• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

33 «білих» способу отримати зовнішні посилання на сайт

 1. Що таке зовнішні / зворотні посилання?
 2. 33 способи отримати зовнішні посилання:
 3. 2. Посилайтеся на інші блоги
 4. 3. Пишіть гостьові пости
 5. 4. Створіть список корисних ресурсів
 6. 5. Проведіть опитування для експертів
 7. 6. Пишіть пости, присвячені новинам
 8. 7. Створюйте кейси про найбільш вражаючих клієнтів
 9. 8. Візьміть участь в кейсі
 10. 9. Чи проводите опитування
 11. 10. Пишіть відгуки
 12. 11. Чи проводите безкоштовні вебінари і публікуйте архівні записи
 13. 12. Створюйте безкоштовні інструменти
 14. 13. Створюйте шаблони
 15. 14. Створюйте інфографіку
 16. 15. Створюйте інші форми візуального контенту
 17. 16. Створюйте SlideShare презентації
 18. 17. Зробіть щось смішне
 19. 18. Пишіть прес-релізи про цікаві новини компанії
 20. 19. Створіть спільний прес-реліз з іншою компанією
 21. 20. Розповідайте про свої новини і відмінному контенті
 22. 21. Встановіть оповіщення про пошук цитат
 23. 22. Поділіться своєю думкою
 24. 23. Співпрацюйте з іншими компаніями
 25. 24. Займайтеся ко-мартенгом
 26. 25. Попросіть написати про вас відгук
 27. 26. Дружіть з іншими веб-майстрами
 28. 27. Відстежуйте згадки вашого бренду
 29. 28. Відстежуйте посилання на сайти конкурентів
 30. 29. Включайте посилання «Твитнуть це» в свій контент
 31. 30. Встановіть соціальні віджети
 32. 31. Виступите на заході
 33. 32. Допоможіть іншому веб-майстру виправити помилку на сайті
 34. 33. Пропонуйте безкоштовні пробні версії і зразки продукту

Ні для кого не секрет, що отримання зовнішніх посилань на сайт - це важка робота. Хоча багато власників сайтів вважають за краще спамити в коментарях, щоб отримати свої зовнішні посилання, це зовсім необов'язково і неефективно.

Все набагато простіше. Це як в соцмережах, якщо ви пропонуєте якісний контент зацікавленим в ньому людям, вони захочуть їм ділитися. Орієнтуючись на цей принцип, в цій статті ми розглянемо 33 «білих» способу отримання зовнішніх посилань на сайт.

Що таке зовнішні / зворотні посилання?

Зовнішня або зворотнє посилання - це посилання на ваш сайт з іншого сайту. Правильні зовнішні посилання допомагають:

 • Залучити трафік на сайт. Якщо хтось розміщує посилання на ваш сайт, наприклад, в своєму блозі, то їх читачі можуть перейти по ній.
 • Зайняти більш високі позиції в результатах пошуку. Посилання на сайт свідчать про вашу авторитетності в певній галузі. Чим більше посилань з якісних і авторитетних сайтів у вас є, тим більш високі позиції в результатах пошуку буде займати ваш сайт.

Хороша зовнішнє посилання - це посилання з авторитетного сайту з природним текстом анкора. Анкор - це частина тексту з гіперпосиланням. Щоб анкор був природним, не можна просто виділять для посилань тільки ключові слова. Google розуміє контекст посилання, тому навіть фрази «дізнатися більше» або «натисніть тут» можуть мати ту ж цінність, що і анкор з ключового слова.

33 способи отримати зовнішні посилання:

1. Створіть блог з відмінним і регулярно публікуються контентом

Регулярно наповнювати свій сайт контентом, на який люди захочуть посилатися, - найефективніший спосіб природного отримання зовнішніх посилань.

2. Посилайтеся на інші блоги

Блог - це соціальний інструмент. Чим частіше і регулярніше ви посилаєтеся на інших, тим більша ймовірність того, що вони дадуть відповідь вам взаємністю. До того ж ви не можете розкрити всі теми в своєму блозі. Тому посилаючись на інші джерела, ви покращуєте досвід своїх читачів.

3. Пишіть гостьові пости

Напишіть відмінний пост і запропонуйте його тим блогам, які можуть бути в ньому зацікавлені. Якщо хтось вирішить його опублікувати, вони повинні будуть додати в нього посилання на ваш сайт. Наприклад, багато медіа-ресурси дають можливість відправляти їм оригінальні статті по темі видавництва.

4. Створіть список корисних ресурсів

Створіть список корисних ресурсів

Список ресурсів - відмінний інструмент для залучення зовнішніх посилань і корисний контент для читачів. Багатьом блогерам буде простіше послатися на ваш список, ніж складати власний.

5. Проведіть опитування для експертів

Опитування для експертів - ефективний інструмент для встановлення відносин з впливовими людьми у вашій індустрії. Хоча він відразу ж і не принесе багато посилань, зміцнення відносин допоможе вам в майбутньому отримати якісні зовнішні посилання з авторитетних джерел. Після того, як експерти дадуть відповідь на ваш опитування, ви можете запропонувати їм, наприклад, опублікувати у вас на сайті гостьовий пост. У будь-якому випадку не забудьте подякувати їм за участь в опитуванні.

6. Пишіть пости, присвячені новинам

Якщо ви будете першим блогером, прокоментував новину, то підніметеся в результатах пошуку завдяки «свіжості» контенту. А значить, багато власників сайтів захочуть на вас послатися.

7. Створюйте кейси про найбільш вражаючих клієнтів

Якщо в своєму кейсі ви представите своїх клієнтів в кращому світлі, вони, напевно, захочуть на нього послатися. Вибирайте для цього компанії, яким вдалося досягти кращих результатів і які добре знають ваш продукт або послугу.

8. Візьміть участь в кейсі

Чому б не взяти участь в чужому кейсі? Приділіть час одного з основних партнерів і отримаєте посилання на свій сайт з цієї публікації.

9. Чи проводите опитування

Пообіцяйте при цьому поділитися отриманими даними з іншими. якщо проведете опитування і зберете значущі дані, запропонуйте їх авторитетним сайтам. Тоді вони, напевно, розмістять у себе посилання на джерело.

10. Пишіть відгуки

Якщо ви робите цікавий огляд контенту іншого автора, то у вас з'являється чудовий шанс отримати від нього посилання.

11. Чи проводите безкоштовні вебінари і публікуйте архівні записи

Якщо вони будуть інформативними, то учасники захочуть на них послатися. Додайте до запису вебінару презентацію в SlideShare, щоб привернути увагу тих, хто в ньому вже брав участь. Для охоплення ще більшого числа користувачів обговоріть можливість співпраці з іншою компанією.

12. Створюйте безкоштовні інструменти

Ви можете створювати безкоштовні інструменти, які будуть корисні вашим потенційним клієнтам. Посиланнями на такий контент діляться з великим задоволенням.

13. Створюйте шаблони

Створюйте шаблони

Як і безкоштовні інструменти, шаблони - відмінний контент для отримання посилань. Для початку подумайте, які шаблони спростять роботу користувачів. Дизайнери, наприклад, можуть створити шаблони для візитних карток.

14. Створюйте інфографіку

Люди люблять ділитися інфографікою. при публікації оригінальної інфографіки користувачі будуть посилатися на ваш сайт як на джерело. Ви також можете самі поділитися своїм контентом з різними джерелами або зробити доступним код для її вставки на сайт.

15. Створюйте інші форми візуального контенту

Пам'ятайте, мультфільми, візуалізація контенту, таблиці і графіки користуються величезною популярністю. До того ж на їх створення йде час і гроші, тому багато хто віддасть перевагу спростити собі задачу і просто послатися на ваш контент.

16. Створюйте SlideShare презентації

Повторно використовуйте створений раніше контент і перетворите його в презентацію. Опублікувати її можна як на своєму сайті, так і до акаунті SlideShare, щоб залучити більше посилань. Але пам'ятайте, для цього презентація повинна бути корисною і якісно оформленої.

17. Зробіть щось смішне

Смішні речі поширюються по мережі з неймовірною швидкістю. Навіть в самих «нудних» індустріях можна знайти привід для жарту.

18. Пишіть прес-релізи про цікаві новини компанії

Напишіть прес-реліз і опублікуйте його на своєму сайті. Після цього запропонуйте пост великим новинним ресурсам. Це не тільки підвищить інтерес до вашої компанії, але і забезпечить вас посиланнями.

19. Створіть спільний прес-реліз з іншою компанією

Це допоможе вам розширити коло джерел, так як деяким нецікаво висвітлювати події з життя тільки однієї компанії.

20. Розповідайте про свої новини і відмінному контенті

Залучення уваги преси і публікація в авторитетних виданнях допоможуть зміцнити позиції вашого бренду, збільшити трафік, поліпшити репутацію і, звичайно, отримати посилання з авторитетних джерел. Для початку створіть готельну сторінку, на яку можна було б посилатися як на джерело. Після цього зв'яжіться з пресою.

21. Встановіть оповіщення про пошук цитат

Встановіть оповіщення про пошук цитат

Часто преса шукає джерела інформації, на які можна послатися. Для цього вони використовують спеціальні сервіси, де розміщують заявки ( HARO , Source Bottle ) І хештеги в Twitter ( #JournoRequest і #PRreques ). Підпишіться на них і отримуйте актуальні пропозиції.

22. Поділіться своєю думкою

Якщо у вас є цікава думка, висловіть його в якісній статті, щоб збільшити кількість читачів, підвищити свою впізнаваність і отримати авторитетні посилання на свій сайт. І не забудьте повідомити про неї пресі.

23. Співпрацюйте з іншими компаніями

Обмінюйтеся посиланнями з тими компаніями, які зацікавлені не тільки у своєму успіху, але і в вашому. Щоб підібрати підходящого партнера, використовуйте Alexa і SimilarWeb для оцінки їх сайту: трафіку, показників відмов, ключових слів і поведінки користувачів.

24. Займайтеся ко-мартенгом

Ви можете піти ще далі і встановити ко-маркетингові відносини . Це означає співпрацювати з іншою компанією, просувати їх продукт або контент, а потім ділитися результатами. Це допоможе розширити охоплення і отримати більше якісних зовнішніх посилань.

25. Попросіть написати про вас відгук

Ви можете попросити користувачів та експертів написати відгук на ваше нова пропозиція. Це дозволить отримати не тільки зовнішні посилання, але й схвалення.

26. Дружіть з іншими веб-майстрами

Підтримка відносин з іншими веб-майстрами в майбутньому дасть вам можливість отримувати якісні зовнішні посилання. Чим більше ваш коло спілкування, тим більше можливостей.

27. Відстежуйте згадки вашого бренду

Зв'яжіться з веб-майстрами і попросіть їх перетворити прості згадки в посилання, але тільки якщо це доречно. Відстежувати згадки бренду можна за допомогою таких інструментів, як Mention або BuzzSumo .

28. Відстежуйте посилання на сайти конкурентів

Після цього розгляньте можливість отримання цих же посилань. Для складання списку посилань на сайт конкурента використовуйте Ahrefs , Majestic або Moz's Open Site Explorer . Потім визначте, на які типи постів найчастіше посилаються. Якщо це гостьовий пост, то, швидше за все, це ж джерело буде зацікавлений і в вашій публікації.

29. Включайте посилання «Твитнуть це» в свій контент

Включайте посилання «Твитнуть це» в свій контент

Щоб про вашому контенті дізналися, включайте в нього посилання «Твитнуть це» або «Натисніть, щоб Твитнуть» за допомогою ClickToTweet. Вибирайте для цього відповідний текст. В результаті ваш контент побачить набагато більше людей, а значить, шанси на отримання зовнішнього посилання також збільшаться.

30. Встановіть соціальні віджети

Збільшити охоплення вам також допоможуть соціальні кнопки і віджети. Використовуйте їх для всього свого контенту.

31. Виступите на заході

Заходи допомагають виступаючим і організаторам збільшити число згадок в мережі. Якщо ви виступаєте на заході, створіть корисну і барвисту презентацію, яку люди захочуть ділитися.

32. Допоможіть іншому веб-майстру виправити помилку на сайті

Якщо ви виявите на чужому сайті непрацюючу посилання, ввічливо запропонуйте його власнику замінити її посиланням на ваш ресурс.

33. Пропонуйте безкоштовні пробні версії і зразки продукту

Якщо у людей буде можливість заздалегідь спробувати ваш продукт або послугу, вони, можливо, захочуть поділитися своїм досвідом і написати відгук з посиланням на ваш сайт. Для того щоб поділитися безкоштовною версією можна розмістити на сайті заклик до дії або розіслати повідомлення поштою тим клієнтам, яким це буде цікаво.

Для того щоб поділитися безкоштовною версією можна розмістити на сайті заклик до дії або розіслати повідомлення поштою тим клієнтам, яким це буде цікаво

Що таке зовнішні / зворотні посилання?
Що таке зовнішні / зворотні посилання?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью