• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Як роздрукувати сторінку з інтернету?

 1. Роздруковуємо сторінку цілком або тільки її частину
 2. Як роздрукувати картинку?
 3. Друк за допомогою стороннього сайту

Якщо ви є нашим постійним читачем, напевно, пам'ятаєте, що деякий час тому я розповідав про те, як можна  зберегти сторінку з інтернету  на свій комп'ютер

Якщо ви є нашим постійним читачем, напевно, пам'ятаєте, що деякий час тому я розповідав про те, як можна зберегти сторінку з інтернету на свій комп'ютер. Сьогодні ж ми будемо вчитися не зберігати сторінку, а роздруковувати її за допомогою браузера.

Скажу відразу, що зробити це не просто легко, а неймовірно легко, в чому ви переконаєтеся вже через пару секунд.

Роздруковуємо сторінку цілком або тільки її частину

Запам'ятайте раз і назавжди, що яким би браузером ви не користувалися, будь це Mozilla Firefox , Opera, Google Chrome , Internet Explorer і т.д., ви завжди можете роздрукувати сторінку, натиснувши лише на дві кнопки: CTRL + P.

Наприклад, в тому ж Mozilla відкриється ось таке віконце, де ви можете вибрати принтер, діапазон друку, включаючи кількість сторінок або навіть виділений фрагмент, а також число копій.

Але, на мій погляд, куди цікавіше дана функція реалізована в Google Chrome. Тут є додаткові настройки, за допомогою які ви можете додати, наприклад, колонтитули і фон (деякі елементи, які з певних причин по-замовчуванням не будуть показані на роздрукованому аркуші або аркушах).

Тут є додаткові настройки, за допомогою які ви можете додати, наприклад, колонтитули і фон (деякі елементи, які з певних причин по-замовчуванням не будуть показані на роздрукованому аркуші або аркушах)

Що б роздрукувати тільки певний текст зі сторінки, який може бути доповнений картинкою, так і без неї, для початку потрібно виділити потрібний фрагмент. Подивіться, як я це зробив на картинці (виділена права частина не відіб'ється, тому що це, судячи з усіх, особливості браузера, в Mozilla, наприклад, такої проблеми немає).

Подивіться, як я це зробив на картинці (виділена права частина не відіб'ється, тому що це, судячи з усіх, особливості браузера, в Mozilla, наприклад, такої проблеми немає)

Натискаємо CTRL + P, після чого йдемо в додаткові настройки і вибираємо «Тільки обрані».

Натискаємо CTRL + P, після чого йдемо в додаткові настройки і вибираємо «Тільки обрані»

А ось що буде роздруковано:

А ось що буде роздруковано:

Як бачите, все легко і просто.

Хочу відразу ж відповісти ще на одне питання, яке часто задають користувачі - як роздрукувати сторінку без реклами? Дійсно, якщо на сайті є рекламні блоки, вони будуть роздруковані разом з основним текстом. Виходу два: якщо ви роздруковуєте фрагмент з тексту, то можете не виділяти рекламний блок. Другий варіант - це встановити додаток у вигляді Adblock , Про що я вже розповідав раніше. У цьому випадку вся реклама буде заблокована.

Для більш складних випадків, якщо ви з якихось причин не можете роздрукувати сторінку безпосередньо з браузера, за допомогою програми Microsoft Office Word.

Для цього створіть документ в зручному для вас місці і відкрийте його. Далі прямуємо назад в браузер, де виділяємо потрібний фрагмент. Можливо, це буде лише невеликий шматочок тексту, а можливо, вся сторінка - не суть. Головне - виділити все, що вам необхідно. Скопіюйте текст (Пам'ятаєте, що копіюються всі виділені елементи, включаючи картинки) і вставте у відкритий документ Word. Ось що у мене вийшло:

Далі роздруковуєте на ваш розсуд, натиснувши все на ті ж самі клавіші CTRL + P. Якщо картинки вам заважають, видаліть їх. Для цього натисніть на картинку правою кнопкою миші і в меню виберіть «Вирізати».

До речі, якщо вам потрібно роздрукувати тільки текст, я б рекомендував роздруковувати його в не в Word, а в звичайному блокноті, де можна зберегти картинки та інші файли.

Як роздрукувати картинку?

Що б роздрукувати тільки одну лише картинку, вам необхідно в браузері відкрити її в новій вкладці (права кнопка миші - «Відкрити зображення в новій вкладці"). Потім натискаєте на CTRL + P і роздруковуєте.

Але є й інший спосіб. Зберігаєте картинку на комп'ютері і відкриваєте її в додатку для перегляду фотографій. Потім знову натискаєте CTRL + P і можете роздруковувати картинку. Пам'ятайте, що в подібних програмах є додаткові функції, які дозволяють, наприклад, змінювати якість надрукованого зображення.

Друк за допомогою стороннього сайту

Можна роздрукувати сторінку навіть за допомогою стороннього сайту. Наприклад, є англомовний сайт printwhatyoulike.com, який дозволяє видаляти фонове зображення або картинки в тексті, змінювати стилі, шрифт і т.д.

д

В принципі, задумка дуже цікава, але наскільки потрібна, точно сказати мені важко.

*****

Не забувайте, що у тексту і картинок є автори і в деяких випадках вони забороняють використовувати свій контент крім як на належним їм веб-ресурсів. Відповідно, роздруковувати контент з таких сторінок заборонено.

Хочу відразу ж відповісти ще на одне питання, яке часто задають користувачі - як роздрукувати сторінку без реклами?
Як роздрукувати картинку?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью