• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Як отримати роботу в Італії для російських: вакансії та в'їзд в Італію

Як знайти роботу в Італії для росіян?

1) Дошка оголошень - RR-бюро сайт безкоштовних оголошень з пошуку роботи за кордоном, вакансії і резюме.

2) Дивіться вакансії в Італії для російських і пропозиції про роботу в Італії для російських, де знання російської мови (крім італійського) є вимогою при відборі кандидатів від порталів Eurabota, Indeed, CareerJet.

3) Пропонуємо найповнішу добірку сайтів для пошуку роботи в Італії, в ній зібрані як класичні пошукові системи, так і дошка оголошень про роботу для росіян в Італії і сайт біржі праці служби зайнятості.

Синя карта ЄС- це проект країн Євросоюзу, своєрідна відповідь на Грін Карту в США, для залучення талантів і «Умов» з країн, що не відносяться до ЄС. На офіційному сайті «Синя карта ЄС» створіть свій профіль, після чого Ви зможете поглядати підходящі вакансії від роботодавців за кордоном.

На офіційному сайті  «Синя карта ЄС»  створіть свій профіль, після чого Ви зможете поглядати підходящі вакансії від роботодавців за кордоном

Що робити далі для легального в'їзду в Італію?

Можна виділити три основні етапи (для негромадян ЄС) для в'їзду в Італію для працевлаштування:
• Отримання дозволу на роботу (Nulla Osta per lavoro subordinato);
• Отримання робочої візи D;
• Отримання дозволу на проживання в Італії. Далі необхідно оформити робочу візу в Італію

Як отримати дозвіл на роботу в Італії?

В Італії дозволу на роботу в Італії для іноземців Nulla Osta видаються в межах щорічних квот (quote d'ingresso). Квота - це максимальна кількість іноземців (негромадян ЄС), які можуть в'їхати до Італії для роботи в Італії. Без урахування квоти можуть в'їхати тільки:
• Висококваліфіковані працівники;
• Університетські викладачі;
• Перекладачі і т.п.

Після опублікування квот на майбутній рік для іноземців, роботодавець в Італії подає до Єдиного Імміграційне Відділення (Sportello Unico per l'Immigrazione) при Префектурі за місцем майбутньої роботи запит на видачу Nulla Osta для конкретного іноземного працівника. Після отримання запиту Єдиний Імміграційне Відділення запрошує дані про роботодавця в Департаменті праці даної провінції, а також Квестури (поліцію) на предмет, чи немає перешкод для видачі дозволу Nulla Osta. ЧИТАЙТЕ ДЕТАЛЬНІШЕ

Чи можна оформити дозвіл на роботу, перебуваючи в Італії?

Якщо ви перебуваєте в Італії, але не маєте на руках посвідки на проживання, то ви можете легалізувати своє перебування, маючи роботодавця, готового прийняти вас на роботу. Для цього необхідно, щоб ваш роботодавець зробив запит на квоту. У разі позитивної відповіді, роботодавець передає вам запрошення, на підставі якого вам оформляється віза для в'їзду до Італії з подальшим оформленням ВНЖ. Далі необхідно повернутися в Росію і звернутися в Консульство Італії для отримання робочої візи. Тільки після повторного в'їзду в Італію ви зможете подати документи на дозвіл на проживання з правом на роботу.

Іноземці, легально прожили в Італії більше 6 років, поза

Залежно від мети перебування (робота або навчання), можуть подати запит на так званий «довгостроковий вид на проживання Permesso di soggiorno CE.

Як отримати робочу візу в Італію?

Отже, для в'їзду в Італію для легального працевлаштування необхідно вклеїти в паспорт стікер робочої візи. Якщо Ви проживаєте не в Москві, а регіонах, то документи на робочу візу можна подавати за місцем проживання в візових центрах Італії в найближчих до вас містах.

Список документів для отримання робочої візи в Італію можна дізнатися на сайті Візового центру Італії в Москві .

Для попереднього запису на подачу документів для робочої візи в Італію можна скористатися сервісом записи online.

Cкачать анкету для робочої візи в Італію Анкета для робочої візи D.

Як отримувати посвідку на проживання для роботи в Італії?

Для перебування і роботи в Італії понад три місяці, необхідно запитувати Вид на проживання (Permesso di Soggiorno). Вид на проживання може бути виданий на термін:

- до 6 або 9 місяців для сезонних робіт, в залежності від тривалості самих робіт;

- терміном до 2 років для роботи за наймом і підприємцям для ведення бізнесу.

Запит про видачу іноземцю Віда на проживання в Італії подається в імміграційну службу. Порядо дій наступний: в найближчому поштовому відділенні, де є спеціальний банкомат Sportello amico (знайти адреси таких відділень можна за допомогою сайту Пошти Італії попросити комплект «Kit per il permesso di soggiorno», пред'явивши документ, що засвідчує особу. Вам безкоштовно дадуть конверт з бланками анкет та інструкціями щодо заповнення. Після того як Ви заповните необхідні форми і прикладіть копії документів, співробітник пошти перевірить вміст, наклеїть марки і відправить конверт в міграційну службу.

Дізнатися про стан запиту можна на PortaleImmigrazione , Імміграційному порталі Італії.

Коли рішення прийнято, іноземець отримує карту Permesso di Soggiorno в поліцейській дільниці. Дізнатися про готовність картки «Вид на проживання» можна на Polizia di Stato , Сайті поліції Італії.

Регламент робочого графіка в Італії

Офіційні робочі дні в Італії: з понеділка по суботу. Загальноприйняті робочі години 8: 30-12: 30. Після цього надходить час сієсти, відведені для обіду і відпочинку, співробітники повертаються на роботу з 15: 30-19: 30. У південних регіонах є тенденція збільшення робочого дня до пізнього часу.
Великі фабрики і заводи мають більш сучасний графік роботи, тобто без тривалої сієсти з однією годиною на перерву, і починають роботу о 08.00 ранку

Якщо під час роботи в Італії вам необхідна термінова допомога Російського Консульства, знайдіть адреси найближчого до вас представництва, а також перевірте потрібну інформацію про працевлаштування і правилах перебування іноземців в Італії на офіційних сайтах.

Як знайти роботу в Італії для росіян?
Що робити далі для легального в'їзду в Італію?
Як отримати робочу візу в Італію?
Як отримувати посвідку на проживання для роботи в Італії?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью