• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Як написати хорошу статтю для сайту

 1. Етапи написання статті
 2. Як оптимізувати статтю
 3. мікророзмітки

Гарна стаття - не що інше, як робочий інструмент просування

Гарна стаття - не що інше, як робочий інструмент просування.

Вірно прописані мета-заголовок і мета-опис, включення ключових слів в текст призводять відвідувачів на сайт. Далі відвідувача потрібно перевести в категорію постійного читача (покупця, передплатника).

Тут знову працює стаття. Структурування інформації і правильне оформлення тексту роблять її читабельною. зазначені в статті посилання допомагають відвідувачеві швидко перейти в потрібну категорію товарів / інформації / послуг.

Головне - це користь статті та інтерес, який вона викликає у читачів.

інформативність контенту сайту визначає поведінковий фактор відвідувача, що дуже "цінується" пошуковими системами. Знання техніки написання статей допоможе домогтися підвищення даних показників.

Етапи написання статті

Можна виділити 2 основних етапи написання статті - основний і підготовчий Можна виділити 2 основних етапи написання статті - основний і підготовчий. Причому їх цілком можна поміняти місцями за ступенем значущості.

Оскільки інформативну чітко структуровану статтю навряд чи вдасться написати (основний етап) без попередньої проробки кількох важливих моментів (етап підготовчий):

1. Визначення мети статті. Від неї буде повністю залежати формат написання тексту. Інформаційна стаття, метою якої є передача даних про предмет, дії або ситуації читачеві, вимагає чіткості, достовірності, відсутність оціночних суджень. Тут мало доречний гумор автора і зовсім не цікавий його життєвий досвід. Більше фактів, менше води - ось девіз такої статті.

Якщо стаття має на меті продати - товар, послугу - або залучити відвідувачів на сайт, написана вона буде в більш вільному стилі. Історії сумного досвіду і щасливого вирішення проблеми тільки вітаються. Гумор доречний. Так само як барвисті емоційні опису товару та результату від його придбання.

2. Важливо правильно визначити інтереси цільової аудиторії. Текст, написаний для підлітків, з використанням деяких сленгових слів, досить простою мовою, не доведеться по смаку представникам бізнес-аудиторії. Вони не будуть його читати. Навпаки, розміщення статті зі складними мовними зворотами, професійними термінами на молодіжному сайті може розчарувати його відвідувачів і викликати зворотний відгук - догляд з ресурсу.

3. Створення привабливого заголовка. Тут необхідно дотримуватися балансу. "Людина, що кричить" заголовок частіше відлякує, ніж привертає увагу. Тема покликаний давати відповідь на питання читача про тему статті. Ну, і трошки інтригувати. Ключове слово "трошки".

4. Складання плану. План статті повинен бути написаний таким чином, щоб частини тексту становили логічний ланцюжок, плавно перетікаючи одна в іншу. План не дає автору можливості "збитися зі шляху", почавши писати про червону вороні, а закінчивши розбором конструкції самовара. Хоча, при бажанні і фантазії, асоціативний ряд можна вибудувати і в цьому випадку.

План статті включає в себе: План статті включає в себе:

 1. Вступ. Опис актуальності теми статті, проблеми, підведення до основної частини, привернення уваги.
 2. Основну частину статті. Розкриття теми, обґрунтування заявленого у Вступі, вирішення проблеми, пропозицію способу її вирішення. Оптимальний варіант написання основної частини тексту - виділення факту, затвердження в підзаголовок, опису - в наступний за ним абзац.
 3. Висновок. Тут прописуються побажання читачам, підводяться підсумки статті. Можливий заклик до дії . Наприклад, опис технології виготовлення шпаківні може закінчуватися зверненням до читача з закликом змайструвати шпаківню для птахів свого двору.

5. Вивчення інформації. Цей пункт має на увазі аналіз декількох джерел інформації. Це можуть бути інтернет-джерела, періодичні видання, наукова література. Спиратися найправильніше на перевірені дані. Інформацію зручно підбирати під пункти плану, це суттєво полегшує пошук і аналіз.

Основний етап - написання тексту - по суті синтез отриманої та / або наявною інформацією, оформлений відповідно до структури (планом) статті.

Як оптимізувати статтю

відповідність темі

Назва статті зазвичай є за сумісництвом її головним ключем, а, відповідно, і головним пошуковим запитом користувача сайту Назва статті зазвичай є "за сумісництвом" її головним ключем, а, відповідно, і головним пошуковим запитом користувача сайту. Необхідно перевірити текст на відповідність заданій темі, щоб не викликати розчарування людей, які перейшли по даному запиту.

Тему потрібно розкрити максимально. Стаття неодмінно повинна дати читачеві відповідь на поставлене запитання, прописування додаткових нюансів будуть перевагою даного тексту перед іншими, які охоплюють більш вузьку тему.

Про написаної статті необхідно розповісти, щоб якомога більше людей її прочитали. Чим більше людей прийде на сайт, тим більше буде потенційних клієнтів. Момент просування не можна залишати без уваги.

Використовуються такі способи просування.

Бажано розмістити анонс в 3-4 акаунтах різних соц. мереж . Анонс повинен привертати увагу, містити коротку інформацію про тему статті. Розповідати, чому цікаво і корисно буде її прочитати. В кінці невеликого тексту потрібно відзначити, що повну інформацію можна подивитися на сайті (вставити посилання).

Це дуже важливі дії. Від їх правильного опису буде залежати відвідуваність сайту.

Мета-заголовок, його ще називають Title, повинен відповідати темі статті, але бути дещо відмінним від неї.

Мета-опис до статті, або Description, має на увазі опис статті, але оптимально писати не "У цій статті написано ...", а короткий зміст, як варіант - основні тези даної теми.

Мета-заголовки і мета-опис повинні бути цікавими, що спонукають прочитати статтю повністю. Цю інформацію людина бачить в пошуковій видачі поряд з інформацією інших відповідних запиту сайтів, тому необхідно зробити її максимально "працює".

мікророзмітки

Роль мікророзмітки полягає в підвищенні довіри пошукового робота до сайту Роль мікророзмітки полягає в підвищенні "довіри" пошукового робота до сайту. Відбувається це завдяки структуруванню інформації. Робот бачить уже не суцільний код, а окремі частини тексту - автора, заголовок, зображення і відео, коментарі .

Підвищення простоти обробки інформації роботами створює можливість більш зручного її подання у видачі результатів пошуку.

У пошуку потенційний відвідувач бачить кілька сайтів одночасно. З більшою ймовірністю він пройде на сайт, представлений на сторінці видачі максимально структуровано і привабливо.

Дізнайтеся у нас як створити сайт на wordpress !

Особливості відео в сервісі twittera описані в нашому матеріалі .

Як перевірити ваші Ліди на якість ви дізнаєтеся у статті по засланні .

Верстка статті необхідна:

 1. Неможливо читати текст, написаний "суціль". Інтернет вважається ресурсом швидкого пошуку інформації, чому зовсім не сприяє вчитування в кожне слово в спробі вивудити потрібне. Це поведінковий фактор. Людина піде і не повернеться на цей сайт ніколи.
 2. Обов'язковою є поділ тексту на абзаци. Кожні 3-7 абзаців повинні бути об'єднані своїм підзаголовком. Останні виділяються в тексті за допомогою вибору більшого розміру шрифту. За допомогою шрифту можна виділити і головні думки. Розподіл абзаців відбувається за принципом смислового навантаження.
 3. Підібрані відповідно темі картинки і відео покликані підтримати інтерес до тексту, підтвердити правильність переходу за цим посиланням - "текст дійсно по цій темі". У деяких випадках просто немає сенсу розміщувати статтю без супроводу фотографіями. Сайт з покроковими рецептами або розповідями про визначні пам'ятки країни або міста навряд чи буде користуватися популярністю, якщо не буде підкріплений тематичними фото. Вони повинні бути чіткими і привабливими, по можливості унікальними.
 4. Використання списків як елемента форматування також зробить статтю більш читабельною і структурованою.

Гарна стаття - це цікавий легко сприймається текст, написаний "для людей".

Прописані мета-заголовки і мета-опис спонукають бажання перейти на сайт. Відмінні фото і професійно зроблена мікророзмітки також виділять таку статтю серед інших в пошуковій видачі.

Наслідком написання інформативною оптимізованої статті стане перехід великої кількості відвідувачів на сайт, підвищення рівня поведінкового фактора, зростання конверсії. Чого і треба було довести.


Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью