• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

7 кращих безкоштовних плагінів WordPress для мембершіпа

 1. 1. WP-Members
 2. 2. Paid Memberships Pro
 3. 3. Simple Membership
 4. 4. Membership 2 from WPMU DEV
 5. 5. s2Member
 6. 6. Mini Membership
 7. 7. Groups
 8. висновок

WordPress - це універсальна CMS

WordPress - це універсальна CMS. Її можна використовувати для створення на своєму сайті блогу, інтернет-магазину, фотогалереї і багато чого іншого. Є також і можливість (хоча, напевно, не зовсім типова для WordPress) організувати мембершіп - зробити платний доступ до сайту. Відкритий контент буде доступний всім користувачам, а закритий - тільки членам спільноти, які сплатили підписку на членство.

Для того, щоб створити на своєму сайті WordPress закрите співтовариство користувачів, вам знадобиться один з численних безкоштовних або платних плагінів. Не можна сказати, який з них краще - це буде залежати від того, що саме вам потрібно. У даній статті наводиться огляд безкоштовних плагінів WordPress, за допомогою яких ви зможете створити на своєму сайті закрите співтовариство.

1. WP-Members

[Wp-pic type = »plugin» slug = "wp-members» layout = »large»]

Перший в цьому списку і дуже популярний плагін WordPress. Він має досить значний перелік функцій. Якщо говорити в двох словах, він має всі функції, які вам знадобляться для того, щоб управляти членами спільноти і тим контентом, яким вони можуть користуватися. В плагіні є функції, які ви не знайдете ні в одному іншому плагін: вбудовані вхід / реєстрація (т. Е. Безпосередньо через сторінку плагіна, а не через сторінку входу WordPress), поля користувальницької реєстрації та профілю, автоматичне створення цитат з повідомлень і інше .

Крім того, ви зможете скористатися коротким керівництвом і безліччю розширень для того, щоб ще більше збільшити функціональність плагіна.

2. Paid Memberships Pro

[Wp-pic type = »plugin» slug = "paid-memberships-pro» layout = »large»]

Хто має більше 40 тисяч закачувань і безліч аддонов, даний плагін є одним з найпопулярніших безкоштовних плагінів WordPress. Він має необмежену кількість рівнів членства, а також ліцензію GNU GPL.

Однією з чудових особливостей плагіна є можливості його інтеграції. Плагін інтегрується з MailChimp, Post Affiliate Pro, Constant Contact, KISSMetrics, Infusionsoft, WP Courseware, bbPress, LearnDash, AWeber, WooCommerce і багатьма іншими популярними ресурсами від сторонніх виробників. Також є платні аддони, що додають такі функції, як експрес-контроль PayPal Express Checkout або відстеження прийому членів.

Даний плагін дозволяє приймати платежі через Stripe, Braintree Payments, Authorize.net і PayPal. Платежі можуть бути як однократними, так і регулярними. Є можливість встановлювати випробування із заданою тривалістю і систему платежів.

3. Simple Membership

[Wp-pic type = »plugin» slug = "simple-membership» layout = »large»]

Це простий у використанні плагін, який, тим не менш, пропонує все, що потрібно для створення на сайті закритого співтовариства. Наприклад, він пропонує систему безкоштовного і платного членства, а також необмежену кількість рівнів членства. Ви можете приховати весь контент і показати користувачам якусь фішку для того, щоб підбурити їх і запропонувати їм увійти або зареєструватися.

Даний плагін не пропонує численних варіантів оплати - він працює тільки з PayPal. Але оскільки в PayPal можна використовувати будь-які кредитні та дебетові картки, то для більшості користувачів нічого більше і не знадобиться. Можливі одноразові і регулярні платежі. Нарешті, Simple Membership має підтримку майже 20 мов, що дозволить вам приймати в своє співтовариство не тільки російськомовних членів.

4. Membership 2 from WPMU DEV

[Wp-pic type = »plugin» slug = »membership» layout = »large»]

Як можна здогадатися з назви, Membership 2 є наступником Membership, одного з перших плагінів WordPress для закритих спільнот.

Membership 2 поширюється в двох версіях - безкоштовною і Pro версії. Звичайно, платна версія пропонує більше, але і безкоштовна має досить функціональності для створення закритого співтовариства, включаючи підтримку спільноти на декількох сайтах. Безкоштовна версія пропонує чотири варіанти членства (стандартне, яка накопичується, гостьове і членство за замовчуванням).

За допомогою Membership 2 ви зможете на своєму сайті WordPress зробити закритими сторінки, пости, коментарі, "Читати більше", теги, категорії, меню, URL-адреси, новинні сторінки, вміст ролей користувачів, файли мультимедіа, форуми, завантаження, відео, підтримку та інше. Крім того, ви зможете отримувати платежі через PayPal, Authorize.net, Stripe або вручну приймати платежі в 25 валютах.

5. s2Member

[Wp-pic type = »plugin» slug = »s2member» layout = »large»]

s2Member - ще один безкоштовний і дуже популярний плагін для створення членського спільноти. Крім безкоштовної, він має Pro версію з більш широкими можливостями, необмеженими рівнями членства, кодами купонів і інтеграцією з великою кількістю платіжних систем.

У ньому є всі стандартні функції, такі, як створення закритих сторінок, постів, тегів, категорій. Крім цього, плагін пропонує і деякі не настільки поширені функції, такі, як можливість приховати частину вмісту поста, сторінки, теми, а також завантаження і потокове аудіо / відео.

Дуже гарною особливістю плагіна є гнучкість, яку він надає при доступі до будь-якої конкретної сторінці. В інших плагінах ця диференціація заснована, як правило, на рівні членства, в той час як тут кожен користувач може вибрати будь-яку посаду або сторінку і заплатити за те, щоб отримати до них доступ.

6. Mini Membership

[Wp-pic type = »plugin» slug = "mini-membership» layout = »large»]

Якщо вам не потрібно на сайті повноцінне співтовариство, а ви хочете отримати простий і швидкий варіант без особливих вишукувань, то можете спробувати плагін Mini Membership.

Цей доданок не є багатофункціональним, не має можливості інтеграції і налаштувань конфігурації, але якщо вам не потрібно нічого, крім основної функції - можливості розділити контент сайту на відкритий і закритий - то цей плагін для вас.

Mini Membership добре використовувати в тих випадках, коли ви не впевнені, що у вас все вийде і хочете спочатку просто спробувати. Пізніше, коли кількість членів у вашому співтоваристві збільшиться, ви можете перейти на більш потужний плагін, якщо функцій Mini Membership виявиться недостатньо.

7. Groups

[Wp-pic type = »plugin» slug = "groups» layout = »large»]

Плагін Groups дещо відрізняється від інших. Основна відмінність полягає в тому, що він пропонує членство в групах - т. Е. Ви розподіляєте користувачів по групах (один користувач може бути зарахований в будь-яку кількість груп) і керуєте цими групами як одним цілим. У певному сенсі групи аналогічні рівням доступу, але вони пропонують більше можливостей керувати тим, хто з членів що бачить.

Groups має кілька розширень. Втім, базова функціональність плагіна навіть без розширень забезпечує більшу частину того, що необхідно для управління групами користувачів.

Якщо порівнювати плагін Groups з іншими плагінами, то між ними можна знайти багато відмінностей, так що спочатку при роботі з Groups ви, можливо, будете відчувати певні труднощі. Але це тільки спочатку. Коли ви познайомитеся з ним ближче, вся робота стане для вас простою і зрозумілою.

висновок

Як бачите, є досить багато плагінів WordPress для створення закритих спільнот на сайті, з яких ви можете вибрати найбільш для вас підходящий. Навіть безкоштовні плагіни, досить численні, часто пропонують цілком достатню функціональність для задоволення ваших потреб.

Звичайно, платні плагіни, такі, як MemberMouse, MemberPress, або Restrict Content Pro, як правило, пропонують більше, хоча і не завжди. Якщо необхідні вам функції недоступні з безкоштовним плагіном (і ви серйозно ставитеся до закритого товариства на своєму сайті), то завжди можете перейти на платний.

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью