• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Аеропорт Шарль де Голль очікує велика реконструкція

Компанія Aeroports de Paris спільно з авіакомпанією Air France розробляє нові послуги для пасажирів паризького аеропорту Шарль де Голль.>

Для цього був вироблений план співпраці «HUB 2012» - комплексна програма обслуговування пасажирів.

У 2012 році аеропорт чекають радикальні перетворення: буде відкритий 4-й відділ, вартістю 580 млн євро і новий зал вильотів в терміналі 2E.

Новий термінал буде обслуговувати до 7,8 млн пасажирів, в основному, пасажирів широкофюзеляжних літаків, які здійснюють дальні рейси.

Як стало відомо EUROMAG, новий зал вильотів дозволить авіакомпанії Air France сконцентрувати свою діяльність в східній частині аеропорту, в терміналах 2E, 2F і 2G. Очікується, що в довгостроковій перспективі пасажирооборот аеропорту Шарль де Голль виросте до 42 млн пасажирів на рік (для порівняння, в 2010 році цей показник склав 34 млн пасажирів на рік).

Нове територіальний розподіл дозволить компанії Aeroports de Paris оптимізувати діяльність інших авіакомпаній.

До кінця 2012 року термінал F буде переобладнаний для обслуговування виключно європейських пасажирських перевезень. Для пасажирів з країн Шенгенської угоди будуть організовані виділені маршрути пересадок, які дозволять пасажирам витрачати менше сил і часу на пересадку.

Влітку 2012 року в залі вильотів сателлітa 4 відкриється просторий зал очікування для пасажирів бізнес-класу Air France. Його площа складе більше 3 000 кв. м, це найбільший зал очікування авіакомпанії. Компанія Aeroports de Paris також має намір значно оновити велику зону для відпочинку і покупок. До кінця цього року в залі вильотів сателіта 4 відкриється експозиція оригінальних творів мистецтва. У залі вильотів сателіта 3 (Galerie Parisienne), також відкриється зона обслуговування пасажирів площею 4 500 кв. м, яка буде призначена для транзитних пасажирів, і де буде розташовуватися готель.

Ще більше цікавого в нашому каналі Яндекс.Дзен. Підпишіться!

Читайте також

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью