• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Як дізнатися гарне ваше фото чи ні. мистецтво самокритики

 1. 1. Гарне чи фото технічно?
 2. 2. Не вистачає чогось на фото?
 3. 3. Стоп-тест
 4. 4. Ви сентиментальні?
 5. 5. Чи відрізняється ваша фотографія від вже існуючих?
 6. 6. Чи можете ви його використовувати?
 7. 7. Прислухайтеся до своєї інтуїції
 8. висновок

Одним з поширених питань, який часто виникає у новачків, є рішення, які фотографії включати в своє портфоліо або на веб-сайт. Саме чудове в фотографії - то, що вона суб'єктивна, і кожна людина по-своєму вирішує, чи подобається йому фотографія чи ні, роблячи критику зображення. Ви завжди повинні прагнути фотографувати те, що вам подобається, з вашим власним унікальним стилем і баченням. Але іноді, особливо якщо ви хочете заробляти гроші на своїх зображеннях, вам потрібно буде враховувати смаки і потреби інших людей. Ось короткий посібник про те, як дізнатися, хороші ваші фотографії чи ні.

1. Гарне чи фото технічно?

У кожного фотографа свій робочий процес, але часто для більшості він починається з фактичної перевірки, хороша чи фотографія технічно, тому що, чесно кажучи, розмита або погано сфокусована фотографія не повинна потрапити в ваше портфоліо.

Отже, першим кроком при оцінці конкретної фотографії є ​​перевірка її чіткості з хорошим тональним діапазоном, гарним контрастом між тінями і відблисками і правильної фокусуванням в потрібній частині сцени.

Звичайно, можуть бути випадки, коли, наприклад, фотографія трохи не в фокусі, але вона як і раніше "працює", і якщо ви хочете продемонструвати її в своєму портфоліо, це нормально. Але в більшості випадків розмите фото можна скидати з рахунків.

Зображення не різке і не повністю в фокусі.

2. Не вистачає чогось на фото?

Іноді ви дивитеся на одну зі своїх фотографій і розумієте, що чогось не вистачає.

Це може бути тиха мощена вулиця, яка просто виглядає порожньою без людини в кадрі. Або це може бути зображення ландшафту, в якому відсутня точка інтересу. Це тип фотографій, на які ви дивитеся і думаєте: «Шкода, що я не зробив цього» або «якби було щось або хтось в цьому місці».

Якщо ви вважаєте, що це відноситься до однієї з ваших фотографій, то швидше за все їй не вистачає чогось, що зробило б її хорошою.

Хоча це хороший краєвид і схід сонця, тут немає ніякої точки інтересу. Він виглядав би краще з човном в озері або чимось подібним.

3. Стоп-тест

Один з моїх улюблених тестів, коли я обробляю серію фотографій, - я називаю його «стоп-тест». Коли ви переглядаєте одну зі своїх серій фотографій - будь то на вашому смартфоні, на комп'ютері або навіть прямо в камері, зазвичай є кілька фотографій, які змушують вас зупинитися.

Іноді це може бути всього лише на дві секунди довше звичайного, але все ж ви зупиняєтеся перш, ніж продовжити перегляд.

Це, як правило, добра ознака того, що в цьому конкретному знімку є щось привертає увагу. Якщо це може привернути вашу увагу, це може привернути увагу інших.

4. Ви сентиментальні?

Ще одна притаманна фотографу риса - це сентиментальний погляд на фотографію. Незалежно від того, що в процесі обробки ви намагаєтеся бути неупередженим, все одно частина вас буде пам'ятати про те, чого варто було зробити цей знімок.

Можливо, ви витратили кілька годин на те, щоб дістатися до місця або, може бути, це нагадує вам про незабутню зустріч з кимось цікавим. Фотограф - не робот, і всі ми сентиментальні щодо деяких наших зображень.

Тому, якщо ви не впевнені в зображенні, запитайте себе, чи ця фотографія насправді хороша, або ви просто сентиментальні.

Хоча і було потрібно якийсь час, щоб отримати можливість зробити цю фотографію, недолік світла означає, що зображення "не працює".

5. Чи відрізняється ваша фотографія від вже існуючих?

В епоху цифрової фотографії часто найбільшою проблемою є створення унікальних фотографій. Але це також хороший тест того, чи слід вносити фотографію свого портфоліо чи ні.

Можливо, фотографія, яку ви створили, прекрасна, але якщо вам вдалося сфотографувати щось унікальне, чого ще не існує, то це може бути чудова фотографія. Суть в тому, щоб шукати те, що вже існує, і подивитися, чи виглядає ваше зображення інакше і відрізняється від інших.

Суть в тому, щоб шукати те, що вже існує, і подивитися, чи виглядає ваше зображення інакше і відрізняється від інших

6. Чи можете ви його використовувати?

Навіть якщо ви не плануєте продавати свої фотографії, спробуйте уявити, що вони використовуються в реальних сценаріях життя. Це може бути хорошим дороговказом щодо того, наскільки вони гарні.

Коли ви дивитеся на своє зображення, чи можете ви уявити, що воно використовується на обкладинці журналу або ілюструє щось? Ви бачите цю фотографію на рекламному щиті, флаєрі або листівці? Якщо ви можете представити свій знімок в цих сценаріях, то очевидно, це хороша фотографія, і ви повинні включити її в своє портфоліо.

Якщо ви можете представити свій знімок в цих сценаріях, то очевидно, це хороша фотографія, і ви повинні включити її в своє портфоліо

7. Прислухайтеся до своєї інтуїції

Часом з усіх способів, якими ви можете оцінювати або критикувати фотографію, іноді вам слід просто прислухатися до власної інтуїції.

Іноді зображення, на рахунок якого ви не були впевнені, призводить до отримання роботи або навіть закінчується продажем. Завжди нагадуйте собі про те, що фотографія суб'єктивна, і в якийсь момент ми просто дивимося на фотографію, яку зробили, і просто маємо хороше передчуття.

Завжди нагадуйте собі про те, що фотографія суб'єктивна, і в якийсь момент ми просто дивимося на фотографію, яку зробили, і просто маємо хороше передчуття

Ця фотографія була зроблена на місцевому ринку в Лондоні. В останній момент було прийнято рішення відправити її в фотостік. З тих пір вона заробила понад 350 доларів.

висновок

Це всього лише кілька способів, які допоможуть вам зрозуміти, гарне фото чи ні. Але пам'ятайте, що це не жорсткі правила, яких ви повинні дотримуватися весь час.

Не кожна фотографія підпадає під описаний вище аналіз, і це не робить її поганою фотографією. Використовуйте ці поради як керівництво, коли ви дійсно сумніваєтеся в тому, що відчуваєте.

Автор: Kav Dadfar

Переклад: Тетяна Саприкіна

1. Гарне чи фото технічно?
2. Не вистачає чогось на фото?
4. Ви сентиментальні?
5. Чи відрізняється ваша фотографія від вже існуючих?
6. Чи можете ви його використовувати?
1. Гарне чи фото технічно?
2. Не вистачає чогось на фото?
4. Ви сентиментальні?
5. Чи відрізняється ваша фотографія від вже існуючих?
6. Чи можете ви його використовувати?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью