• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

[2019] Майнінг на домашньому ПК - проста інструкція!

 1. Інструкція
 2. Скільки можна заробити?
 3. Плюси і мінуси
 4. Майнінг на домашньому ПК: реєстрація
 5. Майнінг на домашньому ПК: програма
 6. Як збільшити прибутковість Майнінг

Як почати Майнінг на домашньому ПК за допомогою простої програми. Розберемо докладно весь сервіс і саму програму, підготуємо комп'ютер до Майнінг на відеокарті.

Майнінг криптовалюта на домашньому ПК - це мабуть найбільша мрія, Ви просто отримуєте гроші за те, що Ваш комп'ютер працює. Звичайно ж складність Майнінг зростає і кілька років тому Ви могли заробити солідні суми на домашньому ПК, а й вартість біткоіни і інших криптовалюта була інша.

Тепер добувати монети складніше, але поки ще можна змусити приносити дохід Ваш комп'ютер або ноутбук.

Інструкція

Виконайте наступні пункти і почнете Майні вже через 15 хвилин.

 1. Проходьте просту реєстрацію на сайті;
 2. Завантажуєте і запускаєте програму Miner;
 3. Готово!

Ви щодня будете отримувати біткоіни, які можна:

 • Вивести в рублях на Qiwi або Банківську карту;
 • Вивести на офіційний гаманець Coinbase.com для зберігання;
 • Перекласти на російськомовну біржу Exmo.com для торгівлі криптовалюта .

Скільки можна заробити?

Напевно найважливіше питання це скільки можна заробити Майнінг на вашому комп'ютері. Це легко з'ясувати, при запуску майнер все підрахує і покаже суму на яку можна розраховувати.

Ось мій скріншот мого комп'ютера з відеокартою 2014 року випуску. Як бачите ніяких додаткових рухів тіла робити не потрібно.

Як бачите ніяких додаткових рухів тіла робити не потрібно

Плюси і мінуси

Для початку поговоримо про плюси і мінуси даного Майнінг, що б уже було зрозуміло, чи варто нам на ньому реєструватися і заробляти. Важливий момент, відображення зароблених грошей відбувається не відразу, а через деякий час.

 • Майнінг на домашньому ПК за допомогою програми здійснюється на відеокарті, є звичайно можливість Майнінг на процесорі, але вона набагато нижче. Для процесора можна використовувати іншу програму.
 • Простота установки, Ви просто завантажуєте програму і все працює в автоматичному режимі.
 • Дуже хороший розділ FAQ - відповіді практично на всі питання і так само швидка тех. підтримка. Спеціально писав, отримав відповідь протягом кількох годин.
 • Зручний інтерфейс сервісу, немає складних моментів, тобто Ви легко в ньому розберетеся.
 • Можна виводити зароблені кошти відразу в біткоіни .
 • Немає прив'язки до bitcoin-гаманцю, тобто навіть при втраті доступу до нього, Ви можете використовувати інший гаманець.

З мінусів можна відзначити, що дохід не великий (відносно, докладніше трохи нижче). Але з іншого боку, на домашньому комп'ютері стан і не заробите, хоча можете отримати приємний додатковий, пасивний дохід.

Звичайно можна налаштувати окремо Майнінг на більш професійному рівні. Але особисто моя думка, що збільшення прибутковості при таких потужностях (одна відеокарта) не має сенсу в порівнянні зі складністю налаштувань.

Майнінг на домашньому ПК: реєстрація

Для реєстрації переходимо на сайт і на головній сторінці в самому верху, тиснемо кнопку «Реєстрація«. Пройти реєстрацію, взагалі легко. Вводимо свою пошту, придумуємо пароль, погоджуємося з умовами і все.

Після чого, на пошту прийде лист, перейдіть за посиланням у ньому для підтвердження пошти. Далі використовуючи логін (пошту) і пароль, авторізуемся на сайті.

Майнінг на домашньому ПК: програма

Тепер можна переходити до найцікавішого, скачуванню і налаштування програми. Буквально кілька кроків, відокремлюють нас від перших зароблених грошей в пасивному режимі.

У самому низу меню (зліва), є посилання на скачування програми для Майнінг. Гортаємо сторінку вниз і переходимо по посиланню.

Проста установка, просто тиснете «далее» кілька разів. Немає ніяких прихованих установників або зайвого програмного забезпечення. Так само немає ніяких додаткових налаштувань під час установки.

Якщо у Вас встановлений антивірус, то під час інсталяції програми він може заборонити процеси, просто натисніть «вирішити всі» або «додати в довірені» в залежності від Вашого антивіруса.

Якщо у Вас встановлений антивірус, то під час інсталяції програми він може заборонити процеси, просто натисніть «вирішити всі» або «додати в довірені» в залежності від Вашого антивіруса

Після успішної установки, програма для Майнінг на домашньому ПК автоматично запуститься, Вам необхідно авторизуватись в ній. Введіть email адреса та пароль, які Ви використовували для реєстрації.

Другим кроком, з'явиться вікно, де Вас попросять пройти тест. Просто тиснете «почати перевірку» і програма автоматично визначить параметри Вашого комп'ютера.

У програмі на вкладці «настройки» задайте необхідний функціонал, той який Вас влаштує. Гроші нараховуються у вигляді кріптокредітов і автоматично перераховуються на Bitcoin і рублі (у відповідному еквіваленті). Детальну статистику Ви можете подивитися на сайті у вкладці «баланс».

залишається тільки відкрити гаманець для криптовалюта і почати витрачати її!

Як збільшити прибутковість Майнінг

Як вже і говорилося раніше, для великих доходів, потрібно потужне обладнання, але для простого комп'ютера, підійде такий варіант.

Від чого залежить прибутковість і як її збільшити, тут я привів невеликий лікнеп по основних моментах. Що б дізнатися більше, можете відвідати сторінку FAQ на самому сайті:

 1. Основна потужність і здатність здобувати нові кріптомонети, звичайно ж залежить від відеокарти. Кращий варіант - це відеокарта з 3 Гб відеопам'яті.
 2. Залишайте працювати комп'ютер на повній потужності, коли Ви за ним не перебуваєте, наприклад на ніч.
 3. Саму програму, не виймайте, якщо Вам потрібна потужність Вашого комп'ютера, просто поставте програму на паузу.
 4. Драйвера відеокарти, так само можуть впливати на продуктивність. Прочитайте більше докладну інструкцію на сайті в розділі FAQ - Які драйвера встановити?
 5. Для відеокарт Nvidia встановіть Windoes 10 Anniversary Update? особливо важливо для нових карт.
 6. Якщо Ви розумієте, що робите, то спробуйте розігнати відеокарту . Тут все індивідуально і тестувати потрібно буде в реальному часі.

Це все! Наступного разу цей процес займе максимум півхвилини!

Обов'язково залишайте відгуки в коментарях нижче, що б інші люди могли зрозуміти варто встановлювати програму чи ні!

-------------------------------------------------- ------------

Будь ласка, оцініть матеріал: Будь ласка, оцініть матеріал:  (233 оцінок, середнє: 4,52 з 5)
(233 оцінок, середнє: 4,52 з 5)

-------------------------------------------------- ------------

Скільки можна заробити?
Для відеокарт Nvidia встановіть Windoes 10 Anniversary Update?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью