• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Як скачати музику з Однокласників парою кліків мишею

 1. OkTools - додаткові можливості для користувачів «ОК»
 2. Skyload - завантажувач контенту з соцмереж і не тільки
 3. Як скачувати музику з «ОК», не використовуючи програми

«Однокласники» та інші соціальні мережі зберігають те, чого немає більше ніде - рідкісний музичний контент. Буває, шукайте ви, шукайте композицію - і, нарешті, знаходите у кого-то з користувачів «ОК». Ваша радість нескінченна, ви намагаєтеся знайти кнопку «Завантажити» ... а її немає.

Чи не хочете задовольнятися тільки прослуховуванням улюблених пісень? Я теж! Сьогодні в продовження теми «Як завантажити аудіо з ВКонтакте» , Поговоримо про те, як завантажити музику з «Однокласників» на свій комп'ютер.


Як скачати музику з «Однокласників» парою кліків мишею

OkTools - додаткові можливості для користувачів «ОК»

OkTools - це безкоштовний універсальний плагін для роботи з сайтом «Однокласники», оснащений функцією скачування мультимедійного контенту. Встановлюється як розширення в Mozilla Firefox, Opera, Google Chrome і в інші браузери на основі Chromium - Yandex.Browser, Amigo, Orbitium і т. Д.

Після установки OkTools додає в плейлист «ОК» свої кнопки:

 1. Для одночасної закачування декількох треків на вибір.
 2. Для завантаження одного треку.

Для завантаження одного треку

Кнопка закачування декількох треків відзначена на скріншоті вгорі цифрою 1. За нею ховається невелике меню. Натисніть на неї і клацніть пункт «Вибрати пісні», позначений цифрою 1 на скріншоті внизу. Після цього біля кожного треку з'явиться чекбокс (цифра 2 внизу) - міні-віконце, куди можна поставити галку.

Відзначте композиції, які збираєтеся завантажити на комп'ютер, і натисніть «Зберегти вибрані» (3 - внизу). Пісні будуть переміщені в папку «Завантаження».

Для скачування однієї композиції просто натисніть зелену кнопку зі стрілкою, зазначену цифрою 2 на першому скріншоті.

OkTools, звичайно, хороший, але не позбавлений недоліків. Головний і самий дратівливий - це спливаючі вікна з проханням написати відгук і іншими «важливими» новинами. Крім того, він наповнює сторінку елементами, які можуть бути вам не потрібні. Якщо ви шукайте інструмент простіше, придивіться до Skyload.

Skyload - завантажувач контенту з соцмереж і не тільки

Skyload - теж безкоштовне розширення для браузерів, яке підтримують Opera, Google Chrome і Yandex.Browser. Mozilla Firefox, на жаль не входить в їх число, тому ті, хто користується «вогнелис», замість Skyload можуть встановити помічник SaveFrom.net , Про який ми розповідали в статті про закачування музики з ВК. Він вирішує ті ж завдання.

Після установки Skyload біля кожного треку в плейлисті з'явиться кнопка скачування. Якщо навести на неї курсор, відобразитися розмір і бітрейт композиції. Клацання по цій кнопці відправляє пісню прямо в папку «Завантаження».

Клацання по цій кнопці відправляє пісню прямо в папку «Завантаження»

Як скачувати музику з «ОК», не використовуючи програми

Цей варіант допоможе тим, хто не має можливості ставити на комп'ютер програми, наприклад, перебуваючи на роботі. Ми вже розглядали 2 способи закачування «голими руками» музики з ВК - вони працюють і в ОК. Хто забув, може повернутися і подивитися, тому я не буду сильно повторюватися, а розповіді про нюанси скачування пісень за прямим посиланням з сайту «Однокласники».

 • Отже, відкриваємо плейлист і клацаємо правою кнопкою мишки по композиції. Вибираємо в контекстному меню «Перегляд коду елемента». Замість цього можна натиснути гарячі клавіші Shift + Ctrl + i.

Замість цього можна натиснути гарячі клавіші Shift + Ctrl + i

 • У верхній панелі вікна коду натискаємо «Network» і переходимо на однойменну вкладку.

У верхній панелі вікна коду натискаємо «Network» і переходимо на однойменну вкладку

 • Далі тиснемо в плейлисті кнопку «Play», щоб пісня початку відтворюватися.

Далі тиснемо в плейлисті кнопку «Play», щоб пісня початку відтворюватися

 • В ході програвання на вкладці «Network» буде заповнюватися таблиця. Дочекаємося, коли в стовпчику «Type» з'явиться значення «audio / mpeg» - це і є потрібна нам рядок з прямим посиланням. Посилання на трек знаходиться в першому стовпці.

Посилання на трек знаходиться в першому стовпці

 • Відкриємо правим кліком контекстне меню цього посилання і виберемо «Open link a new tab» - файл, який за нею ховається, відправиться в папку «Завантаження».

Відкриємо правим кліком контекстне меню цього посилання і виберемо «Open link a new tab» - файл, який за нею ховається, відправиться в папку «Завантаження»

 • Залишився один крок - перейменувати композицію. Зайдемо в папку завантажень, клацнемо по файлу мишкою і натиснемо клавішу F2, щоб відкрилося поле зміни імені. Допишемо файлу розширення .mp3. Одночасно можна змінити і назву, адже замість нього там поки стоять незрозумілі цифри.

Одночасно можна змінити і назву, адже замість нього там поки стоять незрозумілі цифри

Після перейменування значок файлу зміниться на іконку музичного плеєра. У мене це AIMP, у вас може бути щось інше. Запустимо його і перевіримо, чи це та пісня, яка нам потрібна.

Спосіб завантаження музики на комп'ютер без програм трохи складніше попередніх, але теж вельми непоганий. Головне - він працює у всіх браузерах і на будь-яких операційних системах. І допомагає тим, кого «злий адмін» сильно обмежив у правах, залишивши, проте, доступ до «Однокласників».

***

Це лише мала дещиця того, що дає нам можливість долати перешкоди і заборони. А чи є у вас свої улюблені способи скачування музики з «ОК»? Якщо є, розкажіть про них в коментарях нашим читачам!

Ще на сайті:


Допомогла стаття?Допоможи сайту, поділися посиланням!

Цікаві статті по темі:

Чи не хочете задовольнятися тільки прослуховуванням улюблених пісень?
А чи є у вас свої улюблені способи скачування музики з «ОК»?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью