• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

7 надійних антивірусів для Windows 10

 1. 1. Kaspersky Total Security 2017
 2. 2. McAfee Total Protection 2017
 3. 3. ESET Internet Security 10
 4. 4. Norton Security
 5. 5. Bitdefender Total Security 2017
 6. 6. Avast Internet Security
 7. 7. Windows Defender

Для сучасного користувача інтернету існує досить багато загроз: фішингові сайти, спам-розсилки, шкідливе програмне забезпечення, трояни. З більшістю з них успішно справляються антивіруси. Сучасний антивірус - це цілий комплекс захисних засобів, що складається, як правило, з наступних модулів:

 • файловий антивірус;
 • проактивний захист;
 • захист від мережевих вторгнень;
 • поштовий фільтр;
 • безпечний веб-серфінг;
 • батьківський контроль.

Представлені нижче антивіруси в тій чи іншій мірі володіють цією функціональністю і дозволяють забезпечити захист від більшості сучасних загроз.

1. Kaspersky Total Security 2017

Kaspersky Total Security 2017

Найпопулярніший на сьогоднішній день антивірус для Windows. Має широкий набір інструментів, придатних для всіх типів користувачів - від приватного до малого бізнесу.

Безкоштовна участь в Kaspersky Security Network означає, що будь-які підозрілі файли відправляються в хмару для тестування. Таким чином створюється величезна база різних шкідливих файлів від безлічі користувачів.

Програма має зрозумілий графічний інтерфейс, також є можливість роботи через командний рядок.

Ціна: 1 800 рублів на рік для двох пристроїв.

Kaspersky Total Security 2017 →

2. McAfee Total Protection 2017

McAfee Total Protection 2017

Відмітна особливість цього продукту - менеджер паролів True Key від Intel. У ньому використовується багатофакторна аутентифікація, включаючи відбитки пальців або сканер особи.

Також основними компонентами Total Protection є антивірусний сканер і захист пошти. Засіб WebAdvisor перевіряє завантаження шкідливих payload та ідентифікує підозрілі URL-адреси. Є модуль резервного копіювання вашої електронної пошти.

Цей антивірус часто встановлюється разом з безкоштовними програмами в якості доповнення, але при цьому має обмежений в часі режим роботи.

Вартість: 2 499 рублів на рік (зараз діє знижка 50%).

McAfee Total Protection 2017 →

3. ESET Internet Security 10

ESET Internet Security 10

Розробник ESET Internet Security 10 гарантує, що кожна наступна перевірка відбуватиметься швидше попередньої, що не може не радувати.

Антивірус здатний сканувати вашу мережу і створювати діаграму, що показує всі активні пристрої. Ви також можете сканувати свій маршрутизатор на наявність вразливостей, що дуже корисно, враховуючи зростання числа бот-мереж, що складаються з домашніх маршрутизаторів.

Програма вміє блокувати шкідливі посилання і розпізнавати фішингові сайти, блокувати спам і перевіряти вміст електронної пошти. Також ESET Internet Security 10 забезпечує захист веб-камери.

Ціна: 1 950 рублів на рік для трьох пристроїв.

ESET Internet Security 10 →

4. Norton Security

Norton Security

Norton Security використовує технологію батьківського контролю і хмарну підтримку, в тому числі SONAR Protection, яка виявляє шкідливі програми, вивчаючи поведінку додатків при їх запуску. Модуль запобігання вторгнень блокує мережеві атаки.

Є інтегрований менеджер паролів, а також захист браузера, яка спрямована на запобігання використання шкідливих програм з відомими уразливими. Крім того, аналізуються веб-завантаження і після сканування з'являється звіт про їхню безпеку.

У число інструментів поліпшення продуктивності входить оптимізатор дисків, який дефрагментує дані, щоб зробити доступ до них більш ефективним.

Вартість: 1 599 рублів на рік (зараз діє знижка 18%).

Norton Security →

5. Bitdefender Total Security 2017

Bitdefender Total Security 2017

Антивірус компанії Bitdefender убезпечить ваше пристрій від троянів, руткітів, черв'яків, рекламного ПО, спаму. Ви також отримаєте центральну обліковий запис для управління всіма пристроями.

У Bitdefender Total Security 2017 реалізовані такі функції, як сканування за запитом, блокування шкідливих URL-адрес і захист від фішингу. Також є зручний автоматичний режим Bitdefender Autopilot. Після його включення програма самостійно приймає оптимальні рішення в області безпеки без участі користувача.

Вартість: 1 759 рублів на рік.

Bitdefender Total Security 2017 →

6. Avast Internet Security

Avast Internet Security

Avast Internet Security - це універсальне рішення для захисту від програм-шпигунів, вірусів і спаму. Технологія SafeZone дозволяє створювати віртуальний робочий стіл ізольованою середовища і використовувати інтернет, не турбуючись про безпеку. Ніяка інша програма на ПК не може отримати доступ до цього віртуального робочого столу. Функція пісочниці дозволяє запускати програму для спостереження за її поведінкою. Хмарна функція FileRep постійно стежить за репутацією файлів, щоб повідомити вам про їх справжності.

Вартість: 900 рублів в рік.

Avast Internet Security →

7. Windows Defender

Windows Defender

Windows Defender ( «Захисник Windows»), раніше відомий як Microsoft AntiSpyware, - програмний продукт компанії Microsoft, створений для того, щоб видаляти, поміщати на карантин spyware-модулі або запобігати їх появі. Він за замовчуванням вбудований в операційні системи Windows XP, Windows Server 2003, Windows Vista, Windows 7, Windows 8 і Windows 10.

У Windows 10 «Захисник» автоматично відключається, якщо «Центр безпеки» виявить інший встановлений в системі антивірус, і сам активується, якщо у вас не буде іншого захисту.

Вартість: безкоштовно.

Хоча сучасні антивіруси і забезпечують хороший захист від загроз, необхідно вживати додаткових заходів: не встановлювати ПО з сумнівних джерел, не відкривати підозрілі посилання і файли, регулярно робити резервні копії важливих даних і зберігати їх на знімних носіях або в хмарних сервісах.

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью