• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

7 безпечних альтернатив Google Chrome

 1. Blisk Browser - браузер для веб-розробників
 2. Tor Browser 6.0 - анонімність в інтернеті
 3. Aloha Browser - з безкоштовним і необмеженим VPN
 4. Vivaldi - повністю настроюється браузер
 5. Opera VPN для iOS - безлімітний VPN з блокуванням реклами
 6. Min - інтелектуальний браузер
 7. Ghost Browser - максимально продуктивний

Якщо середньостатистичного користувача інтернету попросять перерахувати найвідоміші браузери, то список, швидше за все, обмежиться Chrome, Safari і Firefox. Більшість людей навіть не підозрюють про існування альтернатив популярних браузерів і умовити їх переключитися на що-небудь «нове» непросто. Кожен з представлених нижче варіантів пропонує що-небудь привабливу. Давайте подивимося, чим можна замінити Google Chrome на вашому комп'ютері.

Blisk Browser - браузер для веб-розробників

Blisk Browser  - браузер для веб-розробників

Розробники обов'язково оцінять Blisk. Це браузер створений спеціально для них і забезпечує можливість одночасної розробки для настільних і мобільних пристроїв. Ви можете використовувати його від прототипирования до тестування і виправлення помилок. У Blisk є емулятор, який дозволяє оцінити зовнішній вигляд сайту на тому чи іншому пристрої, підтримку подій і багато іншого. Також є функція синхронізації прокрутки, яка синхронізує URL і положення прокрутки для мобільного і стаціонарного пристрою. Радує і функція аналітики: браузер автоматично контролює якість коду певної веб-сторінки. Якщо ви - розробник, який перебуває в пошуку цікавого рішення, спробуйте з ним попрацювати.

Tor Browser 6.0 - анонімність в інтернеті

0  - анонімність в інтернеті

Tor - браузер, який гарантує користувачам безпеку і приватність під час інтернет-серфінгу. Як він працює? Мережа підключається не через пряме підключення, а через серію віртуальних тунелів. Цей браузер використовується в різних цілях:

 • журналісти використовують його для спілкування з анонімними інформаторами;
 • приватні особи - для соціально важливої ​​інформації: відвідування форумів для жертв насильства, жорстокого поводження і тих, хто страждає від важких хвороб;
 • навіть ВМС США використовують Tor Browser для розвідки на основі відкритих джерел.

Цікаво, що чим ширший стає база користувачів, тим краще захищений кожен з них.

Aloha Browser - з безкоштовним і необмеженим VPN

Aloha Browser  - з безкоштовним і необмеженим VPN

Ще один браузер, орієнтований на приватність і створений спеціально для мобільних пристроїв. Основне завдання Aloha Browser - забезпечити вам безпечний і приватний серфінг. Ви отримуєте безкоштовний і безлімітний VPN, що підвищує рівень вашої свободи і безпеки. До інших переваг Aloha можна віднести: менеджери завантаження, перегляд веб-сторінок з використанням вкладок і приватні вкладки. Aloha ніколи не буде реєструвати вашу діяльність і ділитися нею з будь-ким. Якщо вас турбують питання безпеки і приватності на мобільному пристрої, придивіться до цього браузеру уважніше.

Vivaldi - повністю настроюється браузер

Vivaldi  - повністю настроюється браузер

Vivaldi - функціональний браузер з нескінченно довгим списком функцій. Він допоможе прискорити навігацію, поліпшити управління своїми вкладками. Серед інших особливостей, які слід виділити:

 • візуальні вкладки (розгорніть панель вкладок для попереднього перегляду відкритих вкладок),
 • замітки (робіть нотатки під час перегляду і додавайте скріншоти безпосередньо в бічну панель),
 • перемотування до початку (повертайтеся на сторінку, яку ви відвідали першої на сайті),
 • бічна панель (швидкий доступ до закладок, заміток і Завантаженнями).

Якщо ви шукаєте багатофункціональний браузер з цілою низкою цікавих функцій - зупиніть свій вибір на Vivaldi.

Opera VPN для iOS - безлімітний VPN з блокуванням реклами

Opera VPN для iOS  - безлімітний VPN з блокуванням реклами

Opera VPN - безкоштовний, орієнтований на безпеку браузер для iOS, який дозволяє блокувати рекламу, призупиняти відстеження вашої діяльності на сайтах і навіть змінювати віртуальне місцезнаходження. Ви також можете використовувати його для проходження через фаєрвол, таким чином отримуючи доступ до заблокованого контенту. Якщо безперервний потік онлайн реклами зводить вас з розуму, Opera VPN вирішить цю проблему.

Min - інтелектуальний браузер

Min  - інтелектуальний браузер

Min - Суперрозумні веб-браузер. Панель пошуку дозволяє миттєво отримати відповіді на безліч цікавих вас питань. Також у цього браузера є розумна система управління вкладками: вона затемнює ті вкладки, на які ви не дивилися протягом певного часу, також дозволяє переглядати всі вкладки в одному списку і розподіляти їх на різні групи.

Крім цих можливостей, є вбудована опція блокування реклами з правом вибору. А якщо швидкість підключення до інтернету гранично низька, можна заблокувати скрипти і зображення, в результаті чого ви будете використовувати менше даних.

Ghost Browser - максимально продуктивний

Ghost Browser  - максимально продуктивний

Ghost Browser дозволяє виділити сховища cookie в марковані кольором вкладки, що дозволити запускати кілька сесії з різними обліковими записами на одному сайті. Це дуже зручно і корисно для розробників, дизайнерів, SMM-щиків, QA-фахівців і багатьох інших. А тепер про один з кращих сценаріїв використання: у тих, хто управляє декількома акаунтами в соціальних медіа, з'явилася можливість залишатися авторизованими у всіх своїх акаунтах без необхідності перемикання - те, що треба для SMM або журналістики.

ІНШІ КОРИСНІ добірка:

джерело: блог Product Hunt

Як він працює?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью