• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Як самостійно встановити Windows 7.

Багато зараз вважають Windows 7 найбільш розумним вибором операційної системи

Багато зараз вважають Windows 7 найбільш розумним вибором операційної системи.

Якщо ви ще користуєтеся Windows XP, подумайте про оновлення. Плюсів у сімки багато - в порівнянні з XP найбільш висока продуктивність, стабільність, більше функцій, можливостей ну і нарешті поліпшений зовнішній вигляд.

Зараз розглянемо етапи установки Windows 7.

Для початку потрібно визначити розрядність процесора - 32 (х86) або 64 (x64). Останню, а точніше 64-х розрядну систему, має сенс встановлювати тільки при наявності чотирьох ядерного процесора і 4 Гб оперативної пам'яті. На неї потрібні 64-бітові драйвера, і вона зазвичай краще демонструє роботу у важких програмах, таких як фото-редактори, дизайн, робота з відео. Визначити розрядність встановленої системи можна дізнатися, натиснувши (Мій комп'ютер - Властивості). Сама система вимагає 10 гігабайт вільного місця як мінімум, але краще нехай буде 50, а можна більше. Windows 7 випускається в наступних версіях, таких як початкова, домашня базова, домашня розширена, професійна, корпоративна і максимальна. Я думаю що перш ніж вибирати і встановлювати якусь версію Windows 7, ви можете почитати на офіційному сайті що саме вам підходить.

Можу запропонувати вам образ Windows 7 Ultimate. В процесі установки потрібно пропустити крок введення ключа продукту, так як ключ продукту активується автоматично, і ви зможете отримувати оновлення від Microsoft офіційно.

Завантажити операційну систему безкоштовно.

Хочу вам сказати, що установка даної операційної системи дуже проста і багато не мають наміру самі встановити цю систему, хоча прочитавши цю статтю, ви переконаєтеся, що установка Windows 7 не складніше установки будь-якої гри або програми. Установка проходить повністю російською мовою.

Отже, прийшов час до установки Windows 7.

Розглянемо простий спосіб установки, за допомогою якого нам не потрібно завантажуватися через БІОС. Просто вставляєте диск, чекаєте поки не з'явитися завантажувальний вікно Windows 7 і тиснете на «Встановити». Установник скопіює тимчасові файли і почнеться установка, про що буде говорити відповідний напис. Після збору інформації потрібно буде вибрати, отримувати важливі оновлення чи ні. Якщо у Вас ліцензійна версія або скачана вище, то однозначно вибирайте отримувати. Чи приймаєте умовне угоду і у виборі тип установки вибираєте «Повна установка».

Наступний дуже важливий етап, це вибір розділу на диску, куди встановиться система (відтепер розділ стане системним). Пам'ятайте - у вас повинен бути порожній розділ місткістю не менше 30 Гб. Переконайтеся, що на цьому розділі немає важливих даних і він порожній. Якщо у вас вже була встановлена ​​інша операційна система, то тоді вам потрібно вибрати саме той розділ на якому вона встановлена ​​і після установки ви просто видаляєте папку (Windows old) в якій знаходиться попередня система. Папка буде знаходиться на системному диску, в моєму випадку диск C.

Вибравши розділ, натискайте далі, і почнеться установка, що складається з: Копіювання файлів, розпакування, установки компонентів і оновлень. Під час роботи комп'ютер не раз перезавантажиться, може стати пустим на час екран - не лякайтеся, це нормально. Після установки, яка зазвичай триває від 30 до 50 хвилин, необхідно в останній момент вибрати, яку систему запустити. Вибираєте Windows 7 (якщо до цього у вас не було вінди і ставите ви її через БІОС, то такого вікна не буде, система буде одна). Далі все інтуїтивно зрозуміло - вибираєте мови, ім'я користувача, пароль, ну і нарешті, ключ продукту (для ліцензії). Крок з введенням ключа можна пропустити, поставивши галочку «Автоматично активувати при підключенні до Інтернету», далі вибір часового поясу, параметри оновлень для захисту комп'ютера. Після цього відбудеться запуск нової системи. Думаю, проблем не виникло і Ви впоралися. Встановіть драйвера, програми, налаштуйте Інтернет і освоюйте нову Windows. Не забудьте, що без введення ключа вона пропрацює лише 30 днів, не тягніть з цим, щоб не виникло незручних ситуацій.

загрузка ...

Ще записи по темі

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью