• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

7 українських горілчаних брендів увійшли до рейтингу найбільших світових виробників алкоголю

Британський журнал Drinks International опублікував щорічний рейтинг Світового Клубу Мільйонерів - The Millionaires Club 2015. У цей рейтинг потрапляють алкогольні бренди, чий річний обсяг продажів становить не менше 1 млн. Кейсів (1 кейс = 9 літрів). Про це редакцію TradeMaster.UA повідомили в прес-службі Міжнародного холдингу Global Spirits.

Загальний список алкогольних брендів, який в цьому році налічує 169 позиції, традиційно очолив бренд Jinro, який виробляє компанія Hite-Jinro Soju. Бренд Jinro відноситься до категорії soju (традиційний корейський алкогольний напій). У 2014 році було вироблено 71 млн. Кейсів цього напою.

На другому місці, як і в минулому році, бренді Emperador, який виробляє компанія Alliance Global Group. Продажі цього бренді в світі склали 33 млн кейсів.

На третьому місці - індійський віскі Officer "s Choice, який розливає компанія Allied Blenders & Distillers. У 2014 році було продано 30,2 млн. Кейсів цього алкогольного напою.

Горілка Smirnoff, яка раніше займала третє місце в рейтингу, цього року опустилася на п'яту позицію.

До загального списку алкогольних брендів потрапило сім українських горілчаних брендів. Найвище місце у горілки "Хортиця" виробництва Global Spirits - 28 позиція (7,1 млн кейсів). За рік продажі цього горілчаного тренда виросли на 11%. На 31 місці розташувалася ТМ "Хлібний дар" алкогольної групи "Баядера" (6,6 млн кейсів), продажу бренду за рік впали на 9%.

На 61 місці ТМ Medoff (3,6 млн кейсів), продажі якої за рік впали на рекордні 34%. Далі слід "Мороша" - 70 місце (3,3 млн кейсів) і "Мірна" - 148 місце (1,3 млн кейса, падіння продажів за рік 46%). В цьому році вперше в список "мільйонерів" увійшли два українські бренди - "Первак" (168 місце, 1 млн кейсів) і "Козацька рада" (168 місце, 1 млн кейсів).

В очі, звичайно ж, впадає різке падіння продажів компанії Eastern Beverage Company - Medoff і "Мірна". Негативний вплив на діяльність компанії зробила, в першу чергу, анексія Криму. Компанія в зв'язку з політичною ситуацією на півострові змушена був зупинити завод в Криму і налагодити розлив продукції на материковій Україні. Для цього було прийнято рішення створити нову юридичну особу - компанію "Істерн Беверидж Трейдинг". Розлив горілки компанія виробляє на потужностях ЛГЗ "Хортиця" (Запорізька область) і на лікеро-горілчаному заводі PRIME (Харківська область).

Як результат, "Мірна" і Medoff увійшли в список брендів, які демонструють найбільш зниження продажів (fastest declining). "Мірна" з падінням продажів в 46% очолила цей список.

У вужчому - горілчаному рейтингу міжнародних брендів (топ-30 горілчаних брендів) після традиційних лідерів - Smirnoff і Absolut - третє місце зайняла "Хортиця", яка завдяки зростанню річних продажів в 11% обігнала "Хлібний дар", який опустився на четверте місце. Домогтися зростання продажів "Хортиці" вдалося за рахунок російського ринку. Нагадаємо, в минулому році Росія ввела заборону на експорт продукції "Української дистрибуційної компанії" (входить до складу алкогольного холдингу Global Spirits). Щоб зберегти частку на ринку, Global Spirits налагодив розлив горілки під ТМ "Хортиця" на російському заводі компанії "Русский север" у Вологодській області.

Щоб зберегти частку на ринку, Global Spirits налагодив розлив горілки під ТМ Хортиця на російському заводі компанії Русский север у Вологодській області

У топ-30 горілчаних брендів також увійшли Medoff (14 місце) і "Мороша" (17 місце). У попередні роки в рейтингу The Millionaires Club була присутня також продукція компанії OLYMP (ТМ Prime, "Істина"). За підсумками 2014 роки жоден з брендів компанії не зміг подолати показник продажів в 1 млн кейсів.

Укладачі рейтингу відзначають, що економічна нестабільність, девальвація національних валют і військові дії в Україні негативно впливають на український і російський горілчані ринки (одні з лідерів споживання цього міцного алкогольного напою). За рік загальна кількість горілчаних брендів в рейтингу "мільйонерів" знизилося з 52 до 46.

Як повідомлялося раніше, за шість місяців 2015 року українські виробники міцного алкоголю розлили 8,3 млн дал горілки, що на 25,7% менше аналогічного показника 2014 року. Виробництво горілки падає вже четвертий рік поспіль. Оператори ринку пов'язують це зі зниженням купівельної спроможності населення і зростанням цін.

Портал роздрібної та оптової торгівлі TradeMaster.UA

Приєднуйтесь до нас в Facebook!


Ексклюзивні матеріали TradeMaster.ua

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью