• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Як познайомитися з дівчиною: 16 працюючих рад

 1. Як познайомитися з дівчиною в реальному житті Спонтанне знайомство в звичайному житті все більше...
 2. 2. Запропонуйте допомогу
 3. 3. Використовуйте будь-яку доступну інформацію про незнайомку
 4. 4. Використовуйте обстановку
 5. 5. Зробіть комплімент
 6. 6. Випромінюйте безпеку
 7. Як познайомитися з дівчиною в соціальних мережах
 8. 1. Шукайте пасію в тематичних групах
 9. 2. Пишіть повідомлення або коментарі
 10. 3. Слідкуйте за своїм онлайн-поведінкою
 11. 4. Шануйте грамотність
 12. 5. Уникайте крайнощів
 13. Як познайомитися з дівчиною на сайті знайомств
 14. 1. Підійдіть до заповнення профілю з розумом
 15. 2. Уникайте новачків
 16. 3. Не будьте фамільярним
 17. 4. Скажіть «ні» банальностей
 18. 5. І забудьте про розсилках

Як познайомитися з дівчиною в реальному житті

Спонтанне знайомство в звичайному житті все більше і більше нагадує архаїку. І тим не менше це одна з найромантичніших ситуацій, про які потім можна буде розповісти онукам.

Є у нього і ряд інших незаперечних переваг. По-перше, ви завжди бачите реальну людину, а не його оброблене фото 10-річної давності. По-друге, ви можете задіяти максимум своєї чарівності: на жаль, віртуальне спілкування досі не передає всіх нюансів живого.

Ось які прийоми ви можете використовувати, щоб познайомитися з дівчиною в офлайн-режимі.

1. Демонструйте впевненість і відкритість

При знайомстві в реальному житті невербальні сигнали можуть зіграти вам на руку. Пам'ятайте про відкриті позах, стійкому (але не надмірній) зоровому контакті і щирій усмішці. Вони зроблять півсправи: розташують до вас невідому особу.

2. Запропонуйте допомогу

Чемний незнайомець, який пропонує дівчині донести величезну валізу або пояснити дорогу, як правило, викликає у неї симпатію. Тільки не варто плутати чемність з нав'язливістю. Зазвичай «ні» все-таки означає «ні», і зайва наполегливість точно не додасть вам очок.

3. Використовуйте будь-яку доступну інформацію про незнайомку

Вона їде в метро і читає Достоєвського? Або на ній футболка із зображенням Дарта Вейдера? Ось і готова тема для першої бесіди.

Але і тут слід пам'ятати про такті. Коментувати те, що робить дівчина в своєму телефоні, навіть якщо вона не закриває екран рукою, явно не варто. Це межує з вторгненням в приватне життя.

4. Використовуйте обстановку

Якщо ви перебуваєте на концерті або виставці, то ваші смаки, швидше за все, збігаються зі смаками чарівної незнайомки і тему для бесіди знайти буде простіше. Але підмогою можуть бути і самі звичайні місця: магазин, кафе, тренажерний зал. Навіть ЖЕК. Чому б ні?

Використовуйте оточення як привід для початку бесіди. Запитайте, наприклад, який продукт або блюдо краще вибрати, зазначивши, що дівчина виглядає як людина, якій ви змогли б довіряти. Обговоріть нюанси тренування або життя району. Загалом, використовуйте усі ресурси повсякденності по максимуму.

5. Зробіть комплімент

Безпрограшний варіант, якщо комплімент позбавлений банальності, але не витонченості. Забудьте про кліше на кшталт океанів очей і водоспадів волосся. Але й не перестарайтеся з оригінальністю: інформація про те, що дівчина має кращу в світі товщиною пальців або ідеальної кривизною зубів, під час знайомства явно надлишкова.

Від шикарних заготовок теж краще відмовитися. Адже другий (третій, четвертій і так далі) фразі доведеться відповідати віртуозності першої. В іншому випадку всі зусилля будуть марними.

Якщо ви не впевнені в своїх ораторських здібностях , Просто підійдіть і зізнайтеся в тому, що дівчина вам сподобалася, здалася вам цікавою. Щирість краще будь-яких відпрацьованих підкатів.

6. Випромінюйте безпеку

Знайомство в реальному житті майже завжди несподіванка. А все раптове і невідоме межує з небезпекою. Тому будьте гранично уважними, ввічливі і ніколи не вторгатися в особисту зону дівчини. Інакше ваш порив почуттів просто злякає її і змусить стрімко втекти. Навіть якщо в іншому ви все зробите правильно.

Як познайомитися з дівчиною в соціальних мережах

Перевага соцмереж очевидно: вони дають багато інформації і в якомусь сенсі спрощують перший крок. Але і тут є свої підводні камені. Спробуйте застосувати наступні поради, щоб добитися уваги прекрасної незнайомки.

1. Шукайте пасію в тематичних групах

Найпростіший спосіб зав'язати знайомство і знайти відповідну партію - вибирати за інтересами. Групи, паблік, заходи в соцмережах - знайомитися можна прямо там або ж звернутися до дівчини приватно. Приблизний список тем для розмови придумати буде нескладно.

2. Пишіть повідомлення або коментарі

Якщо хочете познайомитися, краще продемонструвати це словесно, а не мовчазно завалювати дівчину десятками лайків. В останньому випадку вас, швидше за все, приймуть за неадекватного або інфантильного людини.

3. Слідкуйте за своїм онлайн-поведінкою

Публікуєте записи про недавнє розриві з колишньої? Постите картинки про те, що всі баби - стерви? Грубите в коментарях? Тоді не дивуйтеся, що ваші повідомлення залишаються без відповіді.

4. Шануйте грамотність

Якщо пунктуальність - ввічливість королів, то грамотність - ввічливість інтернет-користувачів. А ще вона перше свідчення того, що у вас розвинений інтелект. Тому намагайтеся не допускати хоча б елементарних помилок. У разі сумнівів шукайте відповіді в словниках або на тематичних ресурсах.

Якщо ви не впевнені в своїх знаннях російської мови, спробуйте для початку пройти цей тест . Результат нижче середнього говорить про те, що пора освіжити в пам'яті шкільні правила.

5. Уникайте крайнощів

Миттєвий перехід на «ти» кому-то може здатися поспішним. Але і наполегливо писати «ви», причому з великої літери, і паралельно загравати зі стилістикою XIX століття - не найкращий варіант. Так вас візьмуть швидше за нафталінового дивака, ніж за цікавого і сучасного чоловіка.

Як познайомитися з дівчиною на сайті знайомств

Здавалося б, познайомитися через спеціалізовані сайти або сервіси простіше простого, адже ними користуються дівчата, що знаходяться в пошуку. Але і потенційних супутників там не менше. Щоб підвищити свої шанси, дотримуйтеся наступних правил.

1. Підійдіть до заповнення профілю з розумом

Хочете серйозних стосунків? Тоді не викладайте (або хоча б не робіть головним) фото вашого торсу і інших оголених ділянок тіла. Навіть якщо у вас запаморочливі кубики. Навіть якщо гріх ховати таку красу.

Краще зробіть ставку на знімки , Які розкривають вашу особистість і демонструють ваше обличчя.

Також не полінуйтеся докладно заповнити профіль і особливу увагу приділити розділу, в якому вказуються інтереси. Пам'ятайте: чим конкретніше буде опис, тим більше шансів на зустріч з відповідною людиною. Так що не обмежуйтеся загальними фразами.

2. Уникайте новачків

Більшість сайтів знайомств рекламують нових користувачів: їх розміщують на перших сторінках пошуку або в спеціальних розділах, які бачать всі інші. Як наслідок, новачки (особливо дівчата) отримують багато повідомлень. Так що ваше може просто загубитися.

3. Не будьте фамільярним

Як би дівчина на фото ні нагадувала вам дику кішечку або принцесу, не варто інформувати її про це в першому ж повідомленні. Для знайомства - навіть на спеціалізованих сайтах - ласкаві слова і ніжності недоречні.

4. Скажіть «ні» банальностей

Сайти і сервіси знайомств створюють відчуття великого вибору. А враховуючи, що дівчата там в принципі отримують більше повідомлень, ніж чоловіки, останнім доводиться виділятися.

Жорстока правда: чергове «привіт, як справи» не викликає бажання відповісти, а стандартний допит з пристрастю відбиває всю тягу продовжувати розмову.

Будьте більш конкретні. Щоб зав'язати знайомство, використовуйте інформацію, яка вказана в профілі дівчини, або вибирайте неординарну тему для бесіди. Наприклад, запропонуйте поділитися божевільними історіями з життя або розповісти про самому незвичайному сні. Так ви привернете увагу, уникнете нудного анкетування і розтопіть лід.

5. І забудьте про розсилках

Деякі чоловіки, статут строчити сотні вітальних повідомлень, вирішують придумати одне: велика, докладний і універсальне. Так, принаймні, вони думають. Насправді текст, позбавлений індивідуального звернення, видно відразу і викликає ще менше інтересу.

Порада проста: визначитеся, яку саме жінку ви шукаєте, витратьте час, щоб відібрати придатних кандидаток, і напишіть їм хоча б по одній, але живий фразі. При необхідності повторіть процедуру. Як то кажуть, шукайте і знайдете.

Звичайно, деякі з наведених тут рекомендацій універсальні: і в Мережі потрібно залишатися тактовним, і в реальному житті варто стежити за грамотністю мовлення. Є й два інших безвідмовних способи, які працюють в будь-яких умовах: іскрометний жартувати і задавати дівчині питання, демонструючи таким чином свій інтерес.

Знаєте інші дієві прийоми? Поділіться ними в коментарях!

Або на ній футболка із зображенням Дарта Вейдера?
Чому б ні?
Постите картинки про те, що всі баби - стерви?
Грубите в коментарях?
Знаєте інші дієві прийоми?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью