• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Як правильно писати статті

Всім привіт! Ось я і дав початок марафону, в якому кількість учасників перевалила за 30! Хто з тих чи інших не приймає участь в марафоні, раджу також стежити за марафоном, намагатися виконувати завдання на своєму блозі.

Отже, в першому тижні марафону я буду вчити Вас про те, як правильно писати статті.

 1. На Вашому блозі повинно бути мінімум 5-7 статей. Головне не женіться за кількістю, постарайтеся зловити якість. І знайте, чим більше буде статей, тим легше Вам буде в пошуковому просуванні, а також Ви "наб'єте руку" .Деякі можливо запитають, а як правильно писати статті, яким має бути їх обсяг і т.п.? Відповім: нехай Ваша стаття буде обов'язково більше 1000 символів, ну або по-іншому більше 300 слів. Як дізнатися скільки слів і символів Ви вже надрукували? Це можна зробити за допомогою програми Live Writter (В ній я пишу статті в свій блог), Microsoft Word і в ін. Сторонніх программах.І, головне, не перестарайтеся. Занадто великі тексти (більш 1000 слів) читаються дуже важко, і читач, часом, просто "біжить" між рядків.
 2. Пишіть без помилок! Пошукові роботи (Яндекс, Google та ін.) І "людські" читачі не люблять читати текст з помилками. Тому перед викладанням поста обов'язково перевірте статтю на помилки (це можна зробити тими ж самими програмами, перерахованими вище).
 3. Пишіть унікальні статті. Це означає, що потрібно писати такий текст, якого в інтернеті ще немає, в іншому випадку пошуковики можуть накласти санкції на Ваш блог (наприклад, той же самий фільтр Яндекса АГС ).
  Наприклад, я пишу статті "від голови", тобто, не дивлячись нікуди, просто пишу. Описую свій досвід в блогосфері, пишу свої думки і т.п. Тому з приводу унікальності я не турбуюся і не перевіряю сторонніми сервісами її процент.Но, я знаю, пам'ятаю, як складно мені було починати писати "чисто самому". У перший час я відкривав кілька сайтів / книг, черпав інформацію і тупо переписував, що вже написано, але вже своїми словами. В такому випадку можливий якийсь відсоток збігу тексту. Як же дізнатися, унікальна Ваша стаття? Повірте, дуже просто! Є чудова програма, яка носить назву Advego Plagiatus. Вона покаже Вам відсоток унікальності Вашої статті та виділить текст, в якому знайдено збіг (дуже зручно!). Як користуватися програмою. Для початку завантажуєте її тут , Встановлюєте дану програму і запускаєте її:
  В область "1" вставляєте Ваш текст, натискаєте на кнопку "2" (картинка вище) і дивіться результат (стрілка №3). Якщо у Вас не 100% унікальний текст, програма засвітить жовтим кольором слова, пропозиції, де є збіги з іншими сайтами. Ви просто ці пропозиції перепишіть, переробіть і так досягнете 100% -ої унікальності тексту.

  І взагалі, перед публікацією нової статті, зробіть її повністю унікальною, ну, або хоча б, унікально на 80 і більше відсотків. Нижче 70% краще не публікувати на блозі!

 4. Розділіть свої статті на абзаци! Пам'ятаю, коли я тільки починав писати, у мене були величезні абзаци тексту, читаність була просто жахливою. Статей на кшталт "як правильно писати статті" я не чітал.Но згодом зрозумів, що краще зайвий раз натиснути на Enter, ніж взагалі обходитися без нього. Розділіть свій текст на абзаци після кожен 3-4 пропозицій. Звичайно вони повинні бути логічно пов'язані.
 5. Також не забувайте ставити тег "Читати далі", не знай, як інші, але я терпіти не можу, коли на головній сторінці відображається вся стаття цілком. Ставте "Читати далі" після 2-3 перших абзацев.Вот так виглядає кнопка "Читати далі":
 6. Також заповніть на своїх блогах розділ "Про сайт", "Про блозі", ну або "Про автора" - у кого як. І чим більше буде там розказано про Вас, тим більше довіри Ви отримаєте від читачів. Також я настійно рекомендую поставити туди своє фото, трохи розповісти про себе і про місію блогу, навіщо він взагалі потрібен іншим користувачам інтернету.

Думаю, завдань на цей тиждень вистачить. Тема "Як правильно писати статті" частково розкрита. Наступного тижня буде більш серйозне завдання.

Ще хотів би сказати, щоб Ви зробили лічильник відвідуваності від LiveInternet загальнодоступним, або хоча б дали мені пароль. У кого на блозі ще немає цього лічильника, то поставте його обов'язково. Як можна це зробити, написано тут .

Ps Нагадую, хто буде ігнорувати мої завдання, я викреслю їх зі списку учасників марафону (посилання з мого блогу залишу). Так що, хто не хоче або не може брати участь, прохання відписатися, тим самим Ви заощадите купу часу і мені, і собі.

Pss На цьому тижні, до того, як я роздам завдання на другий тиждень, можливо зроблю огляд всіх учасників марафону (короткий, так як їх більше 30). А після того, як роздам завдання на другий тиждень, зроблю огляд виконання робіт першого тижня, так що виконуйте своє домашнє завдання.

Я теж побіжу виконувати його, так як я ж теж беру участь в своєму ж марафоні :).

Успіхів всім учасникам марафону! Сподіваюся питань, подобу " як правильно писати ", У Вас не залишилося.

___________________________

Наступний урок: Урок 62 Внутрішня оптимізація блогу .

Підпишіться на безкоштовні уроки

Сподобався урок? Ви не хочете пропускати нові безкоштовні уроки по створенню, розкрутці та монетизації блогу? тоді підпишіться на RSS або на електронну скриньку в формі вище і отримуйте нові уроки миттєво! також можете стежити за мною в Twitter.

Як дізнатися скільки слів і символів Ви вже надрукували?
Як же дізнатися, унікальна Ваша стаття?
Ви не хочете пропускати нові безкоштовні уроки по створенню, розкрутці та монетизації блогу?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью