• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Як оновити антивірус NOD32

 1. Схожі матеріали:

Що робити, коли Ваш улюблений антивірус NOD32 раптом перестає оновлюватися і періодично вискакує повідомлення ESET NOD32 Antivirus: Невірні ім'я користувача і (або) пароль» Що робити, коли Ваш улюблений антивірус NOD32 раптом перестає оновлюватися і періодично вискакує повідомлення "ESET NOD32 Antivirus: Невірні ім'я користувача і (або) пароль»? Відомо, що антивірус, який не оновлювався більше місяця вже не здатний захистити Ваш комп'ютер хоч скільки-небудь якісно. Бувають випадки (правда дуже рідко, але бувають), коли зволікання в оновленні в кілька годин здатне допустити зараження, яке могло б і не статися, так як з наступними антивірусними базами прийшли визначення, які можуть його запобігати. У цій статті я розповім про причини такої поведінки і методах як з ним боротися.

Така ситуація виникає найчастіше коли закінчується термін дії ліцензії та Вам необхідно звернутися до постачальника антивіруса для її продовження: для України , для Росії , Або в найближчому до будинку комп'ютерному магазині або супермаркеті електроніки. Зверніть увагу, що продовження ліцензії коштує ДЕШЕВШЕ, ніж покупка нової! Антивірус завчасно попереджає користувача про термін закінчення дії ліцензії. Новий логін і пароль Вам необхідно внести в антивірус згідно з цим зображенню:

Новий логін і пароль Вам необхідно внести в антивірус згідно з цим зображенню:

1. Налаштування (або клавіша «F5» на клавіатурі). 2. Вкладка «Оновлення». 3. Проконтролювати щоб сервер оновлень був «Оновлювати автоматично». 4. Ввести нове ім'я користувача (логін). 5. Ввести новий пароль. 6. Закрити вікно і спробувати оновитися.

Налаштування ESET NOD32 Smart Security нічим не відрізняється від настройки ESET NOD32 Антивірус. Тому картинки і методика, представлені тут справедливі для обох випадків, а так же версії 3 і 4 працюють, налаштовуються і оновлюються однаково, хоча рекомендується оновитися до останньої версії (на сьогоднішній день це версія 4.2) для більш повного захисту.

Так само буває, коли кількість користувачів, які оновлюються по одному логіну-паролю перевищує допустиму кількість, в таких випадках виробник блокує дану ліцензію і право оновлюватися втрачають всі користувачі, в тому числі і ті, які за нього заплатили. Це не обов'язково може статися навмисне: існують троянські програми за допомогою яких хакери крадуть логіни-паролі від антивіруса NOD32 (як визначити, чи є на комп'ютері шкідливе програмне забезпечення читайте тут ).

Крім злих хакерів існують так же добрі. Деякі з них (сліди яких ведуть до Піднебесної) розгадали алгоритми, за якими антивірусна компанія генерує логіни і паролі і діляться цією можливістю з нами, звичайними користувачами. Нам для цього потрібно всього лише знати декілька адрес сайтів, на яких вони їх публікують, наприклад: hhuu.net, nod325.com, nod321.eu, trynod.com, tnoduse2.blogspot.com, trialkeysnod32.blogspot.com.

Це всього лише означає, що Ви на правильному шляху і антивірус заблокував доступ до даного сайту (хто ж хоче втрачати гроші і дозволить Вам за безкоштовно отримувати те, що вони продають за гроші Це всього лише означає, що Ви на правильному шляху і антивірус заблокував доступ до даного сайту (хто ж хоче втрачати гроші і дозволить Вам за безкоштовно отримувати те, що вони продають за гроші?) Для того щоб сюди зайти нам потрібно тимчасово відключити антивірусний захист, клацнувши правою клавішею на значку антивірусу в правому нижньому кутку монітора біля годинника:

Або так: Або так:

1. Включити розширений режим (якщо не включено), або CTRL + M на Ваше клавіатурі. 2. Вкладка «Налаштування». 3. Закладка «Антивірус». 4. Пункт «Захист доступу до Інтернету» - Відключити

Тепер ми можемо заходити на ці сайти, що ми негайно і зробимо:

Сайт nodsj.com: 1. Анонс сьогоднішніх логінів і паролів. 2. Логіни (ім'я користувача). 3. Паролі. 4. Посилання на повний список сьогоднішніх логінів-паролів. 5. Посилання на вчорашній список логінів-паролів

Посилання на вчорашній список логінів-паролів

Сайт nod325.com: 1. Логіни (імена користувача). 2. Паролі.

Тепер на потрібно всього лише скопіювати ім'я користувача (Username) (акуратно, щоб не захопити зайві символи, типу двокрапки або пробілу) і вставити його в антивірус, як це показано на верхньому малюнку. Точно так же скопіювати-вставити і пароль (Password). Ім'я користувача - це те, що після двокрапки, воно може начитатися або словом EAV, як в даному випадку перший логін: EAV-48770263. Так само логіни можуть починатися словом TRIAL- ... Пароль до даного логіну знаходиться непосредствено під ним точно так же після двокрапки.

Далі потрібно антивірус спробувати оновити. Якщо оновлення почалося - значить логін-пароль внесені правильно і антивірус працює тепер нормально:

Якщо оновлення не розпочалося - значить або ми помилилися при копіюванні-вставці і внесли щось не те, або ці логіни-паролі вже заблоковані і нам необхідно пробувати підставляти інші, або з іншого сайту.

Перевагою даного методу є те, що ми отримуємо абсолютно працездатну антивірусну програму, яка ніяк не зламана або модифікована і поводиться як абсолютно ліцензійна.

Недолік методу - іноді доводиться вводити нові логіни-паролі буквально кожен день, так вони швидко блокуються виробником. Але іноді везе і антивірус кілька місяців не турбує, нормально працюючи і оновлюючись.

Так само існують і інші способи відновлення даного антивіруса:

 • за допомогою альтернативних серверів оновлень;
 • за допомогою методики необмеженого продовження терміну ознайомлення (Trial mode);
 • за допомогою offline-оновлень;
 • час від часу компанія ESET проводить різні акції і роздає акції ключі на 2, 3 і навіть цілих 6 місяців.

Завантажити безкоштовно актуальні версії продукції компанії ESET (Антивірус NOD32, або ESET Smart Security) найкраще на офіційному сайті компанії .

Схожі матеріали:

ESET Smart Security: Посилення РЕЖИМ - що це таке і як з цим боротися - приклад вірусної атаки в результаті якої цей антивірус замінюється хибним (rogueware) і способи профілактики і боротьби з даними зараженням

О ж хоче втрачати гроші і дозволить Вам за безкоштовно отримувати те, що вони продають за гроші?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью