• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

30+ кращих екшенів Photoshop на 2018 рік

Екшени Adobe Photoshop - відмінна можливість застосування, що дозволяє створювати процес або робочий потік, записувати, як він працює, а потім легко повторювати цей процес знову для інших фотографій або елементів дизайну.

Сьогодні ми зібрали деякі з кращих екшенів Photoshop для фотографів і графічних дизайнерів. Вони стоять досить небагато, але дають вам неймовірно потужний інструментарій, щоб ви могли легко повторювати складні й заплутані процеси.

CineStock Photoshop Actions CineStock Photoshop Actions

Це колекція високоякісних екшенів Photoshop, в якій є серія кінематографічних ефектів. Ви можете використовувати ці екшени, щоб поліпшити колір, налаштувати контраст і зробити набагато більше, щоб надати драматичний вид вашому дизайну. Пакет включає 18 різних екшенів.

 • Ціна: підписка на Envato Elements

Dust Photoshop Action Dust Photoshop Action

Це дуже популярний ефект в наші дні. Ефект пилу зазвичай використовується для багатьох видів маркетингу та дизайну. Можливо, ви бачили його в офіційних плакатах для «Тор: Рагнарек». Цей швидкий і простий у використанні екшен Photoshop дозволяє миттєво досягти такого ж ефекту кілька разів клацнувши.

 • Ціна: підписка на Envato Elements

Cloud Photoshop Action Cloud Photoshop Action

Ефект хмари також є відмінним варіантом, який ви можете використовувати, щоб надати урбаністичний хіпстерскій вид вашим портретів і графічним проектам. Цей екшен Photoshop сумісний з Photoshop CS6, і ви можете застосувати ефект до вашого дизайну всього одним клацанням миші.

 • Ціна: підписка на Envato Elements

Black & White Photoshop Actions Black & White Photoshop Actions

Досягнення ідеального балансу чорного і білого для чорно-білої фотографії - непросте завдання. Тільки професіонали можуть зробити все правильно. Це колекція з 31 чорно-білих екшенів Photoshop, які ви можете використовувати, щоб отримати цей прекрасний чорно-білий ефект в ваших зображеннях.

 • Ціна: підписка на Envato Elements

Christmas Photoshop Action Christmas Photoshop Action

Якщо ви працюєте над проектом, пов'язаним з Різдвом або Новим роком, цей екшен Photoshop допоможе вам додати особливий святковий вигляд вашим проектам всього за кілька кліків. Цей екшен працює з Photoshop CS4 та вище.

 • Ціна: підписка на Envato Elements

Glitch Photoshop Action Glitch Photoshop Action

Цей екшен Photoshop додає цифровий футуристичний вигляд у ваші портрети і різні інші графічні проекти. Ви можете просто використовувати інструмент «Пензель», щоб застосувати ефект до певної області і використовувати його численні шари, щоб налаштувати ефект згідно вашим перевагам.

 • Ціна: підписка на Envato Elements

Portrait Series Photoshop Actions Portrait Series Photoshop Actions

Ретушування портретних фотографій може бути трудомістким завданням. Якщо ви працюєте з великою кількістю портретних фотографій, ця колекція з 10 екшенів Photoshop буде корисна. Ці дії дозволяють вам миттєво поліпшити ваші портретні знімки.

 • Ціна: підписка на Envato Elements

Water Photoshop Action Water Photoshop Action

Це як одного разу сказав Брюс Лі: «Будь як вода, мій друг». Цей прекрасний екшен Photoshop дозволяє додати реалістичний ефект води до ваших портретів і фотографій. Він поставляється з трьома різними діями з різною графікою сплеску води. Ви також можете налаштувати їх на свій розсуд.

 • Ціна: підписка на Envato Elements

Broken Photoshop Action Broken Photoshop Action

Це ефект, який ви в основному бачите в рекламних акціях, пов'язаних з відеоіграми і фільмами. Даний екшен Photoshop робить цей ефект ще краще. Він використовує безліч частинок різного розміру для досягнення реалістичного ефекту розбитого скла.

 • Ціна: підписка на Envato Elements

Photo Retouching Photoshop Action Photo Retouching Photoshop Action

Шукаєте спосіб поліпшити свої портретні фотографії на професійному рівні? Дивіться далі. Ця дія Photoshop додасть вашим фотографіям прекрасний ефект колірного вибуху, щоб поліпшити ваші фото і зробити їх більш професійними.

 • Ціна: підписка на Envato Elements

Color Spread & Equalizer Actions Color Spread & Equalizer Actions

Цей екшен Photoshop швидко покращує колір ваших фотографій за допомогою кінематографічного ефекту. Дія створюється у власній групі шарів, що коректують, тому ви можете легко редагувати і налаштовувати ефект для відповідності вашим зображенням.

 • Ціна: підписка на Envato Elements

HDR Effect Photoshop Action HDR Effect Photoshop Action

Чи можна зробити фотографію з iPhone, щоб вона виглядала так само добре, як фотографія якості DSLR? Цей екшен Photoshop дозволяє. Він додає приголомшливий ефект HDR до ваших фотографій, надаючи професійний тон ваших зображень.

 • Ціна: підписка на Envato Elements

Low Poly Art Photoshop Action Low Poly Art Photoshop Action

Перетворіть свою графіку і фони в полігональне мистецтво за допомогою цього екшену Photoshop. Ви можете використовувати цю дію для створення власних унікальних фонових зображень або навіть створення художніх портретів. Ефект повністю настроюється.

 • Ціна: підписка на Envato Elements

Smoke Photoshop Action Smoke Photoshop Action

Додайте реалістичний ефект диму до ваших фотографій, використовуючи цей простий екшен Photoshop. Він поставляється з п'ятьма різними кистями, які дозволяють легко застосовувати ефект диму до ваших фотографій без особливих зусиль.

 • Ціна: підписка на Envato Elements

Analog & Retro Photoshop Actions Analog & Retro Photoshop Actions

За допомогою цього екшену Photoshop надайте ретроспективний вид старої фотографії вашим знімкам. Цей пакет поставляється з 10 діями Photoshop з різними стилями аналогових і ретро-ефектів.

 • Ціна: підписка на Envato Elements

Premium Photoshop Actions Bundle Premium Photoshop Actions Bundle

Ми почнемо список з пакету «все-в-одному», який включає в себе 520 екшенів Photoshop для додавання ефектів і автоматизації всіх видів поліпшень в Photoshop. Він включає в себе кілька видів дій, в тому числі ефекти для весільних фотографій, HDR, матовий, вінтажний і багато іншого.

Double Exposure Photoshop Action Double Exposure Photoshop Action

Ефект подвійного впливу - відмінний інструмент для фотографа або дизайнера. Створіть прекрасний ефект подвійної експозиції за кілька секунд. Після того, як екшен закінчить роботу, ви можете додати в композицію колірної тон або градієнт.

Gypsy Portrait Photoshop Actions Gypsy Portrait Photoshop Actions

Цей пакет включає в себе 4 екшену Photoshop для налаштування і тонування різних режимів в портретних фотографіях, таких як холодну похмуре тонування, насичене і тепле тонування і вицвіле матове тонування.

30 Pro Portrait Retouching Actions 30 Pro Portrait Retouching Actions

Використовуючи цей пакет екшенів Photoshop, ви зможете легко ретушувати багато типів портретних фотографій, щоб очистити шкіру, усунути проблеми зі шкірою, відрегулювати підсвічування і контур, а також зробити багато іншого.

Poetry Photoshop Landscape Actions Poetry Photoshop Landscape Actions

Стильні тонують екшени в цьому пакеті створені для поліпшення ваших пейзажних фотографій. Але вони також можуть використовуватися з портретними фотографіями. У цьому пакеті є 5 різних екшенів Photoshop.

Gradient Photoshop Actions Gradient Photoshop Actions

Простий, але ефективний екшен Photoshop, який використовує двоколірні і градієнтні ефекти накладення, щоб надати вашим фотографіям унікальний вид. У комплект входить 22 екшену.

Product Photography Editing Actions Product Photography Editing Actions

Надзвичайно корисний пакет екшенів Photoshop для фотографів, які працюють з ювелірними виробами і фотографіями продуктів. Понад сорок дій Photoshop в цьому пакеті дозволять вам поліпшити ваші фотографії продуктів, видаливши колір, поліпшити кольору, додати більше блиску до ювелірних фотографій і багато іншого.

Redwood Photoshop Actions Redwood Photoshop Actions

Три різних екшену Photoshop в цьому пакеті додають фантастичний ефект до ваших портретним фотографій. Він включає в себе ефект м'якої ранкової туманності, ефект теплого вечірнього сонця і ефект сутінкової туманності.

VISIONS Actions - Divinity Series VISIONS Actions - Divinity Series

Цей комплект включає в себе кілька різних типів екшенів Photoshop, таких як світлові витоку, текстури, методи зерна, різкість і багато іншого. Він включає в себе 28 дій.

Sand Photoshop Action Sand Photoshop Action

Цей кумедний екшен Photoshop робить ваш набраний текст схожим на пісок. Він включає в себе 3 версії дії, які будуть використовуватися із середнім, жирним і тонким шрифтом.

Watercolor Photoshop Action Watercolor Photoshop Action

Ще один художній екшен Photoshop, який робить ваші фотографії схожими на акварельні картини. Дія повністю налаштовується і поставляється з 5 різними варіантами кольору.

Pro DOUBLE EXPOSURE Action Pro DOUBLE EXPOSURE Action

Подвійний ефект експозиції досить популярний серед дизайнерів Photoshop, проте більшість новачків до сих пір не можуть зробити цей ефект правильно. Цей простий у використанні екшен зробить цей процес набагато більш плавним.

Food Photography Photoshop Actions Food Photography Photoshop Actions

Фотографи та блогери про подорожі та їжі, безумовно, полюблять цей пакет екшенів Photoshop, оскільки він дозволяє вам легко поліпшити свої фотографії одним клацанням миші. Пакет включає 40 дій.

FilmTone Natural Photoshop Actions FilmTone Natural Photoshop Actions

Цей екшен додає тонкі ефекти тонірованеой кіноплівки до ваших фотографій, щоб зробити їх більш професійними. Пакет має 25 тонуючих ефектів плівки і 10 з вицвілими пастельними ефектами.

Draw effect | Photoshop action Draw effect | Photoshop action

Ефекту намальованого від руки нелегко досягти, але цей екшен Photoshop дозволить будь-якому перетворити свої фотографії в малюнки одним клацанням миші.

Peony Photoshop Action Peony Photoshop Action

Природний і м'який тонуючий ефект для додання вашого портрета, моді і художнім фотографій професійний штрих. Він також буде відмінно працювати з портретами на відкритому повітрі і весільними фотографіями.

Gold Effect Photoshop Action Gold Effect Photoshop Action

Перетворіть все в золото, використовуючи цей класний екшен Photoshop. Він також поставляється з діями для срібних і чорних ефектів як бонус.

Photoshop Actions Creator Photoshop Actions Creator

Це цікавий пакет, який поставляється з більш ніж 200 діями Photoshop, які можуть бути використані для створення власних ефектів. Він також включає в себе простий PDF підручник, який навчить вас, як створювати свої власні ефекти ..

SandStorm Photoshop Action SandStorm Photoshop Action

Створіть цей високо деталізований ефект на ваших фотографіях з мінімальними зусиллями. Цей екшен призначений заощадити вам величезну кількість роботи.

Dispersion Photoshop Action Dispersion Photoshop Action  Цей екшен розіб'є на шматки вашу фотографію і розкидає їх у напрямку по вашим вибором
Цей екшен розіб'є на шматки вашу фотографію і розкидає їх у напрямку по вашим вибором. Не витрачайте багато часу, намагаючись створити цей ефект вручну, зробіть це за лічені секунди за допомогою всього декількох клацань миші.

Ви просто клацаєте в областях, які хочете расбросать і граєте з екшеном. Ви можете вибрати напрямок вгору, вниз, вліво або вправо, щоб розкидати розбиті частини. Створення такого розширеного ефекту ніколи не було таким простим і забавним.

90 Premium Actions Set 90 Premium Actions Set

Цей набір з 90 преміум-екшенів ідеально підходить для фотографів і графічних дизайнерів. Всі вони були створені з точними налаштуваннями калібрування, щоб оживити ваші зображення за допомогою потужних інструментів і професійних методів.

3D Map Generator - Action 3D Map Generator - Action

Просто створюйте свої власні 3D-карти одним клацанням миші. Кожна форма можлива і забезпечує професійний результат. Ідеально підходить для веб-графіки, інфографіки або презентацій.

Shimmer Photoshop Action Shimmer Photoshop Action

Створення приголомшливих світлових ефектів в ваших фотографіях за допомогою цього простого у використанні екшену. Кожен раз, коли ви запускаєте дію, ви отримаєте інший результат, навіть якщо ви використовуєте ту ж саму матову область. Потім у вас є повний контроль рівня, тому, якщо є блиск, який вам не потрібен, просто сховайте шар, або ви можете навіть дублювати шари, щоб створювати більше блиску.

Realistic Embroidery - Photoshop Actions Realistic Embroidery - Photoshop Actions

Перетворіть свій текст або логотип в реалістично вишитий / зшитий елемент в кілька кліків.

Dimensions - 3D Generator Action Dimensions - 3D Generator Action

Екшен Photoshop 'Dimensions', допоможе вам генерувати все, що ви хочете (текст, зображення, форму і т. Д.) В 3D.

ModernArt Photoshop Action ModernArt Photoshop Action

Дайте вашим фотографіям професійний новий художній вигляд з цим екшеном. Зазвичай ефект, схожий на це може зайняти кілька годин, але тепер це можна зробити за одну хвилину.

PROActions Bundle - Film & Special Effects PROActions Bundle - Film & Special Effects

Ці екшени не прості, а з фільтрами. Кроки, які вони роблять, були вивчені і ретельно протестовані, що робить їх справжніми підсилювачами зображення. Результатом цих дій є реалістичні відтворення традиційних ефектів без будь-яких хитрощів.

22 Vintage Letterpress Photoshop Actions 22 Vintage Letterpress Photoshop Actions

Цей пакет включає в себе 22 безшовні текстури високої якості, які будуть використовуватися з екшен в Photoshop.

Fury Photoshop Action Fury Photoshop Action

Дайте вишуканий вигляд люті вашому дизайну з цим дивовижним екшеном. Це принесе іскру в вашу роботу, як ніколи раніше. Може використовуватися як для дизайну, так і для фотографії.

Dispersion 2 Photoshop Action Dispersion 2 Photoshop Action

Створіть гарний рідкий ефект для зображень і графічних дизайнів.

Retro Vintage Text Effects Retro Vintage Text Effects

Цей графічний ресурс надає швидкий і простий спосіб застосувати високу якість ретро / вантажу / старий стиль до вашого тексту. Ви можете використовувати його на простому тексті, формі і векторних логотипах.

джерело

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью