• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

5 кращих сайтів для створення анімованих аватарок

 1. 1. Avatar Photo!
 2. 2. CoolWebcamAvatars
 3. 3. Lunapic.com
 4. 4. Loogix
 5. 5. Aploy

Коли читаєш форум або блог, запам'ятовуєш авторів повідомлень по ніку і ... по картинці користувача, так званому аватару. Останній грає одну з головних ролей в сприйнятті користувачів в інтернеті. Незважаючи на велику кількість цікавих картинок в мережі, у кого-то може зустрітися схожий аватар. І тоді він вже не буде унікальним, але ж хочеться бути єдиним і неповторним. Щоб зробити ексклюзивний запам'ятовується аватар, пропонуємо вам набір сервісів, в яких аватарки робляться прямо з ваших фотографій.

1. Avatar Photo!

Avatar Photo

Сервіс дозволяє створити більш оригінальних 30 аватарів з ваших фотографій. Для портретних фотографій сервіс здатний генерувати дуже цікаві ефекти, засновані на алгоритмі розпізнавання осіб. Наприклад, можна зробити, щоб ви підморгували або посміхалися, засмучувалися і дивувалися. Є ефекти матриці, приміщення знімка під воду, відображення у воді, миготіння, калейдоскопа, дощу, рентгенівського сканування. Одним кліком додаються такі ефекти, як сердечка в очах долари, перекочується зіниці очей або перетворення на вампіра з палаючими очима =)

Створені аватари мають настроюється розмір і швидкість анімації, а також регульоване кількість кадрів в анімації. Зручно, що ще до початку застосування ефектів Ви можете відредагувати знімок (наприклад, обрізати, натиснувши "Edit photo").

Чи не проходячи реєстрації, ви зможете зберегти свій твір на комп'ютер в форматі .gif або .jpg, а зареєструвавшись, помістити в свій аккаунт. Також можна натиснути кнопку «Share» і картинка буде збережена на безкоштовному фотохостингу Pho.to, а ви отримаєте унікальну посилання.

Недоліки: не можна додати на аватар текст.

Avatar Photo!

2. CoolWebcamAvatars

CoolWebcamAvatars

Якщо у вас є вебкамера, то тут ви легко створите свій анімований аватар, причому все буде по-справжньому, так як це і є ваше реальне зображення

Доступно декілька ефектів: ваше відео в газетній статті, на моніторі радара, в неоновому освітленні, негатив, дзеркальне відображення і деякі інші. Записаний аватар можна зберегти і без реєстрації, але якщо ви регістріруетесть на сайті, то вона буде показаний на головній сторінці. Втілення зберігаються на комп'ютер в форматі .gif.

Недоліки: аватар можна створити тільки при наявності веб-камери, розміри аватара не регулюються.

3. Lunapic.com

com

Сервіс призначений як для редагування фотографій, так і для застосування до них різних ефектів. Ці-то ефекти і підходять для створення аватарів. Ефектів на сайті більше 30 статичних і 34 анімованих. Серед найбільш пам'ятних - тривимірний куб, відображення у воді, теплової знімок, ужастик, кола на воді, пикселизация, блискітки. Причому для деяких ефектів ви зможете самостійно вибрати колірну гамму.

Тут можна і текст додати (анімований!), І застосувати ефект анімації до попереднього. Є можливість створити анімацію з власних кадрів, причому є дуже багато параметрів настройки- можна задати для кожного кадру час затримки і кількість циклів в анімації.

Мабуть, розробники Lunapic реалізували найбільш повний набір операцій для створення і редагування аватарів. До того ж, записується вся історія редагування і ви зможете в будь-який момент повернутися на потрібний крок.

Зберегти отриману картинку ви зможете на свій комп'ютер у форматі .gif або .jpg, в аккаунт на Lunapic або Picasa, а також просто залити на один з безкоштовних сторонніх фотохостингів.

Недоліком є ​​лише те, що часом важко зрозуміти, як виконати ту чи іншу операцію. А також те, що картинку з анімованим текстом можна зберегти лише в форматі .htm.

Lunapic.com

4. Loogix

Loogix

Сервіс містить не дуже великий набір ефектів: 11 способів створення аватарів з однієї фотографії і склеювання 2 і більше кадрів в анімацію. Серед цих 11 ефектів найбільш популярні рекурсія, негатив, перефарбування фотографії в різний кольору, ефект розростання і розмиття. В налаштуваннях можна задати розмір аватара: 100, 125, 250, 300 або 400 пікселів і швидкість анімації при «склейці» (всього є 5 рівнів швидкості).

Реєстрації немає в принципі і отриманий аватар можна зберегти або до себе на диск, або викласти прямо зі сторінки сервісу на одну з соц. мереж або сервіс соц. закладок. А при бажанні - зробити публічне оголошення галереї на домашній сторінці сервісу. Також є embed код, за допомогою якого аватар легко помістити на свій сайт або блог.

Недоліки: мало ефектів, немає додавання тексту або інших елементів персоналізації.

Loogix

5. Aploy

Aploy

Сервіс створює анімовані аватарки в три етапи: спочатку ви собіреаете потрібні знімки, при цьому сервіс дозволяє обрізати фотографію і налаштувати розміри (наприклад так, щоб вона підійшла в якості аватара в одну з мереж (MSN, phpBB, twitter). Потім ви маєте в своєму розпорядженні картинки в потрібному вам порядку і для кожної з них пишете час затримки, натискаєте «Animate» і .gif файл готовий. Потім просто скачайте його натисканням кнопки «Download». Сервіс не вимагає реєстрації для того, щоб створювати аватарки. Також на кадри можна додати кольорові елементи - намалювати що-ліб або підписати своїм текстом.

Недоліки: підписи доступні тільки на латиниці

Aploy

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью