• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

8 порад щодо вибору кращого імені домена

 1. 1. Розширення .ru
 2. 2. Використовуйте ключові слова
 3. 3. Робіть його коротким
 4. 4. Зробити його легким для читання
 5. 5. Тримайте його унікальним
 6. 6. Уникайте дефісів
 7. 7. Уникайте подвоєння букв
 8. 8. Залиште місце для розширення
 9. Найкраще місце, щоб зареєструвати доменне ім'я

П ри запуску блогу, вибір доменного імені може бути проблематично, тому що ви не хочете зробити помилку. Для того, щоб зробити цей процес простіше, ми зробили структуру в 8 кроків, які ви можете використовувати, щоб вибрати кращий домен для вашого сайту.

1. Розширення .ru

Є багато нових розширень доменних імен, доступних сьогодні, від початкового .ru, .com, .net і .org .pizza, .photography, і навіть .blog.

Ми завжди рекомендуємо вибрати для Росії домен .ru. Хоча це може бути привабливим, щоб придумати розумні імена блогу з використанням нових розширень, домен .ru і раніше є найбільш авторитетним і такою, що заслуговує довіри розширення домену. Нові розширення домену, як .ninja або .photography можуть бути ненадійними.

Домени зони .ru також самі запам'ятовуються. Багато користувачів, особливо ті, хто не настільки технічно підкований, автоматично приписують ".ru" на кінці кожного домена, не думаючи про це.

Якщо ваш сайт щось на зразок andreyex.photography, і ваші користувачі випадково введуть andreyex.photography.com, вони будуть в кінцевому підсумку перекинуті на сторінку помилки на photography.com. Це розумно, щоб уникнути цього ризику шляхом вибору зони .com.

Не кажучи вже, що у багатьох розумних телефонів клавіатури автоматично мають кнопку гарячої зони.

2. Використовуйте ключові слова

Ключові слова відіграють важливу роль в домені. За допомогою ключових слів в імені домена, ви говорите про що ваш сайт пошуковим системам. Разом з якісним контентом і хорошим досвідом користувача, ключові слова в домені можуть допомогти вам більш високому рейтингу в Google і Yandex.

Дуже важко знайти хороший домен з вашими цільовими ключовими словами, які ще не зайняті. Ви повинні володіти фантазією і об'єднати ключові слова з іншими словами, щоб зробити ваш домен виділяється серед інших.

3. Робіть його коротким

У той час як ключові слова мають важливе значення, не перестарайтеся з довжиною домена. Краще мати доменне ім'я коротке і легко запам'ятовується.

Це гарна ідея, щоб зберегти своє доменне ім'я до 15 символів. Довші домени важче для запам'ятовування користувачами.

Не кажучи вже, що користувачі також будуть більш схильні до друкарські помилки введення для більш довгих доменних імен, і ви втратите на цьому трафік.

Ось чому це хороша ідея, щоб зберегти вашу довжину домена коротким.

4. Зробити його легким для читання

Ви повинні мати можливість легко читати свій домен, коли мова йде про письмову форму. Воно повинно бути легко сприйматися і зрозуміло для будь-якого слухача.

5. Тримайте його унікальним

Ваше доменне ім'я блогу має бути унікальним, так що ви повинні виділятися у свідомості ваших читачів. Це розумно, щоб досліджувати інші блоги у вашій ніші і дізнатися, які доменні імена використовують конкуренти.

Якщо ви не хочете випадково використовувати ім'я торгової марки, або отримати звинувачення в копіюванні інший блогера.

Ви також можете вибрати доменне ім'я, яке буде легко запам'ятовується брендом. Доменні імена на основі бренду є унікальними, помітними і такими, що запам'ятовуються. Наприклад, "Amazon.com" є набагато більш запам'ятовується брендом, ніж "BuyBooksOnline.com."

6. Уникайте дефісів

Ніколи не створюйте доменне ім'я з дефісом. Дефіси можуть бути ознакою спам-доменів, з якими ви не хочете бути пов'язаними. Ви ж не хочете залишити неправильне враження на потенційних відвідувачів.

Домени з дефісами також схильні до помилки. Якщо ви вибираєте доменне ім'я з дефісом, то користувачі можуть в кінцевому підсумку виявитися на сайті вашого конкурента, якщо вони забувають ввести в дефіси.

7. Уникайте подвоєння букв

Це гарна ідея, щоб уникнути доменів з подвоєними буквами, тому що це збільшує ваші шанси втратити трафік через помилок. Наприклад, домен, як WordPresssetup.ru буде більш схильний до помилки, а також призведе до втрати трафіку.

8. Залиште місце для розширення

Це розумно, щоб вибрати доменне ім'я, що має відношення до вашої ніші, тому що це дає користувачам деяке уявлення про те, про що ваш сайт. Але ви не повинні обмежувати ваші варіанти занадто багато.

Наприклад, флорист може вибрати доменне ім'я, як orchidblog.ru, але хочете щось почати написати про інших кольорах, крім орхідей. В цьому випадку домен може перешкодити вам залучити читачів, зацікавлених в інших кольорах.

правильно просуваючи свій сайт на WordPress на новому домені може потерпіти крах, і це може привести до втрати рейтингу в пошукових системах і відповідно втрати трафіку, якщо ви не зробите це правильно.

Ось чому це так важливо, ці поради мати увазі, так що ви можете вибрати краще доменне ім'я для вашого сайту.

Найкраще місце, щоб зареєструвати доменне ім'я

Існують сотні реєстраторів доменів в Інтернеті. Дуже важливо ретельно вибирати, тому що може бути важко перемістити ваш домен пізніше.

Так само, як з веб - хостинг, розцінки на реєстрацію домену може варіюватися від 50 і до 1000 і більше рублів.

Важливо мати на увазі, що більшість хостів пропонують реєстрацію безкоштовного домена або зі знижкою тільки на 1 рік. Після першого року, термін реєстрації домену продовжується як зазвичай і становить близько 150 рублів на рік.

Багато користувачів скористатися перевагами вільного домену протягом першого року, а потім переносять його на недорогий реєстратор домену, щоб заощадити сотню рублів.

Це все. Ми сподіваємося, що ця стаття допомогла вам зрозуміти, як вибрати ідеальне доменне ім'я для вашого блогу чи бізнесу.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью