• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

5 способів інтеграції WordPress з Instagram

 1. 1. Відображення значка і кількість передплатників в WordPress
 2. 2. Відображення фида Instagram в ваших постах на WordPress
 3. 3. Відображення фида Instagram в віджети на WordPress
 4. 4. Використовуйте hashtags для автоматичного відображення певних фотографій Instagram в WordPress
 5. 5. Здійснювати інтеграцію Instagram за допомогою zapier
 6. Як інтегрувати WordPress з Instagram: Висновок

W ordPress є надійною платформу - її численні плагіни і теми дозволяють користувачам створювати красиві і функціональні сайти. Однак, в WordPress краща особливість є, можливо, її потенціал для інтеграції з практично будь-яким іншим доступний онлайн-сервісом. Щоб підкреслити цей момент, в цій статті ми навчимо вас, як інтегрувати WordPress з Instagram.

Instagram є привабливою платформою для обміну фотографіями і створення зацікавленого передплатника. Ви можете скористатися його величезним потенціалом, об'єднавши його з WordPress і просуваючи свій власний аккаунт Instagram в цьому процесі.

Без будь-яких подальших церемоній, будьте готові, щоб дізнатися п'ять простих способів інтеграції WordPress з Instagram за допомогою комбінації плагінів і сторонніх послуг:

1. Відображення значка і кількість передплатників в WordPress

Найпростіший спосіб інтегрувати WordPress з Instagram - це показати кнопку follow разом з вашим кількістю передплатників. Плагін Instagram Followers Widget дозволяє зробити саме це.

Після того як ви встановили та активували даний плагін , Новий віджет з'явиться серед ваших варіантів у вкладці зовнішній вигляд / віджети в адмін панелі WordPress. Віджет містить кілька полів, які потрібно заповнити самостійно, більшість з яких є простими, включаючи Instagram User ID і Access Token.

Віджет містить кілька полів, які потрібно заповнити самостійно, більшість з яких є простими, включаючи Instagram User ID і Access Token

Instagram User ID - це унікальне числове значення, присвоєне кожного облікового запису, і ви можете знайти ваш за допомогою цього інструменту. Просто введіть своє ім'я, натисніть на Get Instagram User ID, а потім скопіюйте отримане значення у відповідне поле для вашого віджета.

Щоб знайти свій Access Token ми будемо використовувати інший інструмент онлайн - натисніть на кнопку Generate Access Token, увійдіть в свій аккаунт, це необхідно, щоб дати йому дозвіл, а потім скопіювати отриманий рядок з букв і цифр в поле Access Token.

Збережіть зміни в свій віджет і обновіть свій сайт на WordPress, щоб перевірити, як він виглядає в прямому ефірі:

Збережіть зміни в свій віджет і обновіть свій сайт на WordPress, щоб перевірити, як він виглядає в прямому ефірі:

2. Відображення фида Instagram в ваших постах на WordPress

Іноді ви захочете піти ще далі і показати трохи більше, ніж просто кнопку "Follow" + кількість передплатників, і саме тут з'являється плагін Instagram Feed WD.

Після активації плагіна, ви знайдете нову вкладку з ім'ям Instagram Feed WD на панелі управління. Клацніть на ньому і виберіть параметри. Перш ніж використовувати плагін, ви повинні увійти в Instagram для того, щоб виявити свій маркер доступу, так що тисніть на відповідну кнопку і натисніть на зберегти зміни, коли ви будете готові.

Виберіть вкладку Feeds і натисніть на кнопку Add New. Ви можете вибрати між двома стилями на ваш канал: Thumbnails and Image Browser. Виберіть той з них, який підходить вашому стилю, назвіть фид і введіть ім'я користувача (- їй) фідів, які ви хочете відобразити:

Налаштуйте інші параметри відповідно до ваших уподобань, збережіть зміни, а потім перейдіть в редактор для будь-якої сторінки або поста, в яку ви хочете включити стрічку. Коли редактор завантажиться, ви побачите нову опцію поруч з Add Media:

Коли редактор завантажиться, ви побачите нову опцію поруч з Add Media:

Натисніть на неї, виберіть Ваш новий канал, клацніть Insert, а потім перевірте ваші нові стрічки за допомогою варіанту Preview. Ми вибрали стиль Image Browser для даного прикладу:

3. Відображення фида Instagram в віджети на WordPress

Для ефективності ми будемо повторно використовувати плагін Instagram Feed WD для цього методу. Зрештою, навіщо встановлювати ще один інструмент, коли один може зробити роботу так само добре?

Припускаючи, що ви вже встановили та активували плагін, перейдіть в Зовнішній вигляд -> Віджети в адмін панелі WordPress, знайти Instagram WD Widget і перетягніть його на потрібне місце. Далі виберіть стрічку з відповідного списку-ми будемо повторно використовувати ту ж саму з нашого попереднього прикладу:

Далі виберіть стрічку з відповідного списку-ми будемо повторно використовувати ту ж саму з нашого попереднього прикладу:

Натисніть на кнопку Зберегти і подивимося, як наш новий віджет виглядає на бічній панелі.

4. Використовуйте hashtags для автоматичного відображення певних фотографій Instagram в WordPress

Щоб домогтися цього, нам потрібні три речі: If This Then That (IFTTT), установка WordPress, і аккаунт Instagram. Ви повинні вже мати ці останні два, тому продовжуйте і подбайте про інше кроці, перш ніж продовжити.

IFTTT дозволяє підключити декілька додатків за допомогою ланцюжків дій під назвою recipes - якщо ви виконаєте певну дію в Instagram, що спричинить за собою відповідне дію на WordPress, наприклад.

Після реєстрації і входу в ваш новий акаунт IFTTT, додайте як Instagram і WordPress в якості каналів, знайдіть recipes, щоб автоматизувати процес, використовуючи хештеги, щоб відобразити конкретні фотографії, потім встановіть його. Трохи трудомісткий, але простий!

5. Здійснювати інтеграцію Instagram за допомогою zapier

Zapier дозволяє інтегрувати WordPress з Instagram в подібно IFFFT- насправді, ми можемо налаштувати його для виконання точно такий же функції, як ми розглянули на попередньому кроці. Ваш перший крок повинен полягати в реєстрації на Zapier, а потім зв'язування Ваших облікових записів Instagram і WordPress. Це можна зробити, натиснувши на меню, що випадає у верхній-правій частині екрана при вході в систему, і виберіть варіант Connected Accounts:

Зв'яжіть обидві облікові записи, а потім поверніться на головну сторінку Zapier, щоб вивчити існуючі "zaps" (вони будуть відображатися тільки в тому випадку, якщо ви увійшли в систему). Виберіть "Instagram" з головного меню:

Виберіть Instagram з головного меню:

Далі, перейдіть до розділу "Popular Zaps for Instagram". Ми шукаємо інтеграцію "Add new tagged media on Instagram to WordPress":

Натисніть на Use this zap, а потім пройдіть через майстер налаштування, щоб налаштувати, які хештеги слід використовувати, і на яку сторінку зображення повинні з'явитися.

Як інтегрувати WordPress з Instagram: Висновок

Як ви можете бачити, навчання інтеграції WordPress з Instagram дозволить вам більш ефективно обробляти ваша присутність в соціальних мережах. Пройшли ті дні, коли вам потрібно було завантажити кожне зображення з вашої стрічки Instagram на Вашу установку WordPress і вставити їх в свої сторінки. Якщо Ви цінуєте ефективність, реалізація будь-якого з цих методів має бути простим завданням.

Давайте швидко згадаємо п'ять способів, які тепер ви можете інтегрувати WordPress з Instagram:

 1. Відображення значка follow і кількість передплатників в WordPress.
 2. Вставте ваш канал Instagram на пост.
 3. Показати ваш канал Instagram в якості віджету.
 4. Показати фотографії в WordPress, використовуючи один хештег на Instagram.
 5. Реалізація інтеграції zapier в Instagram для WordPress.

Який ваш улюблений спосіб інтеграції WordPress з Instagram? Поділіться своїм досвідом з цими варіантами в розділі коментарів нижче!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Зрештою, навіщо встановлювати ще один інструмент, коли один може зробити роботу так само добре?
Який ваш улюблений спосіб інтеграції WordPress з Instagram?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью