• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

7 кращих плагінів і сервісів для управління рекламою в WordPress

 1. Чому варто використовувати плагін для управління рекламою в WordPress?
 2. AdSanity
 3. AdRotate
 4. OIO Publisher
 5. Insert Post Ads
 6. DoubleClick by Google
 7. Ad Inserter
 8. Quick Adsense

Шукаєте кращі плагіни і інструменти для управління рекламними оголошеннями в WordPress Шукаєте кращі плагіни і інструменти для управління рекламними оголошеннями в WordPress? Багато власників сайтів WordPress покладаються на рекламу для монетизації. У цій статті ми розглянемо кращі рішення і плагіни для управління рекламою в WordPress, що дозволить вам оптимізувати свій дохід з оголошень.

Чому варто використовувати плагін для управління рекламою в WordPress?

Багато сайтів і блоги в значній мірі покладаються на рекламу, щоб заробляти в мережі на своєму контенті. За замовчуванням WordPress не має легкого механізму для управління вашими рекламними оголошеннями.

У більшості тим WordPress немає навіть виділених місць для показу реклами. Це означає, що вам доведеться самостійно редагувати файли тим, щоб вставити код реклами на сайт.

Відповідний плагін для управління рекламою в WordPress допоможе вам легко вставити оголошення в будь-яку область вашого сайту. Це допоможе вам оптимізувати розміщення реклами та отримати максимальну вигоду з неї.

Давайте розглянемо кращі WordPress плагіни для управління рекламними оголошеннями.

 1. AdSanity

AdSanity

AdSanity - дружній до новачків плагін для управління рекламою в WordPress. Він дозволяє легко вставляти оголошення в будь-яку ділянку вашого сайту, використовуючи віджети або кнопку вставки рекламного блоку в візуальному редакторі.

Він підтримує як автономні оголошення (наприклад, банери від різних рекламодавців), так і сторонні рекламні мережі, як, наприклад, Google AdSense. Плагін включає в себе такі потужні інструменти і можливості, як планування показу оголошень, угруповання оголошень, вставка окремого оголошення або групи оголошень, відстеження переглядів / статистики і т.д.

Ви можете створювати стільки оголошень, скільки хочете, і легко додавати їх за допомогою довільних віджетів, шорткодов, або за допомогою кнопки в редакторі записів. Ви можете вставляти рекламні блоки в окремі записи в WordPress. Це дозволяє оптимізувати ефективність реклами без редагування файлів тим WordPress.

 1. AdRotate

AdRotate - ще один потужний плагін для управління рекламою в WordPress. Він підходить як для новачків, так і для просунутих користувачів. Він підтримує як автономні оголошення, так і ротацію банерів, а також рекламні мережі.

Плагін дозволяє вам легко створювати оголошення та групи оголошень і вставляти їх в свої записи WordPress за допомогою шорткодов. Ви також можете вставляти оголошення в сайдбарі за допомогою довільних віджетів. Плагін пропонує базову статистику для відстеження переходів по оголошеннях, що особливо корисно, якщо ви самостійно продаєте рекламу на вашому сайті.

Він доступний у вигляді безкоштовного плагіна, який відмінно підходить для більшості блогів і сайтів. Вам знадобиться придбати PRO-версію плагіна, якщо ви хочете використовувати розширені функції, такі як планування показу оголошень, геотаргетинг, обхід Adblock, мобільні оголошення, управління медіа / ресурсами і т.д.

 1. OIO Publisher

OIO Publisher

OIO Publisher - інструмент для управління рекламними оголошеннями, доступний у вигляді плагіна для WordPress сайтів. Він особливо зручний для зростаючих сайтів, які хочуть напряму продавати рекламні місця рекламодавцям. OIO Publisher дозволяє позбутися посередників у справі продажу реклами на вашому сайті.

Він обробляє звіти, платежі та статистику. Ви можете створювати на своєму сайті рекламні області різних розмірів і типів. Ви можете вибирати, скільки оголошень буде виводитися в кожній зоні, встановлювати ціну, ротацію, таргетинг і т.д.

OIO Publisher досить простий у використанні як плагін. Він поставляється з довільним віджетом для виведення рекламних оголошень в віджетізірованних областях вашого сайту. Однак для деяких місць розміщення вам може знадобитися відредагувати файли теми WordPress для розміщення коду рекламної зони.

 1. Insert Post Ads

Вам потрібно плагін, який допоможе вам автоматично вставляти рекламні оголошення в ваші записи? Зверніть увагу на Insert Post Ads . Він дозволяє автоматично виводити рекламу в контенті записів.

Ви можете створювати різні оголошення будь-якого розміру, після чого вибирати, після якого абзацу ви хочете вивести рекламу. Ви можете виводити кілька оголошень в одній і тій же статті після різної кількості абзаців.

Плагін простий у використанні. Вам потрібно створити оголошення, після чого вказати номер абзацу. Ви можете додати сторонній рекламний код, а також свій HTML-код для своїх власних оголошень.

 1. DoubleClick by Google

DoubleClick by Google

DoubleClick by Google - платформа для продажу та управління рекламою, націлена на видавців. DoubleClick, запущений Google, має переваги над іншими платформами в плані надійності та ефективності.

Платформа дозволяє вам продавати свої оголошення і проводити конкурс на рекламні місця в Adsense або в будь-яких інших сторонніх рекламних мережах. DoubleClick автоматично вибирає найвигіднішу рекламу для даного місця і виводить її.

DoubleClick також включає в себе відмінні інструменти для створення звітів, які дозволяють більш точно оцінювати ефективність реклами. Однак, незважаючи на свою ефективність, почати роботу з цією платформою досить складно.

 1. Ad Inserter

Ad Inserter

Ad Inserter - плагін для управління рекламою в WordPress, доступний в платній і безкоштовній версії. Безкоштовна версія цілком ефективна, тому її можна використовувати в якості основного інструменту для управління рекламою. Для розширених можливостей вам потрібно буде оновитися до платної версії.

Плагін дозволяє створювати кілька рекламних блоків і вибирати, як ви хочете наповнювати кожен блок. Є маса варіантів для вставки вашого рекламного оголошення. Ви можете вставляти його в контент записи, до або після контенту записи, між записами, до або після цитати і т.д.

Ви можете відключати автоматичну вставку оголошень в запису і сторінки, регулювати висновок реклами на головній сторінці, на сторінках рубрик та архівів. Плагін простий у використанні і може застосовуватися як для автономних оголошень, так і для сторонніх рекламних мереж.

 1. Quick Adsense

Quick Adsense - популярний безкоштовний плагін для управління рекламою в WordPress. Незважаючи на свою назву, плагін може використовуватися для виведення будь-яких оголошень, включаючи автономні оголошення, сторонні рекламні мережі (не тільки Adsense, але і інші) і т.д.

Плагін йде разом з простою в налаштуванні сторінкою опцій, де ви можете управляти своїми рекламними кодами і вибирати, як і де ви хочете їх виводити. Плагін може автоматично виводити рекламу до або після статей, всередині контенту записи, після цитати і т.д.

Плагін має свої віджети для виведення оголошень в сайдбарі і інших віджетізірованних областях.

Однак плагін позбавлений багатьох можливостей, які є в інших плагінах. Ще одним обмеженням є те, що ви можете зберігати тільки до 10 рекламних кодів.

Джерело: wpbeginner .com

Чому варто використовувати плагін для управління рекламою в WordPress?
Чому варто використовувати плагін для управління рекламою в WordPress?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью