• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

1С-Бітрікс - Сайт для державної організації

 1. Які завдання вирішує сайт державної організації
 2. Високий рівень безпеки
 3. Версія для осіб з обмеженими фізичними можливостями
 4. Готові сервіси для громадян
 5. Готове мобільний додаток
 6. Інтерактивна карта об'єктів
 7. Відкритий код і можливість доробок
 8. адаптивний дизайн
 9. Мобільний додаток «Моє місто»
 10. можливості
 11. Технологія «1С-Бітрікс: Мобільний додаток»
 12. Нова версія рішення
 13. Адаптивний шаблон дизайну
 14. Адаптивна версія для осіб з обмеженими фізичними можливостями
 15. Технологія «Композитний сайт»
 16. Картографічні сервіси для громадян
 17. Редакції і ціни

Про рішення

Які завдання вирішує сайт державної організації

 • Інформування громадян про діяльність організації, послуги, що надаються і результатах роботи.
 • Надання жителям необхідної інформації про регіон або муніципальній освіті в зоні своєї відповідальності.
 • Підвищення свого рейтингу серед сайтів державних структур.
 • Можливість створення мережі сайтів підвідомчих організацій, об'єднаних єдиною системою управління.

Готова структура, дизайн та демонстраційне наповнення


Коробкове рішення включає повністю готовий сайт, з уже створеними розділами і сторінками, які представлені в професійному адаптивному шаблоні дизайну з декількома колірними схемами. Для запуску сайту необхідно замінити демонстраційне наповнення і розмістити проект на хостинг-майданчику. Управління сайтом здійснюється за допомогою можливостей платформи «1С-Бітрікс: Управління сайтом» і не вимагає спеціальних технічних знань. Рішення включає готову структуру і демонстраційне наповнення для наступних типів сайтів:

 1. Сайт органу місцевого самоврядування муніципального освіти
 2. Сайт органу влади суб'єкта РК
 3. Сайт законодавчого органу влади суб'єкта РК
 4. Сайт законодавчого органу влади місцевого самоврядування
 5. Сайт проекту або цільової програми, яка реалізується державною організацією
 6. Сайт силового відомства
 7. Сайт територіально розподіленої організації
 8. Сайт державної установи або підприємства

Для розгортання сайту необхідно запустити простий майстер установки, який запропонує вибрати тип сайту, кольорову схему дизайну, завантажити логотип і ввести основні дані про організацію.

Рішення також включає динамічні розділи та інтерактивні сервіси, що дозволяють громадянам взаємодіяти з сайтом. Серед них новинна стрічка, документи, вакансії, фотогалерея, інтерактивна карта об'єктів, календар подій, державні послуги, сервіс для прийому звернень громадян та інші.

Високий рівень безпеки


Рішення забезпечує високий рівень захисту сайту від злому і захисту персональних даних завдяки модулю «Проактивний захист», що включає проактивний фільтр, web-антивірус, сканер безпеки, захист сесій і інші технології. Рішення дозволяє працювати з будь-якими класами персональних даних.


У рішення включені різні технології для забезпечення продуктивності.
технологія «Композитний сайт», яка дозволяє досягти миттєвої швидкості відгуку сайтів. Умовно контент сайту ділиться на статичний і динамічний. Статична html-сторінка віддається миттєво, а динамічні дані завантажуються у фоновому режимі (за допомогою ajax) непомітно для користувача.
Застосування технології «композитний сайт» дозволить:

 • збільшити швидкість завантаження сторінок в десятки разів і, як наслідок, підвищити конверсію сайту та його ранжування в пошукових системах.

«Монітор продуктивності» допоможе проаналізувати швидкість роботи проекту. Модуль дозволяє в абсолютних величинах оцінити конфігурацію проекту, порівняти її з еталонною системою, проаналізувати загальну продуктивність проекту і виявити «проблемні ділянки». Зручний інструментарій модуля швидко виявить, в чому проблема: в сайті, CMS, конфігурації, неякісної розробки або хостингу. За допомогою модуля можна не тільки виявлення проблем, а й отримати рекомендації по їх усуненню.

можливості


Версія для осіб з обмеженими фізичними можливостями


Версія сайту для осіб з обмеженими можливостями здоров'я адаптована для інвалідів по зору, слуху, опорно-рухової системи, а також для осіб з порушеннями функцій мови, ментальної сфери і з неврологічними порушеннями. Спеціально для зазначеної групи користувачів реалізована можливість перемикання контрастних колірних схем, збільшення розміру шрифту, переміщення по сторінці за допомогою клавіатури та інші спеціальні рішення.
Версія адаптована під мобільні пристрої, підключається через CSS без перезавантаження сторінок, розроблена відповідно WCAG 2.0. Перед публікацією сайту можна скористатися розділом «Керівництво по забезпеченню доступності веб-контенту» і перевірити проект на відповідність стандартам доступності.

Готові сервіси для громадян


Сервіс «Державні послуги»

дозволяє отримувати інформацію про популярних послуги, відправляти необхідний перелік документів для отримання послуги на пошту. Сервіс «Мої звернення» дозволяє створювати звернення з обраної тематики: зламаний світлофор, неприбраний двір і т.п., прикріплювати фото, зберігати і редагувати чернетки звернень. Сервіс «Особистий кабінет» дозволяє управляти послугами і зверненнями, відслідковувати статуси.

Готове мобільний додаток


Мобільний додаток «Моє місто», інтегроване з офіційним сайтом, допоможе громадянам знайти будь-яку установу або пам'ятка на інтерактивній карті, побудувати маршрут, отримати інформацію по державних послуг або відправити повідомлення про проблему. Детальніше

Інтерактивна карта об'єктів


Сервіс «Інтерактивна карта об'єктів» дозволяє відображати об'єкти інфраструктури (відомства, школи, театри, спортивні майданчики тощо.), Виконувати навігацію до них, дізнаватися цікаві туристичні маршрути, отримувати інформацію про важливі події міста.
Карта об'єктів міста / краю області. Зручний інтерфейс карти: користувач зможе легко знайти об'єкти інфраструктури: вокзали, державні, медичні та навчальні заклади, кафе, ресторани, музеї, театри, дитячі та спортивні комплекси і багато іншого. У рішення включені готові типи об'єктів з графічними символами. Детальні описи об'єктів, подій та маршрутів. За допомогою карти можна не тільки знайти потрібні об'єкти, але і дізнатися детальну інформацію про роботу того чи іншого закладу, подивитися історичну довідку, знайти контакти і, наприклад, відразу зателефонувати з мобільного телефону.
Карта подій міста. Крім об'єктів, на карті можна знайти події міста. Користувач буде завжди в курсі офіційних заходів, міських свят, фестивалів і виставок. Карта туристичних маршрутів. Щоб користувач міг легко вирішити питання, куди піти у вільний час, додані туристичні маршрути. Інтерактивна карта містить безліч налаштувань і широкі можливості для розробників (документоване API), це дозволяє адаптувати її під власні завдання і розширити можливості з коробки:

 • використання Яндекс.Карти або Google Maps на вибір;
 • необмежена вкладеність категорій об'єктів;
 • кастомизация зовнішнього вигляду з адміністративної панелі (створення користувальницьких маркерів, зміна висоти карти, кольору ліній, текст повідомлень і т. п);
 • прокладка маршрутів.

Відкритий код і можливість доробок


Рішення «1С-Бітрікс» поставляються з відкритим вихідним кодом і документально оформлених API для разрабочиков. Партнери 1С-Бітрікс допоможуть вам адаптувати рішення під ваші завдання і реалізувати будь-які можливі доопрацювання. Ви можете знайти партнера у вашому регіоні або звернутися в «1С-Бітрікс» за рекомендацією щодо вибору партнера.
Крім цього, в Маркетплейсе 1С-Бітрікс Ви можете знайти готові модулі під специфічні завдання, реалізовані сторонніми розробниками і легко інтегруються в сайт на 1С-Бітрікс.

мобільність


адаптивний дизайн


Готовий шаблон дизайну повністю адаптивний, тому з сайтом легко працювати і з мобільних пристроїв. Не потрібно розробка та підтримка додаткового мобільного шаблону: всі елементи сайту в залежності від дозволу екрану перебудуються для зручного перегляду. Крім того, адаптивний шаблон спрощує підтримку сайту для розробників. Якщо раніше необхідно було підтримувати два шаблони (для основної та мобільної версії), то зараз, наприклад, для додавання нового розділу, досить лише підправити стилі CSS і html-код в єдиному шаблоні, і всі зміни будуть доступні на екранах з будь-яким дозволом. Готовий шаблон дизайну повністю адаптивний, тому з сайтом легко працювати і з мобільних пристроїв
Дизайн розроблений спільно з компанією «АРТВ» .

Мобільний додаток «Моє місто»


«1С-Бітрікс: Мобільний додаток« Моє місто »

- це готове рішення для створення мобільного застосування адміністрації міста, краю, області для iOS і Android. Інтегровано з рішенням «1С-Бітрікс: Офіційний сайт державної організації».

можливості


Мобільний додаток містить наступні сервіси:

 • Державні послуги
 • Мої звернення
 • Гід по місту: відомства, телефони довіри та екстрених випадків, інтерактивна карта об'єктів
 • Особистий кабінет
Сервіс «Державні послуги»

дозволяє отримувати інформацію про популярних послуги, відправляти на пошту необхідний перелік документів для отримання послуги, отримувати популярні послуги (на прикладі оплати штрафів за порушення ПДР).
Сервіс «Мої звернення» дозволяє створювати звернення з обраної тематики: зламаний світлофор, неприбраний двір і т.п., прикріплювати фото, зберігати і редагувати чернетки звернень.

Сервіс «Особистий кабінет» дозволяє управляти послугами і зверненнями, відслідковувати статуси.

Сервіс «Інтерактивна карта об'єктів» дозволяє знаходити будь-які об'єкти міста (відомства, школи, театри, спортивні майданчики тощо.), Дізнаватися і прокладати цікаві туристичні маршрути, отримувати інформацію про важливі події міста.


дозволяє отримувати інформацію про популярних послуги, відправляти на пошту необхідний перелік документів для отримання послуги, отримувати популярні послуги (на прикладі оплати штрафів за порушення ПДР)
Прототипи інтерфейсів розроблені спільно з компанією «UIDG» http://uidg.ru/

Технологія «1С-Бітрікс: Мобільний додаток»


Технологія «1С-Бітрікс: Мобільний додаток» дозволяє створювати додатки одночасно для iOS і Android, використовуючи PHP, HTML5 і JS. Це дозволяє уникнути складної і дорогої розробки, а веб-розробникам дає можливість випускати і публікувати нативні додатки.
Для публікації мобільного застосування в AppStore і Google Play від імені організації необхідно додатково придбати ліцензію на «1С-Бітрікс: Мобільний додаток» .

Нова версія

Нова версія рішення

Рішення «1С-Бітрікс: Офіційний сайт державної організації» призначене для створення представництва в Інтернеті державних органів.

«З розвитком інтернет-технологій підвищуються і вимоги до сайтів державної організації. Сьогодні веб-сайт - це додатковий інструмент взаємодії між громадянами і державою, а значить він повинен бути зручним для будь-якого користувача, доступним з будь-яких пристроїв і надійним в роботі. Ми врахували всі ці вимоги при розробці нової версії «1С-Бітрікс: Офіційний сайт державної організації» 4.0 ».

Надія Шикина, керівник галузевих проектів «1С-Бітрікс»

Адаптивний шаблон дизайну


Новий шаблон дизайну повністю адаптивний. Всі елементи сайту в залежності від дозволу екрану перебудовуються для зручного перегляду, таким чином користувачі отримують доступ до всіх сервісів з мобільних пристроїв. Крім того, адаптивний шаблон спрощує підтримку сайту для розробників. Якщо раніше необхідно було підтримувати два шаблони (для основної та мобільної версії), то зараз, наприклад, для додавання нового розділу, досить лише підправити стилі CSS і html-код в єдиному шаблоні, і всі зміни будуть доступні на екранах з будь-яким дозволом.

У дизайні враховані потреби державних організацій компактно надавати різну інформацію для різних груп користувачів, не порушуючи при цьому цілісності сайту. Крім того, новий шаблон дизайну містить чотири колірні схеми оформлення. Великий банерний блок на головній сторінці виконує презентацію установи або надаються їм послуг, який дозволяє дуже легко і швидко створити нове оформлення головної сторінки - просто замінивши банер. Також на головній сторінці передбачені блоки для кожної групи користувачів: популярні послуги, вищі організаціями, статистика по регіону і так далі.

Адаптивна версія для осіб з обмеженими фізичними можливостями


Нова версія для осіб з обмеженими фізичними можливостями теж є адаптивної.
Вибір контрастною колірної схеми, збільшення розміру шрифту, переміщення по сторінці за допомогою клавіатури та інші спеціальні рішення - все це стало доступно і на стаціонарному комп'ютері, і на планшеті, і на смартфоні, що дозволяє не тільки зробити веб-контент доступним для користувачів з обмеженими фізичними можливостями, а й забезпечити доступ незалежно від пристроїв, з яких вони заходять на сайт.
Контрастна версія підключається через CSS без перезавантаження сторінок.

Технологія «Композитний сайт»


Якщо сайт вантажиться повільно, то послуги і сервіси на сайті державної організації не будуть користуватися популярністю у громадян і суспільства в цілому, так як користувачу важливі не тільки зрозумілі інтерфейси, але і висока швидкість роботи інтернет-проекту. Для цього в шаблон рішення інтегрована технологія «Композитний сайт», яка дозволяє досягти миттєвої швидкості відгуку сайтів. Умовно контент сайту ділиться на статичний і динамічний. Статична html-сторінка віддається миттєво, а динамічні дані завантажуються у фоновому режимі (за допомогою ajax) непомітно для користувача.
Застосування технології «композитний сайт» дозволить:

 • збільшити швидкість завантаження сторінок в десятки разів і, як наслідок, підвищити конверсію сайту та його ранжування в пошукових системах.

Також в рішенні доступні інші технології, що дозволяють управляти продуктивністю сайту: «Прискорення сайту CDN» , Об'єднання і стиснення стилів і JS-скриптів та інші.

Картографічні сервіси для громадян


Серед інтернет-проектів, включаючи сайти для державних організацій, дуже популярні картографічні сервіси, що забезпечують швидкий пошук потрібних об'єктів або демонстрацію всіх об'єктів на карті. Тому в рішення додана нова версія «1С-Бітрікс: Інтерактивна карта об'єктів» 15.3, за допомогою якої користувач зможе швидко знайти будь-які об'єкти: вокзали, державні і медичні заклади, кафе, музеї, театри, дитячі та спортивні комплекси, дізнатися докладну інформацію про роботу тієї чи іншої установи, прокласти маршрут, а також на карті можна знайти події міста та туристичні маршрути.
Всі можливості картографічного сервісу доступні і для мобільних пристроїв.
Також на карті зручно показати відкриті дані з фільтрацією за різними параметрами. Для цього є рішення «1С-Бітрікс: Портал відкритих даних» , Яке можна встановити як додатковий розділ сайту (купується окремо).
Рішення «1С-Бітрікс: Офіційний сайт державної організації» постійно допрацьовується і змінюється. У кожній новій версії функціонал рішення поповнюється новими можливостями. Ви можете подивитися, як розвивався продукт в його історії версій.
Що з'явилося в версії 14.0? Серед інтернет-проектів, включаючи сайти для державних організацій, дуже популярні картографічні сервіси, що забезпечують швидкий пошук потрібних об'єктів або демонстрацію всіх об'єктів на карті
Що з'явилося в версії 12.0?

Редакції і ціни

Редакції і ціни

 • «1С-Бітрікс: Офіційний сайт державної організації» (базовий функціонал)
 • «1С-Бітрікс: Офіційний сайт державної організації» (розширений функціонал)
295 200,00 тг купити 375 200,00 тг купити Для створення сайту-візитки гос.організаціі.

Мінімальні вимоги до функціоналу: інформування про діяльність організації публікація документів, інформації про закупівлі. Для створення сайту великої гос.організаціі: адміністрації республіки, області, міста.
Велике коло завдань: забезпечення відповідності законодавству, підвищення сервісу обслуговування громадян і використання інтерактивних сервісів (послуги, звернення громадян, особистого кабінету, карта об'єктів, мобільні сервіси), робота під високими навантаженнями і ін. Постачання товару включає:

 1. «1С-Бітрікс: Управління сайтом» (редакції «Експерт» або «Бізнес»)
 2. «1С-Бітрікс: Офіційний сайт державної організації»
 3. Документація: «Керівництво користувача»
 4. Один рік безкоштовних оновлень і технічної підтримки

Для державних організацій на платформу «1С-Бітрікс: Управління сайтом» діє знижка 15% Для державних організацій на платформу «1С-Бітрікс: Управління сайтом» діє знижка 15%. Знижка не поширюється на саме рішення «1С-Бітрікс: Офіційний сайт державної організації» (згідно з правилами ліцензійної політики модулів для Маркетплейс).

Порівняння базового і розширеного функціоналу
«1С-Бітрікс: Офіційний сайт державної організації»

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью