• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

30 днів з Apple iPad, День третій: налаштовуємо пошту - JackyFox

Почнемо вже користуватися Айпад після благополучної покупки. Вірно розставити пріоритети у виборі конкретної моделі Айпад нам допомогла попередня стаття: 30 днів з Apple iPad, День другий: вибираємо правильний iPad . Почнемо вже користуватися Айпад після благополучної покупки

iPad Mail

Сьогодні ми навчимося настроювати поштовий клієнт iPad'a.

Дивимося, що пише з цього приводу Тоні Бредлі.

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

У мене завжди налаштована пошта на айфоне і Айпад, тому я можу відправляти і отримувати повідомлення в будь-де. Раз вже я взявся за проект «30 днів з iPad», розглянемо детально, як налаштовується пошта і дізнаємося дещо нове про програму Mail операційної системи iOS.

По-перше, подивимося, як налаштовувати пошту. Виберіть Налаштування, потім Mail, Контакти, Календарі в лівій панелі. Нагорі правій панелі Облікові записи та тикніте Додати ...

На iPad можна налаштувати різні поштові акаунти

POP або IMAP

Можна додати безліч типів облікових записів пошти в iPad: Microsoft Exchange, MobileMe, Gmail, Yahoo !, Aol або будь-який інший. Я віддаю перевагу Microsoft Exchange з причин, який опишу трохи пізніше, але зазвичай я використовую Інший. Інший використовується для настройки будь-якої звичайної пошти типу POP або IMAP. Так який вибрати?

У кожного є свої плюси і мінуси. Коли використовується POP, повідомлення завантажуються з віддаленого сервера на iPad. А це означає, що повідомлення зберігаються локально і ви можете прочитати їх в будь-який час, навіть без підключення до мережі, але це ж означає, що повідомлень більше немає на сервері, і їх уже не прочитаєш з комп'ютера або іншого пристрою. І якщо з Айпад трапиться біда, повідомлення кануть в лету разом з ним.

На щастя, можна налаштувати коли і як видаляються повідомлення з сервера в додаткових параметрах облікового запису POP. Параметр «Коли видаляти з Вхідних», «Через 7 днів» та «Ніколи». В iOS за замовчуванням стоїть «Ніколи». Зворотний бік такого підходу полягає в тому, що кожен комп'ютер або пристрій зберігає свою власну копію повідомлень. Віддалене повідомлення на Айпад залишиться на компі. В результаті вам доведеться підтримувати порядок в декількох папках Вхідних.

Є і ще одна проблема POP ящиків на Айпад - обмеження в 200 повідомлень. Ось ви приїхали до клієнта і раптом терміново знадобилася важлива інформація, яка, як ви пам'ятаєте, лежить у вас на пошті, ... з минулого тижня. Великий шанс того, що цей лист буде недоступно на Айпад.

У IMAP інший підхід. Пристрій зберігає повідомлення локально, але справжнє сховище розташоване на сервері. Всі різні пристрої синхронізовані, тому що з'єднані з однією і теж інформацією на сервері. Коли ви видаляєте повідомлення на Айпад, це видалення відбивається і на комп'ютері, і на інших пристроях, підключених до даного аккаунту.

З IMAP'ом немає обмеження в 200 повідомлень, тому що повідомлення зберігаються на сервері. Більш важливим є те, що ви можете відкрити старі повідомлення, і клієнт отримає важливі дані з листа тижневої давності, якщо ви, звичайно, його не вилучили.

Можлива зворотна сторона IMAP'а в тому, що у вас зберігаються тільки заголовки листів, а не листи цілком. І якщо ви спробуєте відкрити повідомлення, коли немає підключення до мережі, воно може і не відкритися. З мого досвіду, правда, я завжди міг прочитати повідомлення без wi-fi підключення. Єдино, пов'язане вміст - картинки, наприклад - не завантажувалося.

Ви можете вирішити по-своєму, але для моїх цілей IMAP підходить краще і дозволяє простіше управляти моїми поштовими учетке.

Деякі типи акаунтів дають додаткові переваги. Наприклад, Exchange і Gmail являють собою відмінну альтернативу IMAP з додатковими пляшками. Якщо у вас є пошта Gmail або Microsoft Exchange (скажімо, Office 365), то ви в реальному часі можете синхронізувати свою пошту і календар (а в Exchange ще і контакти).

З поштою Gmail або Exchange у вас є повний доступ до вашого профілю, включаючи відправку повідомлень і всі ваші папки і вкладені в них. Навіть якщо ви перемістили лист тижневої давності з важливою робочою інформацією в іншу папку з назвою «Важлива робоча інформація», вона буде доступна на Айпад, якщо підключення до інтернету активно.

Ще один бонус учёток Exchange або Gmail - пошта вже просканувати на спам, віруси і листи шахраїв, і всі ці зловредів відфільтровані з папки Вхідні.

iPad Mail: улюблені граблі

Apple додала кілька помітних поліпшень в додатку Mail за останній час. Тепер можна працювати з декількома обліковими записами пошти та переглядати одночасно всі Вхідні. Мені подобаються ланцюжка листів, які дозволяють стежити за ходом листування більш ефективно.

Мені подобаються ланцюжка листів, які дозволяють стежити за ходом листування більш ефективно

З виходом iOS 5 деякі недоробки пошти в iPad будуть виправлені

Правда я не фанат спаму. Налаштувавши пошту POP або IMAP, я отримую до вхідних всі повідомлення разом зі спамом про кредити з низькими відсотками і гарантованому збільшенні пеніса. Якщо ж подивитися на ту ж обліковий запис в Microsoft Outlook, ці повідомлення не потрапляють до вхідних, тому що фільтр Outlook Junk Mail відловлює їх і поміщає в окрему папку.

Так само мені не ясно відсутність груп і списків розсилки. В Outlook у мене налаштоване багато списків розсилки, і я часто ними користуюся, але в поштовому клієнті Айпад доводитися додавати кожну адресу окремо для кожного листа. Ще було б здорово робити текст жирним або курсивним, вставляти посилання в лист і прикріплювати файли.

Загалом, Mail виглядає досить добре, вже по-краще, ніж в попередній версії iOS, але їй ще далеко до конкурентів, і я залишаюся вірним Outlook 2010 року.

Зміни в iOS 5

iOS 5 вийде через пару місяців і принесе з собою кілька значних змін в додаток Mail. Ось що пише сайт Apple iOS 5 про майбутній апдейте: «До вас приходять нові відмінні функції. Здійснюйте форматування тексту за допомогою курсиву, жирного шрифту або підкреслення. Створюйте відступи в тексті повідомлення. Редагуйте список одержувачів, просто перетягуючи їх імена. Позначте важливі повідомлення прапорцями. Додавайте та видаляйте папки повідомлень прямо на ходу. Якщо ви шукаєте певний лист, скористайтеся пошуком по тексту повідомлень. І завдяки iCloud у вас є поштова обліковий запис, який оновлюється на всіх ваших пристроях. »

Наведено офіційний текст російської версії сайту Apple - iOS 5 - Зустрітися з новими функціями

Для особистих цілей, я налаштував свою особисту і робочу пошту як POP акаунти в Gmail, і тепер використовую Gmail для відправки та отримання повідомлень на своєму iPad і iPhone. Так поштою простіше управляти, плюс фільтр від спаму і листів шахраїв.

День другий: вибираємо правильний iPad | Оригінальна стаття | Далі буде…

Все це якось пов'язано

Так який вибрати?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью