• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

3 способи зробити ваш браузер швидше

 1. Як прискорити Mozilla Firefox
 2. Як прискорити Google Chrome
 3. Як прискорити браузер Opera
 4. Як прискорити Яндекс Браузер
 5. Схожі статті про відновлення даних:
 6. Схожі статті про відновлення даних:

Вам знайоме відчуття спокійної роботи в інтернеті, неспішне перегортання сторінок улюбленого сайту і читання наукових статей, поки браузер не зволить прогрузити вкладку, відкриту три години тому? Якщо так, ви не одні! Багато користувачів стикаються зі зниженням швидкості роботи браузера. Це може сильно ускладнити робочий процес фрілансерів, керівників підприємств, які відстежують діяльність своєї компанії, і зіпсувати вечірнє дозвілля звичайного користувача. У даній статті ми розберемо як можна відновити і навіть підвищити продуктивність браузерів Firefox, Google Chrome і інших веб-оглядачів.

зниженням швидкості роботи браузера

Зміст статті:

Як прискорити Mozilla Firefox


Firefox був створений як альтернатива для користувачів, які не хотіли користуватися Internet Explorer, ще задовго до виходу Google Chrome. Проте, оглядач не стоїть на місці і продовжує активний розвиток.

Як і будь-яке інше додаток, з часом він сповільнюється і йому може знадобитися деяка допомога. Нижче ми розглянемо 3 швидких способу повернути час назад і відновити працездатність Firefox.

Спосіб №1. управління кешем

Кеш Firefox призначений для прискорення веб-браузера шляхом зберігання певних файлів локально, на комп'ютері. Це спрощує процес відкриття часто відвідуваних сайтів завдяки тому, що немає необхідності кожного разу викачувати інформацію заново. Проте потрібно дотримуватися балансу. Коли розмір кешу стає надмірно великим, це може викликати певні проблеми і вплинути на продуктивність. На щастя, ви завжди можете виправити становище.

Відкрийте меню Налаштування в правому верхньому кутку програми і перейдіть у вкладку Конфіденційність та безпека, як це було показано на зображенні вище. Натиснувши на клавішу Видалити дані, додаток запропонує повну очистку кешу, в той час як клавіша Управління даними дозволить провести очищення вибірково. Виберіть підходящий вам варіант. Рекомендуємо провести повне очищення.

Рекомендуємо провести повне очищення

Спосіб №2. Оновлення Firefox

Оновлення Firefox

Firefox має вбудовану функцію оновлення, яка чимось нагадує подібну функцію від Windows 10. Цей процес скидає більшість налаштувань браузера, не зачіпаючи такі особисті дані як закладки, паролі, історію переглядів і файли cookie. Він часто може виправити виниклу повільність і ряд інших неполадок оглядача.

Введіть в адресному рядку about: support і у вікні, натисніть Очистити Firefox. При бажанні, ви можете оновити браузер, скориставшись офіційним сайтом розробника. Однак не забувайте, що в такій випадку більшість конфігурацій втратять присвоєні їм настройки.

Спосіб №3. вимкніть доповнення

вимкніть доповнення

Велика кількість, найчастіше, непотрібних доповнень здатні уповільнити роботу вашого браузера в кілька разів. Відключення декількох розширень дозволить не тільки прискорити Firefox, але і підвищить його безпеку, що дуже цінно в цифровому світі. Причиною тому є зменшення кількості відправлених біт коду, через що хакерам стає важче знайти вас.

Перейдіть у вкладку Додатки через меню, розташоване в правому верхньому куті, або скористайтеся комбінацією Ctrl + Shift + A. Можливо ви захочете вивчити докладніше розширення, які потрібно відключити, особливо якщо мова йде про плагіни.

Якщо ви переживаєте і не хочете повністю прати доповнення, просто відключіть його. Це дозволить прискорить роботу браузера і збереже ваше спокій. Пізніше, при бажанні, ви в будь-який момент знову зможете підключити деактивовано розширення.

Як прискорити Google Chrome


Браузер Google Chrome по праву є одним з найпопулярніших оглядачів, адже він не забирає у комп'ютера багато ресурсів і має гарну продуктивністю. Проте, рано чи пізно може настати день, коли швидкість його роботи істотно падає. Однак не варто переживати! Це легко виправити. Нижче ми розглянемо 4 простих способи прискорити роботу Google Chrome.

Спосіб №1. Видаліть непотрібні доповнення

Як і у випадку з Firefox, необхідно в першу чергу звернути увагу на кількість встановлених розширень. Основною причиною цього є - їх здатність істотно сповільнювати роботу браузера. За допомогою меню, що випадає справа вгорі, відкрийте вкладку Додаткові інструменти та перейдіть в Розширення.

Видаліть або відключіть доповнення, якими ви не користуєтеся день у день.

Спосіб №2. Встановіть корисні додатки

Це звучить дещо суперечливо, щодо попереднього пункту, проте не всі розширення уповільнюють браузер. Рекомендуємо спробувати додаток економія трафіку для Google Chrome. Воно абсолютно безкоштовно і, шляхом перенаправлення відвідуваних вами сторінок через сервери Google, стискає одержувані дані і тим самим збільшує швидкість роботи.

Однак це не єдине розширення, здатне допомогти в підвищенні продуктивності браузера. Ви можете скористатися сторонніми додатками OneTab, The Great Suspender і іншими. Можливо, є сенс поекспериментувати в процесі вибору, щоб підібрати найбільш підходящий плагін.

Спосіб №3. очистіть кеш

Даний спосіб є універсальним для будь-якого браузера. Основне завдання кеша - збільшити швидкість завантаження часто відвідуваних сторінок, з якої він успішно справляється, поки не стає занадто громіздким. У цьому випадку Google Chrome змушений проробляти велику роботу, намагаючись знайти в сотнях гігабайтів кеша потрібну інформацію для відкриття одного сайту. Природно, продуктивність сильно падає.

Щоб очистити кеш, перейдіть в меню Налаштування, перегорніть в самий низ сторінки і натисніть по клавіші Додаткові. Тут, в першому блоці параметрів. ви знайдете пункт Очистити історію. Клацніть по ньому і проведіть очистку кешу, cookie та історії браузера.

Як прискорити браузер Opera


Браузер Opera впевнено займає свою позицію серед популярних браузерів завдяки зручності використання, VPN-функцій і стильному дизайну програми. Як і будь-який інший оглядач, з часом швидкість вона втрачає в швидкості роботи і потребує певної допомоги з боку користувача. Що можна зробити для того, щоб підвищити продуктивність Opera? Нижче ми розглянемо кілька корисних порад, які допоможуть повернути світанок вашого браузера.

Спосіб №1. Призупиніть завантаження Java-скриптів

Кожному користувачеві знайома ситуація, коли при відвідуванні сторінки трекера, або будь-якого іншого ресурсу, ви стикаєтеся зі стіною реклами, яка своєю завантаженням істотно знижує швидкість роботи. Розробники Opera проявили хорошу далекоглядність і створили для своїх користувачів вбудований блокувальник реклами. Це говорить про те, що у вас тепер немає потреби встановлювати стороннє ПО.

Просто перейдіть в Налаштування Opera і поставте галочку на Блокувати рекламу і працювати в інтернеті в три рази швидше.

Просто перейдіть в Налаштування Opera і поставте галочку на Блокувати рекламу і працювати в інтернеті в три рази швидше

Якщо у вас є певна частка сумніву в ефективності вбудованого розширення, встановіть популярне доповнення AdBlock, яке не менш успішно дозволяє уникати настирливу рекламу.

Спосіб №2. Вимкніть Java-скрипти

Для того, щоб зрозуміти взаємозв'язок Opera і скриптів різних сайтів, потрібно зрозуміти принцип роботи браузера. Перед тим як відкрити для вас сторінку, оглядач підвантажує Java-скрипти, що може привести до певних затримок в роботі.

Щоб відключити їх, перейдіть в Налаштування> вкладка Сайти в лівому меню> розділ JavaScript. Встановіть галочку на Заборонити виконання JavaScript.

Спосіб №3. Вимкніть завантаження інтернет-сторінок при запуску

Даний пункт застосуємо переважно до слабких ПК.

Як ви розумієте, завантаження сторінки з моменту запуску браузера, вимагає від комп'ютера додаткових ресурсів. Адже масивний сайт відкрити куди складніше, ніж запустити стартову сторінку з блоками закладок.

Рекомендуємо переключити параметр Продовжити з того ж місця в значення Відкрити початкову сторінку. Для цього перейдіть в меню Налаштування> Браузер (в списку ліворуч)> Меню функцій При запуску.

Для цього перейдіть в меню Налаштування> Браузер (в списку ліворуч)> Меню функцій При запуску

Як прискорити Яндекс Браузер


Яндекс Браузер є одним з найпопулярніших браузерів, оскільки займає другу позицію в рейтингу оглядачів рунета. Відмітна його особливість в тому, що розробники передбачали, що як і будь-який інший браузер, їх додаток так само може почати втрачати в продуктивності з плином часу. Тому вони додали безліч цікавих функцій, які ми розберемо в керівництві.

Спосіб №1. Вимкніть непотрібні доповнення

Як і у випадку з Google Chrome, Firefox, вимкніть непотрібні розширення, що дозволить істотно прискорити роботу оглядача.

Спосіб №2. очистіть кеш

Відкрийте меню Налаштування Яндекс браузера> Додатково> Очистити історію. Якщо хочете заощадити час, скористайтеся комбінацією Ctrl + Shift + Del, що дозволить миттєво перейти до меню очищення.

Якщо хочете заощадити час, скористайтеся комбінацією Ctrl + Shift + Del, що дозволить миттєво перейти до меню очищення

Спосіб №3. Вимкніть режим електрозбереження

Даний пункт повинен бути особливо добре знайомий власникам ноутбуків. Часто параметр енергозбереження використовується для роботи від батареї, що, в свою чергу, позначається на продуктивності браузера. Якщо ваш пристрій працює від мережі, є сенс відключити цю функцію.

Перейдіть в меню Налаштування> у верхньому меню вкладка Налаштування> перегорніть в самий низ сторінки і знайдіть параметр Енергозбереження. Вимкніть його при необхідності.

Вимкніть його при необхідності

По завершенню роботи з настройками браузерів, ваш оглядач знову повинен почати працювати як новий. Якщо ж виникли деякі труднощі і наведені вище способи не виправили ситуацію, зробіть повну переустановку оглядачів.

У разі необхідності відновити, зберегти стерту історію або зробити аналіз веб-браузера, вам допоможе інструмент Starus Web Detective. Cкачать і випробувати програму можна абсолютно безкоштовно!

Схожі статті про відновлення даних:


Схожі статті про відновлення даних:
Що можна зробити для того, щоб підвищити продуктивність Opera?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью