• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Як оцінити сайт конкурента?

Для того щоб ваш сайт займав лідируючі позиції в пошукових системах, необов'язково, щоб він був ідеальним в усіх відношеннях, так як досить зробити його краще за своїх конкурентів Для того щоб ваш сайт займав лідируючі позиції в пошукових системах, необов'язково, щоб він був ідеальним в усіх відношеннях, так як досить зробити його краще за своїх конкурентів. Для цього необхідно зробити аналіз сайтів конкурентів, що мають однакову з вашим ресурсом специфіку роботи. Наприклад, ваш сайт займається продажем смартфонів.

Для виявлення своїх конкурентів вам потрібно підібрати кілька десятків запитів, за допомогою яких ви б змогли охарактеризувати свій сайт і провести паралель між подібний контент. Якщо ви не знаєте, як оцінити сайт конкурента, то ця статті допоможе вам вирішити проблему.

Для початку рекомендується зайнятися вивченням і аналізом найсильніших сайтів-конкурентів, які вже просуваються за ключовими словами, обраних вами. Виберіть близько п'яти сайтів, які по більшій кількості схожих запитів входять в ТОП-3. Саме з цими ресурсами вам потрібно буде провести аналітичну роботу. Щоб правильно і адекватно оцінити ресурс конкурента, як правило, використовують два основних параметри - число посилаються ресурсів і щільність ключових слів. Так, під час аналізу посилань, які ведуть на конкурентний сайт, зверніть увагу на зовнішні і внутрішні посилання. Пам'ятайте про те, що внутрішня перелінковка може дати відмінний результат і позитивним чином позначитися на позиціях сайту в пошукових системах.

Підраховуючи відсоток щільності ключових слів, вам необхідно визначити відсоток для кожного окремо взятого запиту, а під час написання статей для свого ресурсу потрібно трохи перебільшити кількість прямих входжень. Також зверніть увагу на те, як часто розбавляється іншими словами ключовий запит, а також має важливе значення, якими тегами він виділений.

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью