• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

5 кращих браузерів для комп'ютера 2015 року

 1. Mozilla Firefox
 2. Google Chrome
 3. Microsoft Edge
 4. Opera
 5. Torch

Для того, щоб допомогти вам підібрати браузер, оптимально підходить під ваші вимоги, інтернет-портал Techradar зробив добірку з п'яти браузерів, які на думку ресурсу на даний момент є кращими браузерами для комп'ютерів Windows

Переклад  Comss
Переклад Comss.ru . за матеріалами Techradar

У старі часи користувачі по всьому світу використовували переважно два браузера - Netscape Navigator і Microsoft Internet Explorer. Цей період давно пройшов, ставши історією завдяки інтенсивному розвитку великої кількості сучасних браузерів, які відповідають вимогам самого широкого кола користувачів.

В цілому, браузери поширюються абсолютно безкоштовно і спрямовані на максимальну швидкість роботи з веб-сторінками. Крім відомих і популярних Mozilla Firefox , Google Chrome і Opera на ринку представлено безліч альтернативних рішень, які заслуговують на увагу, включаючи Torch, Tor, Web Freer і т.д. Не варто забувати і про новий браузер Microsoft Edge, що поставляється з ОС Windows 10.

Для того, щоб допомогти вам підібрати браузер, оптимально підходить під ваші вимоги, інтернет-портал Techradar зробив добірку з п'яти браузерів, які на думку ресурсу на даний момент є кращими браузерами для комп'ютерів Windows.

Mozilla Firefox

Mozilla Firefox

Регулярні оновлення, велика кількість доступних розширень і висока продуктивність на всіх платформах, особливо на Windows, роблять Mozilla Firefox одним з найпопулярніших браузерів на планеті. Інтуїтивно-зрозумілий інтерфейс дозволяє навіть початківцям користувачем використовувати гнучкі можливості персоналізації.

Firefox оптимізований для роботи з декількома вкладками, а численні плагіни пропонують величезні можливості по розширенню функціональності і поліпшенню зручності використання браузера. Безпека продукту підтримується на високому рівні завдяки постійним оновленням, а за результатами торішнього тесту швидкості Mozilla Firefox посіла друге місце після Internet Explorer.

Firefox, як і більшість конкурентів, інтенсивно розвиваються, і в останньої версії Firefox 41 була додана можливість миттєвого обміну повідомленнями як для ПК-платформи, так і для мобільних пристроїв Android .

На старих версіях Windows. включаючи Windows 95, користувачі також можуть використовувати сумісні версії Firefox, хоча остання стабільна версія (на даний момент - 35.0.1) доступна тільки для XP Service Pack 2, Server 2003 SP1 і більш пізніх версій. Крім того, Firefox перевершує інші продукти, наприклад, Google Chrome і Opera, по підтримці стандарту HTML5. Наздогнати Firefox конкурентам буде зовсім непросто.

Google Chrome

Google Chrome

Браузер від Google бореться за кращі рейтинги, а архітектура продукту забезпечує максимальну простоту і зручність використання.

Google Chrome пропонує Кросплатформені рішення для серфінгу в Інтернеті з розширеними можливості синхронізації. Також, як і Firefox, Chrome підтримує величезну кількість додатків і розширень з магазину Chrome Store, які додають браузеру функціональність. Chrome перевершує Firefox в швидкості завантаження HTML5 і забезпечує більш високий рівень продуктивності HTML5, ніж будь-який інший браузер Windows.

Chrome може працювати тільки на Windows XP SP2 і пізніших версіях Windows, хоча підтримка XP була припинено в квітні 2015 року. Chrome може стати одним з тих браузерів, у яких найбільш популярні ретроспективні версії.

Чесно кажучи, дуже складно вибирати між Firefox та Chrome, тому що рішення дуже схожі по пропонуємо можливостям, а кінцеве призначене для користувача думка може залежати від зовнішнього вигляду.

Microsoft Edge

Microsoft Edge

Якщо Ви не жили відлюдником протягом останніх двох місяців, то повинні знати, що Microsoft в кінці липня випустила заміну для Internet Explorer в особі Microsoft Edge .

Розроблений з запозиченням тільки самого кращого з Windows 10, при першому розгляді новий браузер кардинально відрізняється від свого старшого брата, за винятком лише одного моменту - іконки "e" на логотипі. Значною відмінністю від Internet Explorer є висока продуктивність Microsoft Edge. Таким чином, новий продукт намагається загладити помилки минулого, приписувані IE.

На ранній стадії розвитку проекту повідомлялося про велику кількість проблем сумісності, зокрема про некоректну роботу з технологією Microsoft Silverlight. Крім того, помилки виникають і при перегляді неоптимізованих сайтів з брудним кодом.

Що стосується унікальних переваг нового браузера, то інтеграція зі звуковим помічником Cortana дозволяє управляти пошуком і іншими функціями браузера за допомогою голосу. Cortana є значущим компонентом Windows 10, і присутність технології в Microsoft Edge є дуже корисним доповненням.

Нова концепція "Windows як сервіс" мають на увазі, що виправлення помилок будуть відразу ж впроваджуватися в продукт, не чекаючи пакетів оновлень і порушуючи таким чином традицію IE.

Opera

Opera

Ще одним топовим браузером є нова Opera з поліпшеною продуктивністю і з деякими додатковими можливостями, які роблять продукт гідним конкурентом першим трьом браузерам. Квадратні вкладки нагадують Internet Explorer і відрізняються від вкладок Chrome і Firefox. На цьому схожість з IE закінчуються.

Додатковий функціонал вигідно відрізняє Opera від інших браузерів, зокрема режим Турбо. В даному режимі Opera прискорює завантаження сторінок за рахунок їх стиснення на своїх серверах. Це відмінний спосіб заощадити трафік для користувачів повільних з'єднань. Звичайно, Opera не зможе прискорити модемное dial-up з'єднання до рівня широкосмугового зв'язку, але завантаження певних сторінок буде обов'язково спритніше.

Speed ​​dial - ще одна додаткова функція, яка дозволяє додавати улюблені сайти в вигляді великих іконок на домашній екран. Як би там не було, більшість браузерів перейняли цю функцію, як і можливість установки додаткових розширень і плагінів.

Torch

Torch

Якщо Ви перебуваєте в постійному виборі розширень і додатків для браузера, спробуйте браузер Torch на базі Chrome. Torch вже "з коробки" укомплектований широким набором корисних інструментів, які запобігають необхідність самостійного пошуку рішень.

Зовні Torch виглядає ідентично Google Chrome хоча базова функціональність завдяки розширенням перевершує Chrome в рази. Продукт дозволяє завантажувати торренти і зберігати мультимедійні файли прямо з браузера. Torch містить спеціальні закладки для музики, за допомогою яких можна відтворити контент з Spotify, а плитки ігор знаходяться на окремій вкладці і запускаються прямо в браузері

Крім того, браузер включає персоналізовані фонові зображення для домашньої сторінки та пошукової сторінки з можливістю установки будь-яких шпалер, доступ до яких здійснюється при натисканні на меню у верхньому правому куті.

Torch показує ідентичну з Google Chrome швидкість обробки HTML5 і є чудовою альтернативою для користувачів, які спочатку хочуть максимальні можливості від браузера.

Знайшли друкарську помилку? Виділіть і натисніть Ctrl + Enter

Знайшли друкарську помилку?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью