• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

AdwCleaner 9.3 - завантажити безкоштовно російською мовою з офіційного сайту

Програма AdwCleaner шукає і видаляє Adware, тулбари, небажане програмне забезпечення (це PUP) і решті непотрібне сміття з комп'ютера. За допомогою AdwCleaner надається можливість легко видалити різні види програм, зробивши зручною роботу на комп'ютері. AdwCleaner видаляє програми, які йдуть в основному в "доважок", завантаженими з інтернету. Часто під час завантаження та встановлення програми, в разі якщо не зняти галочку під час установки (необхідно переключитися в вибірковий режим установки) на пристрій автоматично встановлюються тулбари і інші модулі реклами. Програма AdwCleaner необхідна для пошуку і видалення подібних програм.

AdwCleaner досить легка в застосуванні. Необхідно завантажити і запустити програму. Потім з'являється вікно програми, де присутні кнопки Scan (значить Сканувати) і Clean (значить Очистити). Натискаючи кнопку Scan, ви шукайте шкідливі програми.

Після закінчення перевірки, необхідно ознайомитись з результатами і зняти галочки з тих записів, які видаляти не треба. Більшість людей не зрозуміє вміст звіту, і якщо ви не зустрінете назву тієї програми, яку видаляти не хотіли б, то приступайте до наступного кроку. Натискаючи кнопку Clean, AdwCleaner виконає перезавантаження комп'ютера і прибере файли, а також записи реєстру, які пов'язані з рекламним ПЗ. Перезавантаживши комп'ютер, програма AdwCleaner надасть звіт з переліком вилучених файлів і папок, а також записів реєстру.

Примітка! Пам'ятайте, що Antivir WebGuard застосовує Ask Toolbar як веб-захист. У разі видалення ASK за допомогою Adwcleaner, то Antivir WebGuard працювати не буде. У разі використання вами цієї програми, то перед тим як видалити, переконайтеся, що галочки відносяться до Ask зняті. Треба зауважити також, що програми Babylon і Delta Search включають програму, що попереджає вас про те, що якщо хтось хоче змінити пошук у вас в браузері або настройки вашої домашньої сторінки. Запускаючи AdwCleaner, скидаються настройки пошуку за замовчуванням (тобто на Microsoft), в разі виявлення змін рекламним ПО. У разі відображення попередження про те, що AdwCleaner хоче змінити браузерні настройки, то дозвольте йому здійснити це.

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью