• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Як при включенні комп'ютера вибрати пристрій з якого завантажуватися (привід CD / DVD, флешку, жорсткий диск)?

Доброго дня! Сьогодні відпочивав цілий день, воскресіння ж. Але ближче до вечора подумав, що потрібно, потрібно щось корисне написати в блог. Став думати, що ж я ще не писав, і що може стати в нагоді вам в процесі вирішення різних комп'ютерних поломок, і тут прийшла думка, що про те як увійти в BIOS я вже написав, і як в ньому виставити завантаження з приводу CD / DVD, або флешки теж написав, але є ж ще спосіб, яким при включенні комп'ютера можна вибрати пристрій для завантаження без необхідності заходити в BIOS. Про це і напишу, впевнений, що ця рада в нагоді багатьом.

вибрати пристрій для завантаження

Вибирати з якого пристрою потрібно запустити комп'ютер, доводитися часто. Наприклад ви хочете встановити Windows , Або просто завантажити комп'ютер з завантажувального диска Dr.Web LiveCD , Що б просканувати комп'ютер на віруси. І для цього доводиться заходити в BIOS, шукати де знаходиться цей пункт в якому встановлюється порядок завантаження, а ще й на різних комп'ютерах це все робитиметься по різному, і багато на цьому етапі закидають ідею самостійно лагодити комп'ютер.

[NEW] Рейтинги F1 на кінець 2018 - початок 2019 року:
ноутбуки

, Power bank , SSD , Smart TV приставки з підтримкою 4K UHD , ігрові відеокарти , процесори для ПК , роутери , підсилювачі Wi-Fi , смартфони до 10000 рублів , планшети для інтернет-серфінгу , антивіруси Якщо ж вам наприклад потрібно один раз завантажитися з CD / DVD диска, або флешки, то можна обійтися і без зміни налаштувань в BIOS-е. І зараз я розповім вам як це зробити.

Вставляємо диск в привід, або підключаємо флешку. Перезавантажуємо комп'ютер і як тільки він почне завантажуватися, натискаємо клавішу F11.

Перезавантажуємо комп'ютер і як тільки він почне завантажуватися, натискаємо клавішу F11

З'явитися вікно "Please select boot device:", в якому за допомогою стрілок вгору і вниз вибираємо потрібне нам пристрій, з якого ми хочемо завантажитися, і підтверджуємо свій вибір натисканням на "Enter". Як бачите, у мене є можливість завантажитися з приводу, флешки і звичайно ж жорсткого диска.

Як бачите, у мене є можливість завантажитися з приводу, флешки і звичайно ж жорсткого диска

Який пристрій виберіть, з такого і піде завантаження. Як бачите, все набагато простіше, ніж копатися в настройках BIOS-а. Якщо у вас при натисканні на F11 нічого не відбувається, то тут є принаймні два варіанти:

 • У вас USB клавіатура, а в налаштуваннях BIOS відключена підтримка таких клавіатур при запуску комп'ютера. Потрібно підключити звичайну клавіатуру, і вже з її допомогою зайти в БІОС і в пункті Integrated Peripherals знайдіть USB Keybord support і встановіть значення Enable. Після цього повинна працювати ваша USB клавіатура.
 • І другий випадок, це просто у вас для виклику меню вибору завантажувального пристрою при включенні комп'ютера встановлена ​​інша клавіша, або просто ця функція відключена в тому ж BIOS-е. Наприклад в ноутбуках Acer в БІОС-е є пункт "F12 select boot device" (або щось в цьому роді), який потрібно включити встановивши Enable. Після цього меню буде викликатися по клавіші F12.

Начебто все написав, будуть питання, задавайте. Успіхів!

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью