• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Adguard.exe - Що це таке?

 1. Ось так, ви зможете виправити помилки, пов'язані з Adguard.exe
 2. Інформація про фото Adguard.exe
 3. коментар користувача
 4. Кращі практики для виправлення проблем з Adguard
 5. Adguard сканер

Adguard.exe - це виконуваний файл (програма) для Windows. Розширення імені файлу .exe - це абревіатура від англ. слова executable - здійсненний. Необхідно запускати виконувані файли від перевірених виробників програм, тому що виконувані файли можуть потенційно змінити налаштування комп'ютера або завдати шкоди вашому комп'ютеру. Безкоштовний форум з інформацією про файли може допомогти вам розібратися чи є Adguard.exe вірусом, трояном, програмою-шпигуном, рекламою, яку ви можете видалити, або файл належить системі Windows або додатком, якому можна довіряти.

Ось так, ви зможете виправити помилки, пов'язані з Adguard.exe

 1. використовуйте програму Настроювач Windows , Щоб знайти причину проблем, в тому числі і повільної роботи комп'ютера.
 2. Оновлення програму Adguard for Windows. Оновлення можна знайти на сайті виробника (посилання наведена нижче).
 3. У наступних пунктах надано опис роботи Adguard.exe.

Інформація про фото Adguard.exe

процес Adguard for Windows або Adguard Web Filter або Adguard Ad Blocker належить програмі Insoft або Adguard for Windows або Adguard Ad Blocker від Performix або Insoft або Adshows .

Опис: Adguard.exe не є важливим для Windows і часто викликає проблеми. Adguard.exe знаходиться в підпапках "C: \ Program Files". Відомі такі розміри файлу для Windows 10/8/7 / XP 5,622,032 байт (26% всіх випадків), 5,578,232 байт і ще 14 варіанта . Опис: Adguard
У файлу поставлена ​​цифровий підпис. Це не системний файл Windows. Процес можна видалити, використовуючи панель інструментів Додати \ Видалити програму. Процес починає роботу при запуску Windows (Дивіться ключ реєстру: Run, DEFAULT \ Run). Додаток не видно користувачам. Adguard.exe здатний маніпулювати іншими програмами. Тому технічний рейтинг надійності 23% небезпеки.
Ви можете видалити програму Adguard або Insoft LLC, оновити її, або попросити допомоги у Служби Підтримки Клієнтів. Перейти до adguard.com для поновлення, перейти до adguard.com для звернення до Служби Підтримки Клієнтів, або натисніть на Adguard або Insoft LLC в Панелі управління Windows (Розділ Програми та засоби) для видалення.

Рекомендуємо: Виявлення проблем, пов'язаних з Adguard.exe

Якщо Adguard.exe знаходиться в підпапках "C: \ Users \ USERNAME", тоді рейтинг надійності 46% небезпеки. Розмір файлу 5,722,384 байт (50% всіх випадків) або 5,578,232 байт. Сертифіковане надійною компанією. Це не системний файл Windows.
Ви можете видалити програму Adguard, оновити її, або попросити допомоги у Служби Підтримки Клієнтів. Перейти до adguard.com для поновлення, перейти до adguard.com для звернення до Служби Підтримки Клієнтів, або натисніть на Adguard в Панелі управління Windows (Розділ Програми та засоби) для видалення.

Важливо: Деякі шкідливі програми маскують себе як Adguard.exe. Таким чином, ви повинні перевірити файл Adguard.exe на вашому ПК, щоб переконатися, що це загроза. Ми рекомендуємо Security Task Manager для перевірки безпеки вашого комп'ютера.


коментар користувача

Ліцензійною версією програми користувався трохи більше місяця. Спочатку все було просто відмінно - утиліта блокувала 100% реклами, я забув про банерах, віджети і спливаючих вікнах, з Windows7 і антивірусом (Dr.Web Security Space 9.0) взагалі не конфліктувала. Однак після місяця роботи зауважив, що ноутбук став трохи подглючівает і гальмувати і я вирішив провести повне сканування системи своїм антивірусом, який в підсумку виявив аж цілих 5 загроз. Після "лікування" програма перестала працювати, а видалити (деінсталювати) її стало неможливо, тому що виявилося, що антивірус знешкодив інфіковані файли, що відповідають за її доступ до свого сайту. Довелося робити BackUp системи і тільки так стало можливим повністю видалити цю хрень. Щоб остаточно розібратися в цій ситуації, направив відповідний запит в технічну службу Dr.Web, подивимося що вони на це дадуть відповідь - Adguard вірус або тут справа в чомусь іншому. По-любому користуватися їй далі не буду, хоча ліцензія у неї безстрокова. Прикро.
stalker67 Ця програма "захистом" свого комп'ютера, не органічівается. Вона розсилає безліч своїх HTTP-запитів по всіх відкритих користувачем з'єднанням. Не інакше, як намагається шпигувати і там ...
Вася

Разом: Середня оцінка користувачів сайту про фото Adguard.exe: - на основі 3 голосів з 2 відгуками.

42 користувачів запитували про цей файл. Один користувач оцінив, як здається небезпечним. 2 користувачів дали, як небезпечний.

Кращі практики для виправлення проблем з Adguard

Акуратний і охайний комп'ютер - це головна вимога для уникнення проблем з Adguard. Для цього потрібно регулярна перевірка комп'ютера на віруси, очищення жорсткого диска, використовуючи cleanmgr і sfc / scannow , Видалення програм, які більше не потрібні, перевірка програм, які запускаються при старті Windows (використовуючи msconfig ) І активація Автоматичне оновлення Windows . Завжди пам'ятайте про створення періодичних бекапов, або в крайньому випадку про створення контрольних точок відновлення.

Якщо у вас актуальні проблеми, спробуйте згадати, що ви робили в останній час, або останню програму, яку ви встановлювали перед тим, як з'явилася вперше проблема. використовуйте команду resmon , Щоб визначити процес, який викликає проблеми. Навіть якщо у вас серйозні проблеми з комп'ютером, перш ніж встановлювати заново Windows, краще спробуйте відновити цілісність установки ОС або для Windows 8 і пізніших версій Windows виконати команду DISM.exe / Online / Cleanup-image / Restorehealth . Це дозволить відновити операційну систему без втрати даних.

Наступні програми можуть вам допомогти для аналізу процесу Adguard.exe на вашому комп'ютері: Security Task Manager відображає всі запущені завдання Windows, включаючи вбудовані приховані процеси, такі як моніторинг клавіатури і браузера або записів автозавантаження. Унікальна оцінка ризиків безпеки вказує на ймовірність процесу бути потенційно небезпечним - шпигунською програмою, вірусом або трояном. Malwarebytes Anti-Malware визначає і видаляє непрацюючі програми-шпигуни, рекламне ПО, трояни, кейлоггери, шкідливі програми і трекери з вашого жорсткого диска.

Adguard сканер

Security Task Manager показує всі запущені сервіси Windows, включаючи впроваджені приховані програми (наприклад, моніторинг клавіатури або браузера, авто вхід). Унікальний рейтинг надійності вказує на ймовірність того, що процес потенційно може бути шкідливою програмою-шпигуном, кілоггерів або трояном.

Безкоштовний aнтівірус знаходить і видаляє неактивні програми-шпигуни, рекламу, трояни, кейлоггери, шкідливі і стежать програми з вашого жорсткого диска. Ідеальне доповнення до Security Task Manager.

SpeedUpMyPC безкоштовне сканування, очищення, відновлення та оптимізація вашої системи.

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью