• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

4 програми для моніторингу мережевої активності на Mac

 1. 1.
 2. 3. Монітор системи
 3. 4. Net Monitor

Незважаючи на те, що багато хто зараз переходять на безлімітні тарифи Інтернету, залишилися користувачі, які невпинно стежать за своїм веб-трафіком. Це може бути викликано обмеженнями місцевого Інтернет-провайдера або мобільного оператора під час подорожей.

Під Mac OS X існує кілька корисних утиліт, які виробляють моніторинг мережевої активності і допомагають уникнути додаткових витрат на Інтернет.

1. Незважаючи на те, що багато хто зараз переходять на безлімітні тарифи Інтернету, залишилися користувачі, які невпинно стежать за своїм веб-трафіком

iStat Menus - відмінний додаток, розроблене талановитою командою Bjango. Незважаючи на те, що iStat стежить майже за кожен аспектом вашої системи, вона також відмінно вважає і мережевий трафік. Програма вже не раз опинялася в наших топах ( 30 видатних утиліт для рядка меню , 30 безкоштовних утиліт для прокачування Mac ) І по-праву вважається обов'язковою для установки всім користувачам Mac.

Як і багато інших програм в нашому списку, iStat Menus відстежує Інтернет-трафік з останньої перезавантаження Мака. Якщо ви рідко виключаєте свій комп'ютер, то цього буде цілком достатньо.

Одним з переваг iStat є спосіб відображення статистики: трафік вважається окремо для кожного мережевого інтерфейсу. Мінус в тому, що інформація видна тільки для тих пристроїв, які використовуються в даний момент. Іншими словами коли ви вимкніть ethernet-кабель, вся статистика пропаде.

Аналог: безкоштовна програма MenuMeter

3. Монітор системи

Безкоштовне рішення для відстеження Інтернет-трафіку пропонує Моніторинг системи. Вбудоване за замовчуванням в OS X, програма має вкладку "Мережа" в нижній частині вікна, де можна дізнатися деяку статистику мережевих підключень.

Як і iStat Menus, Монітор Активності вважає дані з останньої перезавантаження комп'ютера, а графік вхідних / вихідних підключень дозволяє відстежувати поточне навантаження мережі.

4. Net Monitor

Net Monitor має ряд цікавих функцій, які виправдовують ціну в 10 доларів. Програма проводить моніторинг даних в графічному вигляді, веде лог мережевої активності, генерує звіти і підраховує загальний трафік на Mac.

Система звітів досить гнучка і дозволяє вважати трафік, використаний за певний період часу. Net Monitor схожа на SurplusMeter, але має ширші можливості.

Ви можете спробувати безкоштовну демо-версію програми і вирішити, чи варто вона 10 доларів. Насправді Net Monitor швидко окупається за рахунок моніторингу мережі та правильного витрачання трафіку.

Слідкуйте за новинами Apple в нашому Telegram-каналі , А також в додатку MacDigger на iOS .

Приєднуйтесь до нас в Twitter , ВКонтакте , Facebook , Або через RSS , Щоб бути в курсі останніх новин зі світу Apple, Microsoft і Google.

Поділися цією статтею з друзями

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью