• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Як правильно назвати групу ВКонтакте, щоб вийти в ТОП

 1. Визначтеся з тематикою паблік
 2. Що таке SEO-оптимізація? І як вона застосовується у виборі назви паблік?
 3. Другий фактор просування в ТОП

Привіт!

Створюєте новий паблік в ВК? Хочете придумати звучну і ефективне назву своїй групі? На перший погляд це здається просто, але насправді, назва - це один з ключових показників, який в подальшому вплине на можливість вашого паблік знаходиться в ТОПі. «Як назвеш свій корабель, так він і попливе» - це прислів'я якнайкраще характеризує важливість вибору правильного назви паблік.

Вам буде потрібно підібрати не тільки круте назву для групи Вконтакте, а й результативне. Як правильно назвати групу ВКонтакте, вам підкаже сьогоднішня стаття.

Визначтеся з тематикою паблік

Для початку з'ясуйте для себе, яка основна ідея групи і що ви хочете донести своїм передплатникам? Оскільки, вибравши назву паблік, ви зобов'язуєтеся протягом усього періоду існування групи слідувати цій ідеї. Якщо ви вирішили присвятити тематику паблік одязі, то не відхилятися від курсу. Відвідувачі можуть просто покинути його, якщо побачать там велика кількість інформації не пов'язане з одягом. Назва паблік має повністю відображати тематику групи Вконтакте.

Це дасть можливість будь-якому користувачеві знайти її, вбиваючи в пошуковику тему, що цікавить. Наприклад, якщо людина шукає групу, що піднімає настрій, то він введе слово «Гумор». Якщо ви так назвете своє співтовариство, то маючи достатню кількість передплатників, зможете достойно займати перші позиції в пошуку.

Головним критерієм для вас повинен бути комфорт ваших передплатників. Коли ваші користувачі будуть читати цікавий контент по бажаної тематики, то число цільової аудиторії буде збільшуватися і без додаткових важелів впливу на цей процес.

Що таке SEO-оптимізація? І як вона застосовується у виборі назви паблік?

Хочете щоб ваш паблік з великою ймовірністю потрапив в ТОП? Тоді потрібно вміти проводити SEO-оптимізацію: генерувати ключові слова і вибирати найефективніші. Виділивши основну тематику, вам буде потрібно перевірити на частоту пошуку кілька десятків ключових слів. Для цього можете використовувати такі онлайн-ресурси, як google.com.ua/adwords/ і wordstat.yandex.ru. Ці сервіси допоможуть вам з'ясувати, які ключові слова користуються попитом в Google і Яндекс.

Далі, щоб вибрати відповідну назву, проаналізуйте, по яким вашим ключовими словами існують групи і яке у них кількістю передплатників. Якщо, наприклад, з назвою «Гумор» в ТОПі знаходяться паблік з числом передплатників в 3 мільйони чоловік, а з назвою «Анекдоти» близько 1 мільйона, то логічніше буде вибрати назву «Анекдоти». Правда?

У чому полягає розкрутка групи Вконтакте? - У постійному аналізі дій своїх конкурентів. Для досягнення високих результатів, вам буде потрібно проаналізувати не одну і не дві успішних групи Вконтакте. Це допоможе вам створити свою власну стратегію розкрутки паблік.

За SEO-оптимізації хотів додати - не захоплюйтеся використанням ключових слів в назві групи. Правило «чим більше, тим краще» тут не діє. Можете знову ж проаналізувати місця в ТОПі. Перші позиції найчастіше займають групи з назвою в одне слово, наприклад «Любов», а не «Любов і відносини». Навіть якщо друга має більше передплатників, ніж перша.

Навіть якщо друга має більше передплатників, ніж перша

Тому уникайте даної помилки при створенні назви свого паблік. Це стосується абсолютно будь-якої тематики - про любов або техніку, не має значення. Також, раджу, використовувати ключові слова в контенті групи, це дасть вам додаткові бонуси при розкручуванні паблік.

Другий фактор просування в ТОП

Накручування передплатників - це те, до чого прагне будь-який адміністратор групи. Якщо ви створили ефективне назву, вам все одно доведеться ще досягти того заповітного числа передплатників, щоб потрапити в ТОП.

А ви знаєте, для чого взагалі все прагнуть потрапити в ТОП? Цей фактор допоможе стабільно збільшувати число ваших передплатників без додаткового впливу на цей процес. Оскільки в іншому випадку, вам доведеться використовувати спеціальні програми по накрутці передплатників або вести співпрацю з посередниками, які забезпечать вас необхідним обсягом аудиторії.

Оскільки в іншому випадку, вам доведеться використовувати  спеціальні програми по накрутці передплатників  або вести співпрацю з посередниками, які забезпечать вас необхідним обсягом аудиторії

Важливо не тільки мати широку цільову аудиторію, а й обов'язково активну. Якщо у вашому паблік стабільно будуть вестися діалоги між передплатниками, проводитися обговорення, то люди просто не зможуть утриматися від вступу в ваш паблік. Тому, накручуючи число передплатників, стежте, щоб ваші зареєстровані облікові записи були реальними людьми. Фейкові сторінки, які будуть просто висіти важким тягарем в списку користувачів, не дадуть вам бажаного ефекту.

Діліться статтею зі своїми друзями. Дана інформація обов'язково полегшить шлях виведення паблік в ТОП. Підписуйтесь на оновлення мого блогу і ви завжди будете в курсі цікавих і корисних ідей.

До швидкого, друзі!

Тисячі людей вже читають блог, чому тебе ще немає серед них?

І як вона застосовується у виборі назви паблік?
Створюєте новий паблік в ВК?
Хочете придумати звучну і ефективне назву своїй групі?
Що таке SEO-оптимізація?
І як вона застосовується у виборі назви паблік?
Хочете щоб ваш паблік з великою ймовірністю потрапив в ТОП?
Правда?
У чому полягає розкрутка групи Вконтакте?
А ви знаєте, для чого взагалі все прагнуть потрапити в ТОП?
Тисячі людей вже читають блог, чому тебе ще немає серед них?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью