справа в тому, що візуалізація сторінок в інтернеті не залежить від інформації знаходиться на вашому пристрої. Багатьох такий стан справ не турбує. Однак люди, які щодня отримують потік інформації з мережі не дуже хочуть захаращувати свою свідомість різними непотрібними даними.

Отже, давайте перейдемо до опису способів, як відключити рекламу в браузері.

На даний момент для вирішення даного завдання існує дуже корисне розширення Adblock дозволяє прибрати рекламу в браузері на всіх сайтах.

Розширення Adblock блокує появу будь-якої реклами на будь-якому ресурсі. Такий підхід не дуже хороший. Власник ресурсу повинен отримувати хоч невелику грошики за свою працю.

Далі я постараюся докладно розповісти, як встановити розширення для найпопулярніших браузерів за допомогою якого можна прибрати рекламу. Але перед тим як почати опис хотілося б звернути увагу на обов'язковий захист вашого комп'ютера. Перед установкою будь-яких програм, тим більше скачуваних з мережі інтернет необхідна наявність якісного антивіруса. Про те, який антивірус вибрати можете прочитати на сторінках мого блогу.

Як прибрати рекламу в браузері Опера

Для початку відкриваємо браузер і в верхній частині екрану натискаємо на значок Опера. Відкриється меню, що випадає де необхідно вибрати розділ «Розширення» і далі «Вибрати розширення» (все як показано на малюнку нижче)

Далі відкриється нове вікно зі всілякими розширеннями для даного браузера. У рядок пошуку вводимо Adblock і натискаємо клавішу Enter або Пошук.

Коли потрібне розширення буде знайдено залишиться натиснути кнопку «Додати в Опера» і слідувати підказкам по установці. Нічого складного в цьому процесі немає, все інтуїтивно зрозуміло.

Після закінчення завантаження, Adblock проінформує вас про те, що подальше відкриття будь-яких вкладок буде відбуватися без показу реклами з сайтів. Після закінчення процесу рекомендую перезавантажити браузер, щоб всі зміни вступили в силу.

Якщо цей спосіб вам здався досить складним, то ви можете скористатися альтернативним методом і просто завантажити розширення з сайту виробника перейшовши за посиланням https://adblockplus.org/ru/opera. Процес установки схожий з тим, що я описав вище.

Як прибрати рекламу в браузері Chrome

Фактично для всіх браузерів спосіб дуже схожий. Однак є нюанси, які викликають необхідність розгляду кожного браузера окремо. Давайте розберемося як прибрати рекламу в браузері Google Chrome.

Якщо ви поновіть браузер Гугл Хром , То дану операцію можливо доведеться повторити.

Відкриваємо браузер і в правій верхній частині екрану знаходимо панель інструментів (виглядає вона в вигляді трьох горизонтальних ліній)

Потім в вікні, що розкрилося вибираємо пункт «Інші розширення.

Після чого відкриється магазин Хром. Використовуючи пошук знаходимо необхідний нам Adblock і натискаємо кнопку «Встановити».

Наступним кроком вам буде потрібно підтвердити свою згоду на використання даних натиснувши кнопку «Додати». Після закінчення установки реклама в браузері на всіх сайтах буде автоматично прибрана. Для Google Chrome також є можливість скачати потрібний інструмент з сайту розробника https://adblockplus.org/ru/chrome

Як відключити рекламу в браузері Firefox

Останнім в даній статті браузером я вирішив вибрати Мазілу. Спосіб установки дуже схожий з попередніми тому я вирішив розповісти трохи про інший спосіб, а точніше про те як встановити блокувальник з сайту виробника.

Даний спосіб підходить для всіх перерахованих вище браузерів

Для початку переходимо по посиланню https://adblockplus.org/ru/firefox і натискаємо кнопку «Встановити».

Далі дозволяємо браузеру установку доповнення

Після того як завантажиться розширення, натискаємо кнопку «Встановити зараз» і чекаємо закінчення процесу. Власне на цьому всі дії закінчуються. Після перезавантаження браузера ви можете насолоджуватися інтернет серфінгом без настирливої ​​реклами.

Сподіваюся я зміг доступно пояснити, як відключити рекламу в браузері. І у вас не залишилося невирішених питань з цього приводу. Однак якщо хочете щось дізнатися чи чимось поцікавитися, то не соромтеся залишати питання в поле коментарів.

Якщо Вам сподобалася ця стаття, то підписуйтесь на нові і скористайтеся, будь ласка, кнопочками:

СХОЖІ СТАТТІ

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью