• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

5 способів: Як дізнатися ключові слова сайту конкурента

Є один метод просування в ТОП свого сайту, для його втілення треба дізнатися ключові слова за якими ваші конкуренти домагаються успіхів зі своїми сайтами

Є один метод просування в ТОП свого сайту, для його втілення треба дізнатися ключові слова за якими ваші конкуренти домагаються успіхів зі своїми сайтами. Піддавши аналізу сайт конкурентів, необхідно з'ясувати, основні ключові слова, які вживали для просування, порівнюючи їх з семантичним ядром власного сайту, додаємо відсутні варіанти. Розглянемо деякі способи це дізнатися.

1-ий спосіб дізнатися ключові слова конкурента.

Вивчити, вміст під тегом keywords на кожній сторінці сайту. Відкриваємо сторінку, викликаємо контекстне меню, клікнувши по правій кнопці миші, і вибираємо «Вихідний код сторінки». Звернемо увагу на те, що в Google Chrome цей пункт буде в підміню «Інструменти», а в Mozilla Firefox в пункті «Веб-розробка». У той же час більшість браузерів відкривають исходник сторінки натисканням сполучення клавіш «Ctrl + U».

2-й спосіб дізнатися ключові слова конкурента.

Можна використовувати один з багатьох сервісів, які в онлайн режимі проводять аналіз веб-сторінок. Це можуть бути http://www.cy-pr.com або http://www.pr-cy.ru. Для того щоб отримати дані про сайті, досить ввести його адресу в порожній рядок. Можна дізнатися ключові слова сайту шляхом аналізу контенту. Є безліч сайтів з безкоштовними сервісами, які можуть перевірити щільність ключів на сторінці, проаналізувати «нудоту» тексту. За результатами аналізу цікавить ресурсу, ви дізнаєтеся, які слова найчастіше зустрічаються на сторінці, визначивши, таким чином, список ключів сайту.

приклад такого сайту з безкоштовним сервісом бачимо за адресою http://seogift приклад такого сайту з безкоштовним сервісом бачимо за адресою http://seogift.ru/content-analiz. Вводимо адресу аналізованого сайту і натискаємо «Перевірити».

Вводимо адресу аналізованого сайту і натискаємо «Перевірити»

ще один приклад ще один приклад. Тут можна провести аналіз текстів кожної сторінки окремо на щільність ключових слів. За визначенням, яка фраза частіше вживається, та й є ключовою, по якій просувається сайт. Вводимо адресу аналізованої сторінки, мінімальну частоту повторення слів, заповнюємо каптчу і нарешті то натискаємо «Продовжити».

Вводимо адресу аналізованої сторінки, мінімальну частоту повторення слів, заповнюємо каптчу і нарешті то натискаємо «Продовжити»

3-ий спосіб дізнатися ключові слова конкурента.

Як правило, подивившись на назви статей і на виділені якимось чином (жирним, курсивом, підкресленням) словосполучення і слова, можна безпомилково дізнатися ключові слова сайту конкурента.

4-ий спосіб дізнатися ключові слова конкурента.

Якщо на сайті-конкуренті є лічильник, встановлений найчастіше внизу сторінки, то і його можна використовувати. Скориставшись інформацією статистики, яка залишилася доступною для загального огляду, зазвичай вона закривається власником, треба зайти на сайт статистики, натиснувши на лічильник. Подивившись пункти «Позиції в Google», «За ключовими фразами», «Позиції в Яндекс», ви знайдете ключові слова і фрази, за якими знаходять цей сайт користувачі всесвітньої мережі.

5-ий спосіб використовувати сервіс SpyWords.

спеціалізований сервіс, який був створений саме з такою метою спеціалізований сервіс, який був створений саме з такою метою. Він надає нам ключові слова сайту конкурента, не звертаючи уваги ні на що, самостійно скануючи безліч запитів і структурируя цю інформацію відповідно до домену.

Розглянемо послідовно, побачені вами на цій сторінці вкладки: 1-ша «Аналіз конкурентів», 2-я «Битва доменів», 3-тя «Розумний підбір запитів».

Аналіз конкурентів - ми отримуємо всю інформацію, після того як вкажемо домен конкурента або ключове слово і кликнемо «Відстежити».

Аналіз конкурентів - ми отримуємо всю інформацію, після того як вкажемо домен конкурента або ключове слово і кликнемо «Відстежити»

У першій таблиці показуються ключові слова, які використовуються конкурентами в системі контекстної реклами Яндекс.Директ. А в другій таблиці, показуються самі запити, кількість їх показів в місяць, позиція в пошуковій видачі, їх сніппети і урли. Але щоб все це подивитися треба для початку пройти реєстрацію, потім підписатися за гроші. І далі ви будете робити необмежену кількість запитів, здійснювати експорт даних CSV файли і качати до себе на комп'ютер і проводити без ліміту аналіз всіх, цікавлять вас сайтів.

В «Битва доменів» можна вказати два або три домену, а в результатах отримуємо можливо пересічні унікальні запити конкурента, які все можна переглянути і діаграму «Порівняння доменів в органічній видачі Яндекс».

Наш приклад показує, що молодий сайт навіть не є конкурентом для аналізованого сайту, їх семантичні ядра по їх вмісту навіть не перетинаються і його власникам є над чим попрацювати.

А у вкладці «Розумний підбір запитів», ми маємо можливість відібрати найбільш раціональні ключові слова, грунтуючись на статистиці їх використання. Власне, ось і все основні способи збору інформації, що розкривають питання: «Як дізнатися ключові слова сайту конкурента»? Читайте також про генератори ключових слів , Вони можуть допомогти у формуванні ядра запитів.

Олексій Повловскій

Власне, ось і все основні способи збору інформації, що розкривають питання: «Як дізнатися ключові слова сайту конкурента»?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью