• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Як можна самостійно зробити аналіз ефективності сайту?

Є дуже багато способів для аналізу ефективності власного ресурсу. Сьогодні я розповім Вам про них, для початку розглянемо основні показники аналітики сайту ...

- Аналіз кількості відвідувачів на сайті. Встановіть лічильник, і Ви будете знати, скільки відвідувачів до Вас приходить.

- Аналіз кількості записів на сайті.

- Аналіз індексації сторінок. Цей параметр позначає число сторінок, які проіндексовані в пошукових системах Яндекса і Google . Можна також проводити аналіз в інших пошукових системах, але це буде вже другорядне показник.

- Показники цитування. В Яндексі це ТІЦ, а в Google це PR (PageRank). Рівень ТИЦ оцінюється в webmaster.yandex.ru, правда, Ви повинні там зареєструватися. В Google необхідно скористатися спеціальним скриптом задавши пошук PR Google.

- Аналіз позицій сайту в пошукових системах. Цей параметр дасть можливість оцінити розташування Вашого сайту в ТОП10, 20 або 50, і зробити відповідні висновки на підставі даних, які Ви отримаєте.

- Аналіз ключових слів. Є спеціальні сервіси для аналізу ключових слів, нагадую Вам, що щільність для сайту ключових слів повинна бути 5-7% від всього тексту.

- Аналіз структурування тексту і мета-тегів. Мета-теги, необхідні для використання потрібно аналізувати для того, щоб тематика статті відповідала популярних запитах пошуку. Не забувайте про структуруванні сторінок, при цьому використовуйте заголовки H1, H2, ...

Самостійний аналіз сайту можна провести візуально, для цього необхідно оцінити наступні параметри:

Є дуже багато способів для аналізу ефективності власного ресурсу

Блог веб-майстри тут: http://mywebblog.ru/

- Прорахуйте швидкість завантаження Вашого сайту. Завантаження повинна виконуватися протягом 5-7 секунд, ні в якому разі не більше. Якщо час завантаження перевищено, проведіть аналіз Вашого хостингу і системи управління.

- Зверніть свою увагу на візуальне оформлення ресурсу. Ваш сайт повинен бути цілісним, зручним, зрозумілим і витриманим в одному стилі.

- Простежте, як відображається Ваш сайт в найпоширеніших браузерах.

- Рекомендую Вам створити на своєму ресурсі зворотний зв'язок: вкажіть адресу електронної пошти, встановіть можливість обмінюватися швидкими повідомленнями або онлайн-консультацію. Сервіс повинен бути робочим. Самостійний аналіз сайту дозволяє перевірити це.

- Чи стежите за якістю розміщується контенту дуже строго. А якщо на Вашому сайті є новинний розділ, то регулярно його заповнюйте. Інакше буде враження покинутого ресурсу ...

-----

Сподобалася стаття? Будь ласка, поділіться з друзями. Дякуємо :)


Сподобалася стаття?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью