• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Adobe Flash Player для планшета

 1. Флеш плеєр для девайсів на Андроїд
 2. Флеш плеєр для Linux і Windows
 3. Як встановити Adobe Flash Player на планшет: Відео

Adobe Flash Player - це потужний інструмент, що дозволяє здійснювати різні цілі. Одна з гілок застосування - в бізнес-процеси. Ще зовсім недавно практично всі інтерактивні об'єкти створювалися тільки в Flash. Фільми та телебачення на сайтах працювали також частково за цією технологією. Зараз же ситуація трохи повернулася не в сторону даної технології; правда, вона ще не втратила актуальність.

Зараз же ситуація трохи повернулася не в сторону даної технології; правда, вона ще не втратила актуальність

Якщо технологія стара, то які планшети підтримують Flash? Насправді флеш ще використовується. Наприклад, регулярно виходять оновлення ADOBE FP для традиційних комп'ютерів. А ось для Android-гаджетів оновлень більше не буде. Більш того, офіційно Flash плеєра більше немає на Маркеті і всі програми, які мають подібне або таку ж назву, - сторонні. Встановлювати їх вкрай небажано. Тому на питання: «Як оновити флеш плеєр на планшеті Android?», Є проста відповідь - ніяк! Оновлення можливі тільки для платформ Windows і Linux.

Компанію Apple в контексті Flash Player взагалі згадувати не варто, так як вони ще на зорі свого зростання не зійшлися з «філософією» ADOBE (м'яко кажучи). Adobe Flash Player для планшета в каліфорнійській компанії не існує. У iPad реалізована зовсім інша технологія .

Флеш плеєр для девайсів на Андроїд

Так що робити з планшетника на Android? Як завантажити флеш плеєр для настільки популярної операційної системи? Все простіше, ніж здається. За час існування продукту, файли flash player.apk (установчий архів) розлетілися по всіх просторах інтернету. Потрібно просто завантажити його і встановити на планшет. Правда, трапляється багато зловмисників, які просять надіслати смс або подібне. Перша ознака цього те, що файл запакований в .ZIP / .RAR архів або взагалі має розширення файлу .EXE.

Завантаживши файл, часто користувач зустрічається з проблемою неможливості зробити установку. Відбувається це через те, що на планшет по дефолту можна встановлювати тільки програми з Play Market. Отже, потрібно дозволити встановлювати сторонні додатки. Якщо ви хвилюєтеся за свій гаджет, то можете після установки знову вимкнути цю опцію.

  Інструкція по вирішенню встановлення сторонніх додатків:

1. Зайдіть в Параметри Android-планшетника, після чого знайдіть пункт «Безпека» в групі «Особисті».

2 2. Тепер знайдіть групу «Управління пристроєм» і просто поставте галочку навпроти «Невідомих джерел».

Тепер знайдіть групу «Управління пристроєм» і просто поставте галочку навпроти «Невідомих джерел»

Флеш плеєр для Linux і Windows

Володарі планшетів на вищевказаних платформах замислюються про те, як завантажити флеш плеєр на планшет лише після проблем, пов'язаних з переглядом онлайн фільмів / роликів , Вимагаючи встановити плагін flash player. Також масу незручностей приносить не повноцінне відображення сторінок при навігації.

Завантажити продукт компанії ADOBE дуже просто. Потрібно перейти на офіційний сайт компанії і безкоштовно завантажити інсталяційний файл для своєї операційки. Пам'ятайте, що при установці флеш плеєра, абсолютно всі браузери на пристрої повинні бути закриті, а не згорнуті.

Пам'ятайте, що при установці флеш плеєра, абсолютно всі браузери на пристрої повинні бути закриті, а не згорнуті

І, до речі, про браузерах. Не всі браузери повністю і коректно працюють з технологією. Це пояснює ряд питань на тему: «Чому не працює флеш плеєр на планшеті?» Ставлячи флеш плеєр собі на планшет, знайте, що повноцінно він буде працювати тільки з браузерами Dolphin, Opera Mobile і FireFox - докладніше про це читаємо тут .

Як встановити Adobe Flash Player на планшет: Відео

Дата публікації: 20.02.14

Якщо технологія стара, то які планшети підтримують Flash?
Тому на питання: «Як оновити флеш плеєр на планшеті Android?
Як завантажити флеш плеєр для настільки популярної операційної системи?
Це пояснює ряд питань на тему: «Чому не працює флеш плеєр на планшеті?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью