• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Як стати популярним в Інстаграм!

 1. круті фотографії
 2. використовуйте хештеги
 3. Вказуйте місце, де зроблено фото
 4. Фолловьте, лайкать, коментуйте і взагалі всіляко спілкуйтеся з іншими користувачами
 5. Переконайтеся, що ваш профіль - відкритий
 6. Підключіть свій аккаунт Instagram до акаунтів в інших соціальних мережах
 7. Спостерігайте за зірками Інстаграм
 8. Зробіть дійсно круту фотографію профілю
 9. Використовуйте популярні фільтри
 10. Вибирайте правильний момент
 11. Комбінуйте свої фотографії
 12. висновок

Мільйони людей по всьому світу користуються Instagram. Але, незважаючи на такий широкий охоплення, можна однозначно сказати, що інстаграмери - це особлива публіка. Впевнено заявляємо: Інстаграм - це наймодніша зараз соціальна мережа. З наймоднішими учасниками, звичайно ж! Якщо ви хочете не просто стежити за активністю своїх друзів і знаменитостей, а серйозно націлені на те, щоб стати популярним - ця стаття для вас! Ми підтримуємо Вас у ваших амбітних прагненнях - у будь-якого, хто стає популярним в інтернет дуже світле майбутнє. А лояльна аудиторія важлива для кожної знаменитості. Інстаграм - один з кращих і найприємніших способів стати дійсно популярним! Ну а про те, як створити собі армію справжніх і відданих фоловерів в Інстаграм ми розповімо в цій статті.

круті фотографії

Перше і головне правило - розміщуйте тільки дійсно круті фотографії. У кожної з ваших фото повинна бути хоч якась фішка, яка зачепить людей. Насправді, якщо у Вас є можливість кожен день робити кілька реально крутих фотографій, вам більше нічого і не потрібно - популярність дуже скоро прийде до вас. Однак, така можливість є не у всіх.

Чи не турбуйтеся, навіть якщо ви не поп-зірка і не живете між Парижем, Лондоном і Каліфорнією - все одно можна робити купу дійсно цікавих для людей фотографій. Просто постарайтеся не розміщувати занадто багато карток вашої їжі або котиків. Хоча ні, все люблять котиків і ось з ними-то переборщити неможливо. Даєш котиків!

За статистикою, найпопулярніші фото в Інстаграм - це лайфстайл (круті тачки, дорогі будинки та інші атрибути красивого життя). Друге місце займають фотографії особистого характеру - діти, свята, сім'я. Враховуйте це при виборі тематик для своїх робіт.

І ще одна порада сюди ж. Якщо раптом у вас кожен день є в розпорядженні декілька реально крутих кадрів - не викладати їх все відразу, інакше є шанс, що якісь з них залишаться без уваги.

використовуйте хештеги

Хештеги обов'язково допоможуть Вам залучити безліч людей до ваших фотографій Хештеги обов'язково допоможуть Вам залучити безліч людей до ваших фотографій. А якщо фотографії будуть крутими (див. Перший пункт статті) - ті, хто просто зайшов по хештегом обов'язково залишаться з вами в якості фоловерів. Люди часто шукають фотографії конкретних місць або речей в Інстаграм, тому постарайтеся якомога детальніше описувати свої фотографії за допомогою хештегов.

Крім того, обов'язково вивчіть - які хештеги популярні зараз. На сайті web.stagram.com/hot є завжди актуальний список найпопулярніших на даний момент тегів. Придивіться уважніше - може бути якісь Вашим вже існуючим фото потрапляють в трендові тематики - це принесе вам безліч лайків. А якщо немає - можете просто зробити кілька нових фотографій по заданій темі.

Крім того, ви можете використовувати хештеги, щоб знаходити цікаві для вас тематики, дивитися фотографії, пов'язані з нею і ставити лайки або коментувати їх. Так ви маєте великий шанс знайти людей зі схожими інтересами, які, швидше за все теж прийдуть щоб Вас зафоловив і отлайкать.

І останнє - постарайтеся не ставити на фотографію хештеги, які до неї не підходять. Така стратегія, може бути, і принесе вам пару лайків, але ніякої довгострокової користі ви з цього не витягнете.

Вказуйте місце, де зроблено фото

Люди дуже люблять дивитися фотографії з місць, які вони знають або де бували. Instagram надає можливість подивитися всі фотографії інших користувачів, зроблені в тому ж місці, де була зроблена та фотографія, яку зараз постить той чи інший користувач. Таким чином, інші люди, які постять картинки з того ж місця, що і ви, зможуть побачити ваші фотографії. Якщо вони їм сподобаються - нові фоловерів Вам забезпечені!

Фолловьте, лайкать, коментуйте і взагалі всіляко спілкуйтеся з іншими користувачами

Бути доброзичливим і позитивним - відмінна стратегія з нарощування власного бази фоловерів. Постарайтеся підійти до цього процесу з головою і серцем. Будьте щирими. Набагато краще зафоловив кілька людей, з якими у вас збігаються інтереси і яким можуть бути цікаві ваші фотографії, ніж фолловить кожен день величезна кількість абсолютно лівих людей. Тим більше, що в Інстаграм зараз є ліміт на фолловінг.

Знайти людей зі схожими інтересами дуже просто Знайти людей зі схожими інтересами дуже просто. Крім пошуку по хештегом, вам допоможе з цим спеціальна опція Інстаграм - Рекомендовані користувачі. Знайти цей розділ можна в Пошуку Друзів.

Тепер наведемо трохи корисної інформації з приводу того, які дії привертають користувачів.

Якщо ви хочете, щоб ваші фотографії отримували побільше лайків і комментов, само собою, вам потрібно взаємодіяти з іншими користувачами. В цілому, в Інстаграм набагато більше лайків, ніж коментів. За офіційною статистикою, в секунду ставиться 575 лайків і всього 81 коментар. Таким чином, якщо ви хочете звернути на себе увагу інших користувачів - постарайтеся більше коментувати. З власного досвіду, можу сказати, що якщо ви залишите дійсно приємний і щирий коментар під будь-чиїм фоткою, то ця людина швидше за все зацікавиться вашим аккаунтом, а, може бути, і зафоловив вас. Статистика Instagram повідомляє нам, що коментарі викликають фолловінг в 4 рази частіше, ніж лайки.

Ну а якщо вже ви не великий фахівець в коментарях - вам залишається стріляти з гармати, тобто роздавати лайки направо і наліво. За статистикою, на кожні 100 лайків, залишених до фотографій інших користувачів, доводиться в середньому 21,7 відповідних лайків і 6,1 фоловерів. При цьому вам зовсім не обов'язково фолловить цих користувачів у відповідь.

Крім того, коли хтось лайкать вашу фотку, друзі цього користувача бачать, що він її залайкал і є велика ймовірність того, що і їм вона сподобається і вони залайкают її теж. Таким чином, ви залучаєте до свого профілю людей, з якими ви навіть не контактували!

Переконайтеся, що ваш профіль - відкритий

Зробити це нескладно - на сторінці налаштувань зайдіть в розділ «Безпека» і переконайтеся, що перемикач ряждом з пунктом «Приватний фото» встановлено в положення «Вимкнено». Так ваш профіль і ваші фотографії зможуть бачити всі користувачі Instagram.

Підключіть свій аккаунт Instagram до акаунтів в інших соціальних мережах

Переконайтеся, що ваш профіль - відкритий За допомогою такої прив'язки, ви зможете просто і зручно постити фотографії з Інстаграм прямо в Фейсбук, Твіттер або інші соціальні мережі Переконайтеся, що ваш профіль - відкритий За допомогою такої прив'язки, ви зможете просто і зручно постити фотографії з Інстаграм прямо в Фейсбук, Твіттер або інші соціальні мережі. Природно, що це зробить вашу фотографію доступною для ще більш широкої аудиторії і принесе вам безліч лайків і нових фоловерів.

Для того, щоб підключити Інстаграм до інших мереж, зайдіть в Настройки і виберіть пункт «Налаштування публікації». Там ви побачите список мереж, в які можете постити фотки з Інстаграм. Виберіть ті, де у вас є акаунт і авторизуйтесь. Тепер ви готові ділитися фотками з усіма своїми друзями!

Спостерігайте за зірками Інстаграм

Популярні користувачі Інстаграм точно знають рецепт успіху. Уважно стежте за тим, які вони постять фотографії та надихайтеся їх творчістю для створення власних шедеврів! Якщо користувачам щось подобається, вони будуть лайкать це знову і знову і обов'язково підпишуться на Вас. А потім це зроблять їхні друзі. Тому будьте уважні і не соромтеся вчитися у тих, хто вже багато чого досяг.

Зробіть дійсно круту фотографію профілю

Один з кращих спосіб дійсно сильно збільшити кількість фоловерів і лайків - це серйозно попрацювати над своєю аватарки в Інстаграм Один з кращих спосіб дійсно сильно збільшити кількість фоловерів і лайків - це серйозно попрацювати над своєю аватарки в Інстаграм. Ця фотографія - ваше обличчя і перше, що побачать інші користувачі, яких ви лайкать або чиї фотографії ви коментуєте. Якщо ця фотографія приверне увагу - півсправи вже зроблено, користувач прийде подивитися ваші інші фотки, він буде зацікавлений! Секрет в тому, що фотографія профілю не обов'язково повинна бути саме вашою фотографією. Вона повинна бути чіпляє погляд, яскравою, можливо, навіть провокаційною. Вона повинна давати користувачам перше враження про вас, про ваші інтереси і про те, що вони побачать у вашій стрічці. Таким чином, коли друзі тих користувачів, яким ви залишили коментар, побачать вашу картинку, вони обов'язково їй зацікавляться і прийдуть подивитися на ваші картки.

Використовуйте популярні фільтри

Статистика показує, що фотографії, оброблені тим чи іншим фільтром можуть бути більш популярні, ніж інші. Ось список найпопулярніших фільтрів в мережі Інстаграм:

 • - Normal
 • - Earlybird
 • - X-Proll
 • - Hefe
 • - Rise
 • - Valencia
 • - Amaro
 • - Brannan
 • - Lomo-fi
 • - Hudson

Вибирайте правильний момент

За статистикою, зібраною після аналізу більше 1000 фотографій на Statigr.am, найкращий час для постінгу фотографій - це понеділок, 5 години вечора. Саме в цей час у вас є шанс зібрати найбільшу кількість лайків та коментарів.

Друге популярне час для розміщення фоток - середовище або четвер в районі 3-х годин дня.

За статистикою, максимальний ефект фото приносить в перші 3 години свого життя в мережі. 46,15% коментарів залишаються протягом першої години після розміщення, а 69,23% коментарів - протягом перших 3-х годин. Тому, якщо вже ваше фото не набуло того успіх, на який ви розраховували, протягом перших трьох годин, швидше за все воно вже не стане популярним ніколи.

Комбінуйте свої фотографії

Для того, щоб створювати колажі є спеціальні додатки, наприклад, Diptic. Колажі, за статистикою, отримують на 20% більше лайків і на 23% більше коментарів, ніж звичайні фотографії. Таким чином - час, витрачений на комбінування фотграфій - окупається з лишком.

висновок

Ось поради, які допоможуть вам стати дійсно популярним в Інстаграм. Ще раз повторюся, що найголовніший ключ до успіху - це хороші і цікаві фотографії в вашому профілі. Без них будь-які хитрощі не принесуть праці, а з ними все зусилля будуть приносити подвійний або навіть потрійний результат. Щоб навчитися робити дійсно хороші фотографії не потрібно бути професійним фотографом, досить просто ознайомитися з базовими правилами композиції і володіти зачатками доброго смаку. Будьте активні, відвідуйте круті заходи, живіть повним життям, будьте радісні і позитивні - тоді і приводів для дійсно яскравих і цікавих фотографій у вас буде предостатньо.

Після того, як ви зрозумієте, що у вас дійсно є, що показати людям - застосовуйте поради з цієї статті і успіх вже не за горами. Бажаю вам справжньої популярності, тисячі фоловерів і десятки тисяч лайків!

Автор Філ Макаров

Будь в курсі! Подивися найпопулярніші статті!

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью