• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

18 корисних трюків як прискорити свій сайт на WordPress

 1. 1. Вибирайте хороший хостинг
 2. 2. Користуйтеся плагінами кешування
 3. 3. Користуйтеся CDN
 4. 4. Оптимізувати зображення
 5. 5. Користуйтеся оптимізованими шаблонами
 6. 6. Користуйтеся більш швидким плагіном слайдеров
 7. 7. Користуйтеся витягами на головній сторінці та в архівах
 8. 8. Делите дліннопости на сторінки
 9. 9. Розбийте коментарі на сторінки
 10. 10. Позбувайтеся невикористовуваних плагінів
 11. 11. Обновляйте свій сайт
 12. 12. Не завантажуйте відео на WordPress
 13. 13. Понизьте зовнішні запити HTTP
 14. 14. Зменшіть виклики баз даних
 15. 15. Оптимізувати базу даних WordPress
 16. 16. Обмежте повторні редакції постів
 17. 17. Вимкніть хотлінкінг і Лічінга вашого контенту
 18. 18. Користуйтеся більш швидким плагіном галерей

Ви хочете прискорити свій веб-сайт на WordPress? Якщо не знаєте відповідь на це питання, то ось вам їжа для роздумів. Швидке завантаження сторінок покращує досвід використання, збільшує кількість переглядів і навіть допомагає в просуванні сайту в пошукових системах. У цій статті ми покажемо вам кілька найкорисніших способів як можна прискорити свій сайт на WordPress.

1. Вибирайте хороший хостинг

Вибір хостингу є, мабуть, головним критерієм успішності вашого сайту. Якщо у вас паршивий хостинг, то що б ви не робили, це не допоможе вам прискорити ваш сайт. Ми радимо вам для початку спробувати Siteground - цей хостинг знаходиться в списку офіційно рекомендованих WordPress'ом і відомі високою якістю послуг, що надаються. Якщо фінанси дозволяють, то можете спробувати WPEngine , Які можуть допомогти з налаштуванням WordPress.

2. Користуйтеся плагінами кешування

WordPress написаний на PHP, який є серверним мовою програмування. Це означає, що кожен раз, коли хтось відвідує ваш сайт, WordPress запускає процес по отриманню інформації, щоб потім відразу ж показати її користувачеві.

Цей процес може уповільнити роботу вашого сайту, коли кілька користувачів дивляться одну і ту ж сторінку. Рішення проблеми це плагін кешування. Замість генерування кожної сторінки нальоту, плагін кешування буде демонструвати вашому користувачеві кешовану версію сторінки. Ми рекомендуємо WP Super Cache як такого плагіна.

3. Користуйтеся CDN

Багато файли на вашому сайті є статичними: зображення, CSS і JavaScript. Ці файли зазвичай не змінюються. Однак коли браузер завантажує вашу сторінку, ці файли можуть перешкодити його відображенню іншим користувачам. CDN або content delivery networks вирішують цю проблему, надаючи ваші файли зі своїх серверів. Це звільняє місце на сервері, робить сайт швидше і покращує досвід використання. Радимо вам використовувати MaxCDN, оскільки він відмінно інтегрується з уже наявними на сайті плагінами кешування.

4. Оптимізувати зображення

Зображення є найпривабливішим видом контенту в Мережі. Вам треба переконатися, що всі зображення, які у вас є в WordPress грамотно оптимізовані для Мережі. Більшість графічних редакторів дозволяють вам зберігати такого роду зображення без особливої ​​втрати в якості.

5. Користуйтеся оптимізованими шаблонами

Підбираючи шаблон для свого сайту, зверніть особливу увагу на його оптимізацію. Магазини преміум-шаблонів на кшталт StudioPress, Themify і ArrayThemes пропонують шаблони, які не тільки відмінно виконані, але ще й оптимізовані для їх швидкої роботи.

6. Користуйтеся більш швидким плагіном слайдеров

Слайдери це ще один поширений елемент веб-дизайну, який може уповільнювати роботу вашого ресурсу. Вам треба переконатися, що ваш слайдер цього не робить. З нашого досвіду з'ясувалося, що Soliloquy є найкращим і найшвидшим слайдером з наявних на ринку.

7. Користуйтеся витягами на головній сторінці та в архівах

Користуйтеся витягами на головній сторінці та в архівах

За замовчуванням WordPress відображає повну статтю з усіма зображеннями на домашній сторінці і в архівах. Це означає, що заголовна сторінка, категорії, теги та інші сторінки будуть завантажуватися повільніше. Інший недолік відображення статей цілком полягає в тому, що прочитавши статтю, люди не відчувають необхідності перейти на її сторінку, а це вже позначається на кол-ве переглядів.

8. Делите дліннопости на сторінки

Делите дліннопости на сторінки

Якщо ви викладаєте великі статті з величезною кількістю зображень, то краще розбивайте їх на кілька сторінок. Причому у WordPress є для цього вбудована можливість. Просто додайте тег <! - nextpage -> в тому місці, де хотіли б перенести текст на наступну сторінку.

9. Розбийте коментарі на сторінки

Розбийте коментарі на сторінки

Деякі з ваших постів зберуть більше комментов, ніж інші. Якщо ви показуєте всі коментарі на одній сторінці, то це збільшить час завантаження. У WordPress є вбудоване рішення і для цієї проблеми. Просто зайдіть в Settings> Discussion і відзначте осередок Break comments into pages.

Просто зайдіть в Settings> Discussion і відзначте осередок Break comments into pages

10. Позбувайтеся невикористовуваних плагінів

Багато починаючі користувачі встановлюють на свій сайт занадто багато плагінів, які навіть толком не використовують, а потім забувають їх видалити. Це може викликати проблему, оскільки всі ці плагіни роздмухують розмір ваших резервних копій, що в свою чергу, призводить до сповільненої роботі вашого сайту. Перегляньте встановлені на вашому сайті плагіни і видаліть ті, якими не користуєтеся.

11. Обновляйте свій сайт

WordPress це регулярно оновлюваний проект, поновлення якого виправляють проблеми безпеки, прибирають баги і додають нові можливості. Всі плагіни і шаблони також регулярно оновлюються. Будучи власником сайту, ваш обов'язок тримати сайт в формі. Ігнорування цього пункту зробить ресурс повільним і ненадійним. Також це підвищує його вразливість і збільшує ризик загроз безпеки.

12. Не завантажуйте відео на WordPress

Не завантажуйте відео на WordPress

Ви можете безпосередньо завантажувати відео на свій сайт WordPress і це автоматично відобразить їх в плеєрі HTML5, але вам НІКОЛИ не варто цього робити. Розміщення роликів буде коштувати вам трафік і може роздути розмір ваших резервних копій, що ускладнить відновлення сайту в разі непередбачених обставин. Краще користуйтеся спеціальними сервісами для зберігання відео на кшталт Youtube.

13. Понизьте зовнішні запити HTTP

Понизьте зовнішні запити HTTP

Багато плагіни і шаблони WordPress завантажують скрипти і зображення з зовнішніх ресурсів на кшталт бібліотек Google, Facebook SDK, сервісів аналітики і так далі. Багато з них призначені для швидкого відображення інформації і те, що ви їх використовуєте це добре, тому що вони будуть надавати контент набагато швидше, ніж ваш сервер. Однак якщо ваш сайт робить занадто багато запитів, це може загальмувати його роботу. Щоб виправити це вибирайте плагіни і шаблони, підходячи до справи з розумом.

14. Зменшіть виклики баз даних

Багато шаблони роблять прямі звернення до баз даних, що може позначитися на швидкодії вашого сайту.

<Html xmlns = "http://www.w3.org/1999/xhtml" <? Php language_attributes (); ? >> <head profile = "http://gmpg.org/xfn/11"> <meta http-equiv = "Content-Type" content = "<? Php bloginfo ( 'html_type');?&gt;; Charset = <? php bloginfo ( 'charset');?> "/>

Ви не можете звинувачувати в цьому розробників шаблонів, так як у них просто немає іншого способу як з'ясувати на якій мові ваш сайт. Однак, якщо ви використовуєте дочірній шаблон, то можете замінити ці звернення до баз даних на правильну інформацію.

<Html xmlns = "http://www.w3.org/1999/xhtml" dir = "ltr"> <head profile = "http://gmpg.org/xfn/11"> <meta http-equiv = " Content-Type "content =" text / html; charset = UTF-8 "/>

Перевірте свій батьківський шаблон на предмети подібних речей, які з легкістю можуть бути замінені на статичну інформацію.

15. Оптимізувати базу даних WordPress

Покористувавшись WordPress якийсь час, у вашій базі даних накопичиться багато інформації, яка вам швидше за все вже більше не знадобиться. Це можна легко виправити за допомогою плагіна WP-Sweep, який дозволить почистити базу даний, видаляючи зайву й непотрібну інформацію.

16. Обмежте повторні редакції постів

Повторні редакції постів займають місце у вашій базі даних WordPress . Деякі користувачі вважають, що вони також можуть впливати на запити баз даних, які відправляють плагіни. Ви можете обмежити кількість повторних редакцій, просто додавши наступний рядок коду в файл wp-config.php

define ( 'WP_POST_REVISIONS', 4);

Цей код обмежить кількість збережених редакцій до чотирьох і автоматично видалить старіші редакції.

17. Вимкніть хотлінкінг і Лічінга вашого контенту

Деякі сайти, що займаються крадіжкою контенту, автоматично створюють пости з RSS фідів інших WordPress сайтів. Тому ми радимо показувати лише витримки в RSS фідах. Однак є сайти, де вручну копіюється контент з вашого ресурсу. Замість прямого завантаження на свій сервер вони показують його через ваш сайт, а це вже впливає на швидкість роботи вашого сайту. Просто додайте наступний код в файл .htaccess, щоб запобігти хотлінкінг ваших зображень.

#disable hotlinking of images with forbidden or custom image option RewriteEngine on RewriteCond% {HTTP_REFERER}! ^ $ RewriteCond% {HTTP_REFERER}! ^ http (s)?: // (www \.)? coma.lv [NC] RewriteCond% {HTTP_REFERER}! ^ http (s)?: // (www \.)? google.com [NC] RewriteRule \. (jpg | jpeg | png | gif) $ - [NC, F, L]

18. Користуйтеся більш швидким плагіном галерей

Користуйтеся більш швидким плагіном галерей

Якщо ваш сайт присвячений фотографуванню або ви його використовуєте в якості портфоліо, то вам знадобиться плагін галереї, щоб відображати зображення в красивій манері. Тому дуже важливо користуватися плагіном, який належним чином оптимізований. Ми радимо вам Envira Gallery, який є найкращим галерейним плагіном на ринку WordPress. Він створює не тільки зміну неймовірної краси, а й швидко завантажуються галереї.

Наша спеціальність - розробка та підтримка сайтів на WordPress. Контакти для безкоштовної консультації - [email protected] , +371 29394520

3.org/1999/xhtml" <?
Php language_attributes (); ?
Org/xfn/11"> <meta http-equiv = "Content-Type" content = "<?
Php bloginfo ( 'html_type');?
Gt;; Charset = <?
Php bloginfo ( 'charset');?
Http (s)?
Http (s)?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью