• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

№5 КЛЮЧОВІ СЛОВА. ПІДБІР І вписування в Фото.

Цей пост я написала в першу чергу для своїх рефералів. ТО є для НАЧИНАЮЩИХ працювати зі стоками.
Способів знаходження ключових слів багато і включення ключових слів в файл теж багато.
Спробувати варто все, а потім під себе вибрати.

Заповнюємо чотири рядки: Document Title (коротка назва), Author (ви), Description (більш повний опис змісту з подробицями), Keywords (до 50-ти ключових слів). Підрахунок ключових слів по колічесво ведеться тільки в програмі StockSubmitter інші не спромоглися таке зробити.

Якщо ви робите обробку в TIFF, то зберігаючи JPG, ключові слова автоматом переходять.

У ФШ зручно коли ви починаєте і коли у вас поодинокі файли. Киданули слова всередину і забули. Коли ви робите сети це стає незручним - багато метушні для кожного, занадто багато метушні. Для великих партій можна використовувати Adobe Bridge або Stocksubmitter.

2.Очень хороший варіант Adobe Bridge! Я свято люблю AB, тому що він може зберігати каталог ВАШИХ слів. Для тих хто, не знайомий з цією програмою - дуже рекомендую. Вона є посередником (мостом) між РАВовскімі файлами і файлами на виході (Тіфф, Джепег). Тобто там можна переглядати і робити відбір сирих знімків PAW або NEF. І з нього відправляти в прогу CameraRAW. Бридж - це найперша програма, яку я відкриваю, щоб зайнятися обробкою. Перегляд, сортування, і відсіювання непотрібного відбувається в ній. У мене налаштоване так (здається це за замовчуванням), що зліва я можу бачити превью. І оцінити нормальне воно або косе. Внизу під превью-файлом я можу відзначити під час відбору для себе зірочкою позначку (підходить, подумати, точно з Крутий різкістю - беру на вихід), або відразу видалити файл через з'їхав фокуса або надмірної помилки в експозиції.

Кнопка на клавіатурі ПРОБЕЛ показавают ваш файл в розмір екрану. Відповідно "повернутися назад" - знову Пропуск або всюдисущий Esc. Клацання лівої кнопки миші по екрану - перегляд в 100% !!! Якщо хочете посувати і подивитися краю файлу - цієї ж лівою кнопкою робиться захоплення. І можна тут же в великому збільшенні привласнити зірку файлу кнопками Ctrl + 1, 2, 3, 4, 5. або прибрати до нуля (Ctrl + 0) - на відкритому превью це клацнути в порожнє місце перед зірками. Якщо вам взагалі це треба.)

Наступний етап - перехід в CameraRAW. Я виділяю партію снімаков, нажамію Ctrl + R і я в проге для витягування знімків з PAW.

Ключевики в АBridge. Ця пісня! можна зайти в ІНФО таким же поєднанням клавіш, як і в ФШ (Alt + Ctrl + Shift + I). Можна виділити все аналогічні файли сету і відкрити вікно "ІНФО" і заповнити одноразово для всіх слів. Потім вже відкоригувати відмінності в назві і опис для кожного персонально.

Аналог рукописної шпаргалки - Каталог своїх ключових слів в Adobe Bridge. Дивіться третю вкладку "КЛЮЧОВІ СЛОВА" прямо над великим вікном перегляду картинки. Коли слова не внесені в ваш каталог вони йдуть поодиноко внизу під усіма папками. Якщо ви вийдіть з проги, словами не зафіксуються, а якщо розкидати їх в ВАШІ папки, і можна потім їх використовувати. Ви можете створити свою ієрархію, створювати свої папки, слова, теми. Ваші теми. Зазначені слова галочками - це присвоєні ключові даного файлу. ЄДИНЕ, що мені не подобається цей каталог - в результаті він вибудовує слова за алфавітом. А я при підборі найголовніші слова ставлю на самому початку (це для Фотоліі, з її важливими 7-ю словами попереду). Так ось, як тільки відкрити слова тут в каталозі, то вони миттю перебудовуються. Тоді, як варіант - сожно працювати в одному файлі, пробігтися по своєму каталозі - вибрати все важливе, нічого не забувши, ВИЙТИ З НЬОГО, а потім в "ІНФО" (Alt + Ctrl + Shift + I) перемістити 7 НАЙВАЖЛИВІШИХ слів вперед, і вже потім скопіювати їх для всіх ІНШИХ файлів))). Така ось маленька хитрість.


Приклад для кавуна: слово "Dark", періодично забуваю його в таких ось роботах, а по ньому теж шукають іноді.
Art, Single, Plate, кавуну можна штовхнути і "овоч" і "фрукт".
До речі у вкладці "Composition" у мене закладені слова Selective Focus, CopySpace, які дуже важливі. Selective Focus - при маленькій глибині різкості,
CopySpace- для файлів, які мають простір, де клієнт може сам писати свій текст (як на другий превьюхе кавуна)
І такі як, Vertical, Нorizontal, Square. Раніше я їх писала у всіх, зараз пишу тільки Square в квадраті. За цим останнім словами в Статистикою пошуку по ключових від клієнта з шаттер взагалі по нулях.

AdobeBridge на жаль не вважає кількість ключових слів. (

Цей пост я написала в першу чергу для своїх рефералів

3.Поетому я всю партію потім перевіряю в StockSubmitter (завантажувач на стоки, до 30-ти файлів в місяць безкоштовно). SS показує скільки слів у файлі, лається, коли їх багато, задоволений, коли їх рівно і менш потрібного. Недоліки: єдине що неможливо зробити в SS - прописати Ім'я автора. Хоча може я просто не знаю де це зробити. (Буду вдячна, якщо підкажете). І ще, можливо, у мене прога косо стоїть або в ній є баги. Пишу-пишу слова, вношу туди опис, а воно бац! і пропало, потрібно періодично оновлювати сторінку (F5). І це реально ширяє, коли вся праця херітся псу під хвіст. Ось тут чудовий відео каст від Андрія kotkoa, де все-все розказано про це засобі завантаження: http://kotkoa.livejournal.com/79137.html
Коли ви завантажте цю прогу (пропишете в ній стоки, на яких ви зареєстровані) стане зрозуміло, що до чого. Багато стоки мають свої органиченно по довжині назви, ваги, і т.д. Там все висвічується по кожному стоку персонально. 4. ПОШУК самих ключових слів. Зараз я беру їх зі своїх старих аналогічних файлів. Якщо тема для мене нова - ходжу на Шаттер в популярні (relevant), беру собі потрібні слова, яких у мене ще немає, в найпопулярніших картинках. На цій стадії використовую словник http://www.translate.ru/ . Тому як свої слова з голови треба перевести гранично точно!
Ще є дуже хороша дрібничка на шаттер. Я давно її помітила. Коли ви забиваєте слово у пошуковик, внизу під словом видається РЯД аналогічних популярних слів або словосполучень. Іноді це дуже точні і потрібні слова, які будуть дуже потрібні. Особливо, якщо тема вузька.
3
На шаттер є підтримка для пошуку ключових слів. У ваш обліковий запис, коли ви вже зареєстровані, є вкладка: Keyword Suggestions. Зайшовши в цю підтримку))) Назву її так, ви можете набрати кілька слів, які відповідають вашому запиту, вибрати відповідні картинки галочками, і автоматом прога вам видасть найпопулярніші слова в даних категоріях. Їх можна сміливо копіювати собі.

ПІДСУМОК!

Схема прописування ключових слів (я на стоках більше року) у мене зараз така:
1) готову папку з Джепегамі, відкриваю в Брідж, пишу всім файлам одночасно ім'я автора, чи то пак себе.
2) підбираю все 50 ключових слів у Брідж для одного файлу, вирівнюю за важливістю перші 7-10 слів, копіюю на всі файли. Або останнім часом підбираю / копіюю зі своїх старих відразу в СтокСабміттере.
3) потім перевіряю умови прохідності на все стоки в тому ж Стоксабміттере.
Паралельно у мене завжди відкритий словник.

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью