• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

«Я переведу на російську мову»: губернатор Липецької області про пенсійну реформу

Олег Петрович Корольов - глава адміністрації Липецької області. © Стоп-кадр відео

Глава Липецької області Олег Корольов останнім часом майже не робить перерв в своїх незабутніх висловлюваннях. Нещодавно прославився після коментаря в Twitter вильоту Німеччини з ЧС з футболу.

«Німеччина ганебно вилетіла з ЧС 2018 тільки тому, що на цій землі вони розв'язали дві світові війни і душі убитих ними десятків мільйонів жертв мстили і будуть мстити їм. Історія і час втрутилися ... »- написав Корольов в Twitter.

»- написав Корольов в Twitter

Пізніше губернатор заявив, що не має відношення до скандального твіту. Корольов написав в тому ж акаунті (!) Twitter:

«Хтось знову мені в Твіттері наляпать ... тепер про німців в футболі. Видно, цей «хтось» міцно заздрить нам через продуктивної співпраці з Німеччиною (інвестиції, СП і т.д). Дорожимо співпрацею з ними, як і з ін інвесторами! Так що не ляпати! Не заважайте! Марно ».

Всі матеріали по темі «Пенсійна реформа в Росії» .

Олег Корольов після цієї історії, а вона сталася в самому кінці червня , Не став тримати довгу паузу і відзначився новим висловлюванням. Він спробував доступно пояснити щось про підвищення пенсійного віку на позачерговій сесії Липецького обласної Ради.

Відео з його спічем було опубліковано на безлічі ресурсів, але найбільше переглядів набрав ролик з назвою «Олегові брудні про пенсійну реформу» на YouTube-каналі місцевого відділення КПРФ.

Відео: губернатор Липецької області про пенсійну реформу

Цитата:

«Дорогі друзі, вдумайтеся, що ви зараз говорите, особливо ті, хто проти пенсійної реформи. Я переведу на російську мову ...

Сьогодні, підкреслюю відразу фундаментальну річ, вік пенсійний для грамотного аналізу ніколи не є головним. Це вік пенсійний, це всього лише наступна функція з головного аргументу. Так ось. Якщо ми претендуємо на розвинену економіку, але по пенсійному забезпеченню ми-то перебуваємо в рамках не лідер ».

Люди в соцмережах не змогли пройти повз цього висловлювання глави Липецької області ...

Це не перше і не друге таємниче висловлювання ліпецького губернатора. У 2016 році, теж в липні, він максимально загадково втішив легкоатлетів, що не допущені на Олімпійські Ігри в Ріо через допінговий скандал.

Подивіться ще « 57% - ідіоти »: в Мережі обговорюють соцопитування, де більше половини росіян не вірять в висадку американців на Місяць ».

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью