• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

9 кращих плагінів для WordPress за версією Product Hunt

 1. WooCommerce
 2. Swifty Bar
 3. Outstanding Bar
 4. InSite
 5. Analitify
 6. Aesop Story Engine
 7. Give
 8. WP-Rocket
 9. SearchWP

03 Грудня, 2015 року, 19:00

4949

На сайті Product Hunt , Де викладають все нові і цікаві продукти, часто роблять різні вибірки. Нещодавно на сайті опублікували добірку плагінів для WordPress. Ми вибрали 9 кращих з них.

WordPress займає 60% всього ринку CMS. Вважається, що цей движок використовують лише користувачі, які вирішили завести особистий блог. Однак це не зовсім так. На WordPress працюють New York Post, TED, CNN, TIME, Spotify, TechCrunch і десятки інших популярних сайтів. AIN.UA також використовує цей движок.

Через величезної кількості користувачів у сторонніх розробників є мотивація створювати плагіни для WordPress, які розширюють його функціональність. Нещодавно загальна кількість завантажень плагінів перевалило за 1 млрд. У зв'язку з цією статистикою ми вирішили вибрати кілька відмінних плагінів з добірки Product Hunt.

WooCommerce

WooCommerce

WooCommerce - один з найбільш завантажуваних плагінів для WP. З його допомогою можна до дрібниць налаштувати і запустити інтернет-магазин. Про зручність плагіна говорить і те, що 30% всіх інтернет-магазинів працюють на ньому.

Як плагін, так і багато інструментів до нього можна завантажити безкоштовно. Однак деякі специфічні розширення, наприклад, можливість продавати підписки або система, що розпізнає шахрайські транзакції, коштують від $ 39 до $ 200. Зараз на всі платні продукти діє знижка 35% на честь чорної п'ятниці.

Swifty Bar

Цей плагін додає прилипає панель до всіх постів на сайті. На панелі знаходиться інформація про категорії поста, автора, часу на прочитання і кнопки для шаринга. Адміністратор сайту може налаштувати колір панелі, а також прибрати непотрібні елементи. Swifty Bar безкоштовний.

Outstanding Bar

Outstanding Bar

Ще один плагін для додавання панелі на сайт. Панель Outstanding Bar знаходиться внизу сайту і ненав'язливо пропонує відвідувачу підписатися на розсилку. Плагін працює тільки з системою MailChimp і встановлюється в кілька кліків. Потрібно завантажити плагін в папку «wp-content / plugins» і активувати його на сайті MailChimp.

InSite

InSite - це система, яка автоматично виконує дії в залежності від певних обставин. Наприклад, якщо відвідувач заходить на сайт не в перший раз, inSite запропонує йому підписатися на розсилку. Якщо він зайде на сайт в День Святого Валентина, по сайту будуть розсипані сердечка. На сайті плагіна є бібліотека цих та інших дій, які можна застосувати. Плагін і дії роздаються безкоштовно.

Analitify

Analitify

Так як WordPress позиціонується як досить проста CMS, деякі плагіни спрощують для користувачів движка і інші речі. Analitify, наприклад, показує всередині адмінки простішу версію Google Analytics. Зі статистики прибрані непотрібні елементи (їх як і раніше можна переглядати на сайті Google). Ціна на плагін стартує з $ 29 в залежності від кількості функцій.

Aesop Story Engine

Відмінний плагін для тих, хто використовує WordPress в якості движка для блогу. ASE додає на сайт 13 інструментів для створення красивих і довгих історій. За допомогою ASE до статті можна вставляти аудіо і відеофайли, ділити матеріал на розділи, додавати паралакс-анімації, галереї, карти і багато іншого. Плагін безкоштовний, але на сайті ASE є платні теми для блогерів.

Give

Give

Give - це простий плагін для пожертвувань. Для російськомовного сегмента він не такий корисний, так як працює тільки з PayPal. Функціональність можна розширити за допомогою плагінів, але додати платіжні системи на кшталт WebMoney або «Яндекс.Деньги» все ж не вдасться. Проте, для сайтів, які працюють з PayPal, Give - це найпростіший спосіб збирати пожертви.

WP-Rocket

Цей плагін прискорює роботу сайту на WordPress. Це досягається за рахунок кількох речей: кешування сторінок, активації картинок за запитом і компресії статичних файлів. Однак користувачеві не потрібно думати про ці речі. WP-Rocket потрібно лише встановити і плагін зробить все це самостійно. Ціна плагіна - $ 39.

SearchWP

Стандартна пошукова система WordPress ігнорує деякі види інформації. Наприклад, PDF-документи, деталі про що продаються продуктах і поля, додані іншими плагінами. SearchWP замінює пошукову систему WP і здійснює пошук по всій інформації, що знаходиться на сайті. Плагін встановлюється автоматично, а ліцензія для одного сайту коштує $ 49.

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити нам.

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью