• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

5 ознак вимагання в «безкоштовних» іграх

 1. 1. Ви в групі ризику
 2. 2. Вас активно закликають підключити до гри Facebook або інші соціальні мережі
 3. 3. Активно використовується віртуальна валюта
 4. 4. Ви довго і успішно граєте, але раптом все «перестає виходити»
 5. 5. Вас шантажують

Зараз я поділюся найбільш шокуючим і контрінтуітівное знанням про ринок електронних ігор, яке я отримав за останній рік. Безкоштовні гри приносять більше доходу, ніж продажі ігрових консолей і консольних ігор , разом взяті! Якщо ви думаєте, що весь цей заробіток був отриманий, скажімо, від показу реклами - краще передумав. Просто платити тепер треба не перед завантаженням гри на комп'ютер або смартфон, а прямо в процесі гри.
Зараз я поділюся найбільш шокуючим і контрінтуітівное знанням про ринок електронних ігор, яке я отримав за останній рік

В Apple App Store 77% всіх доходів приносять гри , Причому 92% цієї суми припадає на внутрішньоігрові покупки. Правда, серед усіх, які скачали гру, за даними Flurry платять всього 3% гравців . І розробникам доводиться формувати правила гри таким чином, щоб ці 3% заплатили за всіх. Тому переможці часто витрачають несподівано великі суми, потроху викладені при проходженні особливо складних рівнів. В середньому за гру за даними Flurry витрачаються скромні $ 14, але 5% гравців-платників залишають в грі більше $ 50. Іноді набагато більше, наприклад, повне проходження гри Real Racing 3 обійдеться в $ 500 .

Звичайно, гра грі ворожнечу, а розробники ігор, як і всі інші люди, бувають етичні і не дуже. У другому випадку вони спеціально налаштовують правила гри таким чином, щоб ви якомога частіше хотіли заплатити гроші і як можна рідше замислювалися про свої витрати. Професійні психологи розробляють схеми, які експлуатують людські слабкості і особливості сприйняття, щоб цей процес «доїння» проходив максимально гладко і широкомасштабно. Ось кілька ознак того, що ви можете витратити неприємно багато грошей на чергову «безкоштовну» іграшку.

1. Ви в групі ризику

Існує кілька соціальних груп, більш схильних до витрат в безкоштовних іграх.

В середньому за гру витрачається $ 14, але 5% гравців витрачають більше $ 50

Розробники спеціально вигадують концепцію гри і її візуальне оформлення, щоб подобатися саме цим категоріям гравців. Перш за все, це молодь. Звичайно, ідеальна клієнтура - це діти, які часом витрачають на віртуальні мечі та магічні зілля тисячі доларів , Але тут в гру вступають воля батьків, судові позови і державне регулювання, тому безпечна, але прибуткова аудиторія - це повнолітні люди молодше 25 років. До цього віку триває розвиток мозку, і люди в меншій мірі здатні до прийняття складних раціональних рішень. І так - їм подобається мультяшна графіка.
Серед «китів», тобто 5% гравців, які витрачають найбільше грошей, домінують чоловіки (66%), середній їх вік 30 років, вони зазвичай грають не тільки в мобільні ігри, а й на ігрових консолях, проводячи за цим заняттям більше 11 годин на тиждень.

2. Вас активно закликають підключити до гри Facebook або інші соціальні мережі

Зазвичай реклама обіцяє, що ви будете хвалитися своїми успіхами перед друзями, а також знаходити серед них напарників для групових ігор. Насправді мета у розробників зовсім інша - тиснути на вас тим, що хтось із друзів досяг в грі великих успіхів. Ті, хто не готовий платити за проходження гри як таке, із задоволенням викладуть пару сотень рублів, щоб перегнати «цього задаваку».

3. Активно використовується віртуальна валюта

Один з найпідступніших психологічних прийомів в іграх - «іграшкові» гроші. Підсвідомо з ними розлучитися легше, ніж зі справжніми. Якщо вам пропонується додаткові 5 життів за 2 долари, відразу хочеться замість цього купити чашку кави. Зовсім інша справа, якщо заплатити треба 16 рожевих кристалів, куплених два дні тому на розпродажі «цілих 25 кристалів замість 20 за все за 3 долари». Прийом працює тим ефективніше, чим довше ланцюжок. Для її подовження часто застосовуються комбіновані об'єкти - наприклад, з 10 різнокольорових кристалів можна створити кільце, з трьох кілець і ланцюги - намисто, а щоб перетворити його в суперожерелье, потрібно купити ще унікальний великий кристал. Кожна з базових покупок коштує грошей, але мало хто замислюється над цим і вираховує, що суперожерелье, по суті, стоїть доларів 50.

4. Ви довго і успішно граєте, але раптом все «перестає виходити»

Класичний прийом маніпуляторів в грі - поступове підвищення рівня складності до позамежного. У будь-якій грі завжди останні рівні набагато складніше перше, це нормально. Але чесно спроектована гра влаштована так, що звичайний, середній гравець у міру проходження набирає навички і нехай не відразу, але цілком успішно проходить останні рівні і перемагає. В цілому до кінця можуть без надмірних зусиль дійти 70-90% гравців. У нечесній грі параметри складності ростуть так, що без покупки платних поліпшень шанси перемогти в грі рівні декільком відсоткам.

5. Вас шантажують

Цей психологічний прийом працює так. Ви досить довго і успішно (можливо, безкоштовно) граєте в гру, розвиваєте свого персонажа, покращуєте його навички і заробляєте йому амуніцію (або будуєте будинки в королівстві - не важливо), а потім все це повисає на волоску. Наприклад, ви вступаєте в битву, програш в якій рівнозначний втраті половини нажитого. У вас є вибір - за допомогою платної опції «переграти» цей епізод (а також накупити платних поліпшень, щоб з другого разу точно перемогти) або заново проходити значну частину гри, щоб знову набрати досвід і амуніцію.

На жаль, тільки перші три ознаки можна визначити буквально за півгодини знайомства з грою, тоді як останні два проявляються значно пізніше. Якщо ігрові невдачі засмучують вас, краще не витрачати час на ігри, які навіть за кількома ознаками хоч трохи схожі на «грошові пилососи». За хорошу гру не шкода заплатити, і існують тисячі ігор, в яких можна купувати приємні, але необов'язкові для перемоги поліпшення, додаткові пакети рівнів і декоративні елементи. Грайте в такі - побережіть свої нерви і гаманець.

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью