• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

4 чарівні тактики спілкування. Як домагатися бажаного?

 1. Тактика грамотного спілкування №1. Дозволь зробити тобі подарунок
 2. Тактика грамотного спілкування №2. підсолоди наживку
 3. Тактика грамотного спілкування №3. Погоджуйся!
 4. Тактика грамотного спілкування №4. обіцянками вигоду

Існує один очевидний спосіб досягти бажаного Існує один очевидний спосіб досягти бажаного. Він може вирішувати будь-які проблеми як за помахом чарівної палички. Просто дивно, що нам так рідко приходить в голову їм скористатися! Він називається «вміння спілкуватися з людьми». У конфліктних ситуаціях часто хочеться натиснути на співрозмовника, щоб чого-небудь добитися. Але це неминуче викликає гнів у відповідь і нерідко лише віддаляє тебе від мети. Ми ж пропонуємо замість того, щоб витрачати нервові клітини, вимагати та погрожувати, використовувати набагато більш прості і дієві способи - тактики спілкування.

Вони такі прості і природні, що іноді ти можеш «відкрити» їх зовсім випадково, слідуючи здоровому душевного пориву.

Наприклад, Марина (Москва, 32) використовувала одне з правил грамотного спілкування випадково, коли зібралася полетіти у відпустку на Кіпр. «Несподівано мій рейс скасували, і я разом з іншими пасажирами залишилася чекати в будівлі аеропорту невідомо чого, - згадує вона. - Інші пасажири почали обурюватися, кричати на персонал аеропорту, лаятися ... Коли все більш-менш заспокоїлися, я підійшла до представника авіакомпанії, на якого тільки що накричали, зі співчуттям подивилася на нього - він виглядав таким втомленим! - сказала: «Складно, напевно, працювати в таких умовах? Я б не змогла витримувати таку напругу ». І, зовсім несподівано для мене, він знайшов мені вільне місце в одному з найближчих рейсів, причому без доплати перевів мене в бізнес-клас! Після того цебра бруду, який на нього вилили інші пасажири, він був радий надати послугу людині, який йому поспівчував ».

Спробуй запам'ятати чотири тактики спілкування і потренуйся використовувати їх в потрібних ситуаціях .

Тактика грамотного спілкування №1. Дозволь зробити тобі подарунок

Перша тактика спілкування полягає в тому, що треба формулювати своє прохання таким чином, щоб співрозмовник думав, що робить тобі подарунок Перша тактика спілкування полягає в тому, що треба формулювати своє прохання таким чином, щоб співрозмовник думав, що робить тобі подарунок. «Одного разу я зі своїм бойфрендом чекала, коли для нас знайдуть місця в одному пафосному столичному ресторані, - розповідає Поліна, 19. - Пригледіла чудове місце біля вікна. Столик був розрахований на чотирьох, тому я розуміла, що нам його, скоріше за все, не дадуть. І замість того щоб чогось просити, вимагати і «кидати понти», я просто зітхнула: «Ох, як би було добре, якби ми могли сісти біля віконця ...» Через п'ять хвилин у нас було те саме місце ».

Чому ця фраза змогла зробити такий ефект? Справа в тому, що дозволяючи їм зайняти цей столик, метрдотель зміг відчути себе благородним , А зовсім не «зобов'язаним», як у випадку якби на нього почали тиснути.

Запам'ятай: люди майже завжди нададуть тобі послугу, якщо ти попросиш про неї так, щоб вони потім відчували себе героями. Ніхто не любить, коли на нього тиснуть, це змушує співрозмовника захищатися. Звернутися до великодушності - зовсім інша справа.

При цьому треба, щоб твій голос був таким же м'яким, приємним, як і слова. Адже люди реагують на емоційний посил, укладений в твоєму голосі. Якщо інтонація говорить «Ти мені подобаєшся, і я зовсім не налаштована лаятися», співрозмовник відреагує так, як тобі потрібно.

Тактика грамотного спілкування №2. підсолоди наживку

Запам'ятай, лестощі - природний елемент в тактиці спілкування. Людська психологія влаштована так, що будь-який, почувши комплімент, буде намагатися його виправдати. Скажи кому-небудь, що він добре виглядає, і він почне поправляти зачіску; похвали його приголомшливе почуття гумору, і він буде згадувати найсмішніші жарти.

І якщо ти дозволиш комусь бути «твоїм героєм» , Він із задоволенням зіграє для тебе цю роль.

Анна, 26 років, бухгалтер, успішно використовувала цю тактику, коли зрозуміла, що напартачили з документами, причому до їх здачі залишалося дві години. «Єдиною моєю можливістю все виправити було звернутися до нового співробітника - практиканту, який здавався мені неприємним і дратівливим людиною», - згадує вона. Аня підійшла до нього і, зображуючи паніку, пояснила йому ситуацію. Потім вона вимовила фразу, яка врятувала становище: «Я сказала:« Ти - єдина людина тут, який знає, що можна зробити ... Мені дуже потрібна твоя професійну пораду, - згадує Аня. - В результаті він сам зголосився допомагати, і ми закінчили роботу в строк. «Фішка» була в тому, що я зверталася з ним як зі справжнім професіоналом, і в результаті він із задоволенням доводив мені це ».

Тактика грамотного спілкування №3. Погоджуйся!

Суть цього способу полягає в тому, щоб ввести співрозмовника в замішання, завжди і у всьому з ним погоджуючись. Видай йому стільки «ти прав!», Скільки йому потрібно.

Справа в тому, що якщо ти будеш погоджуватися з ким-небудь, то він просто не зможе сприймати тебе як ворога або навіть просто неприємної людини. Природно, у нього буде куди більше бажання допомогти тобі.

Олександра, 29, редактор, одного разу використала цей підхід на роботі. «Один відомий фотограф дізнався, що на обкладинці книги, в якій ми використовували його роботи, буде стояти фото авторства іншого фотографа. Він був дуже розсерджений. Погрожував заборонити використовувати всі свої фотографії в книзі, яка вже сьогодні повинна була йти в друк », - розповідає вона. Замість того щоб спробувати йому довести його неправоту, Саша вимовила чарівні слова: «Ви абсолютно праві». «Я сказала йому« Ви найкращий фотограф в цьому проекті, і якби я знала хоча б два тижні тому, що ви хочете помістити свою роботу на обкладинку, я б зробила все, що від мене залежить. Але тепер вже просто пізно що-небудь міняти. Я можу зробити що-небудь, щоб згладити це непорозуміння ? »Таким чином, відмовившись конфліктувати з ним, Саша перестала бути для нього« причиною »його нещасть, і звинувачувати стало нікого. Як тільки він зрозумів, що його гнів абсолютно даремний і конфліктувати ні з ким, він махнув рукою і дозволив публікувати все як є.

Тактика грамотного спілкування №4. обіцянками вигоду

Звичайно, вульгарна хабар не має ніякого відношення до тактики спілкування - підсунувши кому-небудь купюру, ти можеш і образити людину Звичайно, вульгарна хабар не має ніякого відношення до тактики спілкування - підсунувши кому-небудь купюру, ти можеш і образити людину. Замість цього натякни, що ти в боргу і коли-небудь будеш рада надати відповідну послугу. Це може допомогти, наприклад, якщо ти приїхала в готель і на ресепшені ніяк не можуть знайти запис про те, що ти бронювала номер. Скажи співробітнику готелю що-небудь на зразок «Спасибі вам, що допомагаєте мені розібратися в цьому непорозумінні. Ви чудовий працівник, таких дуже мало. Мені хочеться, щоб і ваш начальник знав про це. Підкажіть мені його ім'я? »

навіть розпливчасте обіцянку якоїсь вигоди може дати відмінні результати. Це хороший спосіб приручити колег: якщо тобі що-небудь від них потрібно, просто скажи, що ти будеш дуже вдячна за допомогу.

Наприклад, використовуй фразу «Ніколи не зможу відплатити тобі, але завжди буду намагатися». Адже говорити людям, що ти у них в боргу, тобі нічого не варто, і - як і у випадку з іншими тактиками грамотного спілкування - все у виграші. Ти отримуєш те, що тобі потрібно, а люди будуть задоволені собою.

Вивчи ці тактики, тренуйся частіше і побачиш, що життя стане легше і цікавіше.

? сказала: «Складно, напевно, працювати в таких умовах?
Чому ця фраза змогла зробити такий ефект?
Підкажіть мені його ім'я?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью