• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

15 корисних прийомів, які повинен знати кожен користувач iPhone і iPad | Компьютерра

 1. 15 корисних прийомів, які повинен знати кожен користувач iPhone і iPad Далеко не всі власники популярних...
 2. 2. Просте закінчення пропозиції
 3. 3. Тимчасове перемикання розкладок
 4. 4. Заряджаємо апарат вдвічі швидше
 5. 5. Використовуйте офлайнові карти Google
 6. 6. Увімкніть режим обмеження доступу, даючи апарат дитині
 7. 7. Робіть автопортрети, використовуючи кнопки на навушниках
 8. 8. Перемикайте треки пультом
 9. 9. Переходьте до додатка камери, які не розблокуе апарат
 10. 10. Використовуйте будь-яку клавіатуру з Bluetooth
 11. 11. У додатку "Компас" є вбудований рівень
 12. 12. Швидко відмотати сторінки на самий верх
 13. 13. У док iPad можна помістити до шести додатків
 14. 14. Натисніть точку, щоб швидко перейти до вибору доменного імені
 15. 15. Швидко сховайте повідомлення
 16. 15 корисних прийомів, які повинен знати кожен користувач iPhone і iPad
 17. 1. При друку на iPad включите розкладку для великих пальців
 18. 2. Просте закінчення пропозиції
 19. 3. Тимчасове перемикання розкладок
 20. 4. Заряджаємо апарат вдвічі швидше
 21. 5. Використовуйте офлайнові карти Google
 22. 6. Увімкніть режим обмеження доступу, даючи апарат дитині
 23. 7. Робіть автопортрети, використовуючи кнопки на навушниках
 24. 8. Перемикайте треки пультом
 25. 9. Переходьте до додатка камери, які не розблокуе апарат
 26. 10. Використовуйте будь-яку клавіатуру з Bluetooth
 27. 11. У додатку "Компас" є вбудований рівень
 28. 12. Швидко відмотати сторінки на самий верх
 29. 13. У док iPad можна помістити до шести додатків
 30. 14. Натисніть точку, щоб швидко перейти до вибору доменного імені
 31. 15. Швидко сховайте повідомлення
 32. 15 корисних прийомів, які повинен знати кожен користувач iPhone і iPad
 33. 1. При друку на iPad включите розкладку для великих пальців
 34. 2. Просте закінчення пропозиції
 35. 3. Тимчасове перемикання розкладок
 36. 4. Заряджаємо апарат вдвічі швидше
 37. 5. Використовуйте офлайнові карти Google
 38. 6. Увімкніть режим обмеження доступу, даючи апарат дитині
 39. 7. Робіть автопортрети, використовуючи кнопки на навушниках
 40. 8. Перемикайте треки пультом
 41. 9. Переходьте до додатка камери, які не розблокуе апарат
 42. 10. Використовуйте будь-яку клавіатуру з Bluetooth
 43. 11. У додатку "Компас" є вбудований рівень
 44. 12. Швидко відмотати сторінки на самий верх
 45. 13. У док iPad можна помістити до шести додатків
 46. 14. Натисніть точку, щоб швидко перейти до вибору доменного імені
 47. 15. Швидко сховайте повідомлення

15 корисних прийомів, які повинен знати кожен користувач iPhone і iPad

Далеко не всі власники популярних смартфонів iPhone і планшетів iPad, що працюють під управлінням операційної системи iOS 6 і 7, дійсно раціонально використовують свої пристрої. Сьогодні багато хто починає експлуатувати будь-які електронні гаджети відразу після покупки, не вникаючи в тонкощі налаштування і тим більше не відкриваючи інструкцій. Зрозуміло, до цього доклали руку і самі виробники, що пропонують інтуїтивно зрозумілий інтерфейс, що створює враження дружності і простоти. Тим часом далеко не всі дії в таких інтерфейсах можна зробити очевидними, але ж деякі з них здатні помітно спростити роботу з пристроєм і зробити її більш комфортною. Про 15 корисних прийомах, які просто зобов'язаний знати будь-який користувач портативних гаджетів Apple, ми і розповімо в цьому огляді.

1. При друку на iPad включите розкладку для великих пальців

Коли ви набираєте довгі тексти за допомогою екранної клавіатури iPad, може виявитися більш зручним перехід зі стандартною розкладки на спеціальну - для великих пальців, при якій клавіатура ділиться на дві половини, притиснуті до лівої і правої сторін дисплея.

Для цього просто розведіть її в сторони двома пальцями. Таку клавіатуру можна рухати вгору і вниз по екрану і розташувати її в максимально зручному місці. Щоб повернутися до звичайної розкладці, потрібно просто звести обидві половинки разом.

Другий варіант - натиснути на значок клавіатури в нижньому правому куті і провести пальцем до верхньої клавіші регістра. Якщо знову натиснути на кнопку зі значком на розділеної клавіатури, то вам буде запропонована можливість з'єднати її в довільному місці екрана.

2. Просте закінчення пропозиції

При наборі не коротких повідомлень, а текстів, які відповідають вимогам пунктуації, в кінці речення ставиться крапка, потім слід пробіл, а наступне речення починається з великої літери. Замість набору точки, пробілу та зміни регістра в будь-яких пристроях під управлінням iOS досить двічі натиснути на пробіл - система автоматично поставить крапку, зробить пробіл і перейде в верхній регістр клавіатури. Дуже зручно і запам'ятовується миттєво.

3. Тимчасове перемикання розкладок

Іноді необхідно ввести змішаний текст, що складається з чергуються букв і цифр, - наприклад, всілякі паролі, серійні номери додатків і інші короткі тексти. При цьому вам не потрібно постійно перемикатися з буквеної розкладки віртуальної клавіатури в цифрову: щоб ввести одну цифру, просто натисніть кнопку "123" і ковзати пальцем до потрібної цифри - відпустивши, ви перемкніть клавіатуру назад в текстовий режим. Можна утримувати кнопку "123" одним пальцем, а іншим натиснути на потрібну цифру. Зрозуміло, цей прийом працює і зі знаками пунктуації та іншими символами, розташованими на цифровій клавіатурі.

4. Заряджаємо апарат вдвічі швидше

Як відомо, радіомодулі портативних пристроїв відносяться до основних споживачів електроенергії: такі і телефонний модуль, і контролери Wi-Fi і Bluetooth. Коли ви підключаєте iPhone або iPad до порту USB або електричному адаптера, щоб зарядити акумуляторну батарею, радіомодулі продовжують витрачати енергію, значно уповільнюючи процес зарядки. Просто вимкніть усі модулі зв'язку відразу, перейшовши в «Авіарежім», і пристрій зможе зарядитися майже вдвічі швидше. Потім можна точно так же повернути радіомодулі до роботи.

5. Використовуйте офлайнові карти Google

Коли ви подорожуєте або знаходите у відрядженні, ваш смартфон або планшет підключається до місцевої телефонної мережі в режимі роумінгу, який може виявитися воістину руйнівним. Тому при роботі з картами Google наберіть в пошуковому рядку «ok maps», і карта буде збережена в кеші. На жаль, ця функція працює далеко не з усіма регіонами, і краще заздалегідь перевірити можливість збереження.

6. Увімкніть режим обмеження доступу, даючи апарат дитині

У деяких випадках корисно включити режим обмеження доступу ( "Налаштування" - "Основні" - "Універсальний доступ" - "Гід-доступ"), яка обмежує можливість використання телефону або планшета однією програмою. Включивши цю функцію в налаштуваннях і задавши пароль, можна її викликати в будь-якій відкритій програмі, тричі натиснувши кнопку «Додому». Ця можливість може стати в нагоді, якщо ви, наприклад, даєте пристрій дитині чи знайомому або просите когось, припустимо, сфотографувати вас. В результаті буде повністю працездатний виключно обраної Вами програми - і ніхто не зможе отримати доступ до інших програм і ваших персональних даних.

7. Робіть автопортрети, використовуючи кнопки на навушниках

На пульті дистанційного керування на кабелі навушників Apple або сумісних моделей є кнопки, які можна використовувати для зйомки автопортретів. Натисніть на кнопку збільшення гучності в режимі фотокамери або середню кнопку ( "Пуск / Пауза") в режимі запису відео.

8. Перемикайте треки пультом

Ще одна неочевидна функція пульта навушників Apple: його кнопками можна перемикати треки. Для переходу до наступного запису натисніть середню кнопку ( "Пуск / Пауза") двічі, щоб перейти до попереднього - тричі. Те ж саме можна зробити і на сумісних навушниках для плеєрів, смартфонів і планшетів Apple.

9. Переходьте до додатка камери, які не розблокуе апарат

Прямо на екрані блокування, праворуч від слайдера розблокування апарату, є маленька іконка фотоапарата. Потягніть її догори - і ви відразу потрапите в додаток камери. Це корисно, якщо вам треба терміново зафіксувати якусь подію або якщо ви передаєте комусь смартфон або планшет, щоб зробити фотографію: не буде потрібно вводити ваш пароль.

10. Використовуйте будь-яку клавіатуру з Bluetooth

З iPhone і iPad можна використовувати абсолютно будь-яку бездротову клавіатуру, що працює по протоколу Bluetooth. Це означає, що ваш смартфон або планшет можна без проблем перетворити в портативний ноутбук зі зручною саме для вас повноцінної апаратною клавіатурою.

11. У додатку "Компас" є вбудований рівень

Відкрийте програму «Компас» і смахніте наліво - перед вами з'явиться екран вбудованого рівня. Ця маленька хитрість допоможе, наприклад, рівно повісити картину або поставити стіл.

12. Швидко відмотати сторінки на самий верх

У будь-якому додатку iOS, щоб миттєво потрапити в самий верх сторінки, потрібно клацнути по її верхній панелі-заголовку - там, де інформація про оператора, часу і заряді батареї.

13. У док iPad можна помістити до шести додатків

Зазвичай багато лише випадково дізнаються, що в доці iPod можуть поміститися не чотири іконки, як встановлено за замовчуванням, а цілих шість. При цьому з додатками в доці можна поступати точно так же, як і з іконками на основних екранах: видаляти, міняти місцями і перетягувати на екран. Крім того, в док можна поміщати і папки з часто використовуваними застосуваннями: вам буде набагато простіше до них дістатися.

14. Натисніть точку, щоб швидко перейти до вибору доменного імені

У браузері Safari при введенні адреси сайту, на який ви раніше не заходили, натисніть на точку - і перед вами з'явиться панелька з найбільш поширеними доменними іменами першого рівня - .net, .us, .рф, .edu, .org, .com і .ru.

15. Швидко сховайте повідомлення

Швидко проведіть по екрану справа наліво по банеру з повідомленням про отриманому текстовому повідомленні, щоб моментально прибрати його з екрану.

15 корисних прийомів, які повинен знати кожен користувач iPhone і iPad

Далеко не всі власники популярних смартфонів iPhone і планшетів iPad, що працюють під управлінням операційної системи iOS 6 і 7, дійсно раціонально використовують свої пристрої. Сьогодні багато хто починає експлуатувати будь-які електронні гаджети відразу після покупки, не вникаючи в тонкощі налаштування і тим більше не відкриваючи інструкцій. Зрозуміло, до цього доклали руку і самі виробники, що пропонують інтуїтивно зрозумілий інтерфейс, що створює враження дружності і простоти. Тим часом далеко не всі дії в таких інтерфейсах можна зробити очевидними, але ж деякі з них здатні помітно спростити роботу з пристроєм і зробити її більш комфортною. Про 15 корисних прийомах, які просто зобов'язаний знати будь-який користувач портативних гаджетів Apple, ми і розповімо в цьому огляді.

1. При друку на iPad включите розкладку для великих пальців

Коли ви набираєте довгі тексти за допомогою екранної клавіатури iPad, може виявитися більш зручним перехід зі стандартною розкладки на спеціальну - для великих пальців, при якій клавіатура ділиться на дві половини, притиснуті до лівої і правої сторін дисплея.

Для цього просто розведіть її в сторони двома пальцями. Таку клавіатуру можна рухати вгору і вниз по екрану і розташувати її в максимально зручному місці. Щоб повернутися до звичайної розкладці, потрібно просто звести обидві половинки разом.

Другий варіант - натиснути на значок клавіатури в нижньому правому куті і провести пальцем до верхньої клавіші регістра. Якщо знову натиснути на кнопку зі значком на розділеної клавіатури, то вам буде запропонована можливість з'єднати її в довільному місці екрана.

2. Просте закінчення пропозиції

При наборі не коротких повідомлень, а текстів, які відповідають вимогам пунктуації, в кінці речення ставиться крапка, потім слід пробіл, а наступне речення починається з великої літери. Замість набору точки, пробілу та зміни регістра в будь-яких пристроях під управлінням iOS досить двічі натиснути на пробіл - система автоматично поставить крапку, зробить пробіл і перейде в верхній регістр клавіатури. Дуже зручно і запам'ятовується миттєво.

3. Тимчасове перемикання розкладок

Іноді необхідно ввести змішаний текст, що складається з чергуються букв і цифр, - наприклад, всілякі паролі, серійні номери додатків і інші короткі тексти. При цьому вам не потрібно постійно перемикатися з буквеної розкладки віртуальної клавіатури в цифрову: щоб ввести одну цифру, просто натисніть кнопку "123" і ковзати пальцем до потрібної цифри - відпустивши, ви перемкніть клавіатуру назад в текстовий режим. Можна утримувати кнопку "123" одним пальцем, а іншим натиснути на потрібну цифру. Зрозуміло, цей прийом працює і зі знаками пунктуації та іншими символами, розташованими на цифровій клавіатурі.

4. Заряджаємо апарат вдвічі швидше

Як відомо, радіомодулі портативних пристроїв відносяться до основних споживачів електроенергії: такі і телефонний модуль, і контролери Wi-Fi і Bluetooth. Коли ви підключаєте iPhone або iPad до порту USB або електричному адаптера, щоб зарядити акумуляторну батарею, радіомодулі продовжують витрачати енергію, значно уповільнюючи процес зарядки. Просто вимкніть усі модулі зв'язку відразу, перейшовши в «Авіарежім», і пристрій зможе зарядитися майже вдвічі швидше. Потім можна точно так же повернути радіомодулі до роботи.

5. Використовуйте офлайнові карти Google

Коли ви подорожуєте або знаходите у відрядженні, ваш смартфон або планшет підключається до місцевої телефонної мережі в режимі роумінгу, який може виявитися воістину руйнівним. Тому при роботі з картами Google наберіть в пошуковому рядку «ok maps», і карта буде збережена в кеші. На жаль, ця функція працює далеко не з усіма регіонами, і краще заздалегідь перевірити можливість збереження.

6. Увімкніть режим обмеження доступу, даючи апарат дитині

У деяких випадках корисно включити режим обмеження доступу ( "Налаштування" - "Основні" - "Універсальний доступ" - "Гід-доступ"), яка обмежує можливість використання телефону або планшета однією програмою. Включивши цю функцію в налаштуваннях і задавши пароль, можна її викликати в будь-якій відкритій програмі, тричі натиснувши кнопку «Додому». Ця можливість може стати в нагоді, якщо ви, наприклад, даєте пристрій дитині чи знайомому або просите когось, припустимо, сфотографувати вас. В результаті буде повністю працездатний виключно обраної Вами програми - і ніхто не зможе отримати доступ до інших програм і ваших персональних даних.

7. Робіть автопортрети, використовуючи кнопки на навушниках

На пульті дистанційного керування на кабелі навушників Apple або сумісних моделей є кнопки, які можна використовувати для зйомки автопортретів. Натисніть на кнопку збільшення гучності в режимі фотокамери або середню кнопку ( "Пуск / Пауза") в режимі запису відео.

8. Перемикайте треки пультом

Ще одна неочевидна функція пульта навушників Apple: його кнопками можна перемикати треки. Для переходу до наступного запису натисніть середню кнопку ( "Пуск / Пауза") двічі, щоб перейти до попереднього - тричі. Те ж саме можна зробити і на сумісних навушниках для плеєрів, смартфонів і планшетів Apple.

9. Переходьте до додатка камери, які не розблокуе апарат

Прямо на екрані блокування, праворуч від слайдера розблокування апарату, є маленька іконка фотоапарата. Потягніть її догори - і ви відразу потрапите в додаток камери. Це корисно, якщо вам треба терміново зафіксувати якусь подію або якщо ви передаєте комусь смартфон або планшет, щоб зробити фотографію: не буде потрібно вводити ваш пароль.

10. Використовуйте будь-яку клавіатуру з Bluetooth

З iPhone і iPad можна використовувати абсолютно будь-яку бездротову клавіатуру, що працює по протоколу Bluetooth. Це означає, що ваш смартфон або планшет можна без проблем перетворити в портативний ноутбук зі зручною саме для вас повноцінної апаратною клавіатурою.

11. У додатку "Компас" є вбудований рівень

Відкрийте програму «Компас» і смахніте наліво - перед вами з'явиться екран вбудованого рівня. Ця маленька хитрість допоможе, наприклад, рівно повісити картину або поставити стіл.

12. Швидко відмотати сторінки на самий верх

У будь-якому додатку iOS, щоб миттєво потрапити в самий верх сторінки, потрібно клацнути по її верхній панелі-заголовку - там, де інформація про оператора, часу і заряді батареї.

13. У док iPad можна помістити до шести додатків

Зазвичай багато лише випадково дізнаються, що в доці iPod можуть поміститися не чотири іконки, як встановлено за замовчуванням, а цілих шість. При цьому з додатками в доці можна поступати точно так же, як і з іконками на основних екранах: видаляти, міняти місцями і перетягувати на екран. Крім того, в док можна поміщати і папки з часто використовуваними застосуваннями: вам буде набагато простіше до них дістатися.

14. Натисніть точку, щоб швидко перейти до вибору доменного імені

У браузері Safari при введенні адреси сайту, на який ви раніше не заходили, натисніть на точку - і перед вами з'явиться панелька з найбільш поширеними доменними іменами першого рівня - .net, .us, .рф, .edu, .org, .com і .ru.

15. Швидко сховайте повідомлення

Швидко проведіть по екрану справа наліво по банеру з повідомленням про отриманому текстовому повідомленні, щоб моментально прибрати його з екрану.

15 корисних прийомів, які повинен знати кожен користувач iPhone і iPad

Далеко не всі власники популярних смартфонів iPhone і планшетів iPad, що працюють під управлінням операційної системи iOS 6 і 7, дійсно раціонально використовують свої пристрої. Сьогодні багато хто починає експлуатувати будь-які електронні гаджети відразу після покупки, не вникаючи в тонкощі налаштування і тим більше не відкриваючи інструкцій. Зрозуміло, до цього доклали руку і самі виробники, що пропонують інтуїтивно зрозумілий інтерфейс, що створює враження дружності і простоти. Тим часом далеко не всі дії в таких інтерфейсах можна зробити очевидними, але ж деякі з них здатні помітно спростити роботу з пристроєм і зробити її більш комфортною. Про 15 корисних прийомах, які просто зобов'язаний знати будь-який користувач портативних гаджетів Apple, ми і розповімо в цьому огляді.

1. При друку на iPad включите розкладку для великих пальців

Коли ви набираєте довгі тексти за допомогою екранної клавіатури iPad, може виявитися більш зручним перехід зі стандартною розкладки на спеціальну - для великих пальців, при якій клавіатура ділиться на дві половини, притиснуті до лівої і правої сторін дисплея.

Для цього просто розведіть її в сторони двома пальцями. Таку клавіатуру можна рухати вгору і вниз по екрану і розташувати її в максимально зручному місці. Щоб повернутися до звичайної розкладці, потрібно просто звести обидві половинки разом.

Другий варіант - натиснути на значок клавіатури в нижньому правому куті і провести пальцем до верхньої клавіші регістра. Якщо знову натиснути на кнопку зі значком на розділеної клавіатури, то вам буде запропонована можливість з'єднати її в довільному місці екрана.

2. Просте закінчення пропозиції

При наборі не коротких повідомлень, а текстів, які відповідають вимогам пунктуації, в кінці речення ставиться крапка, потім слід пробіл, а наступне речення починається з великої літери. Замість набору точки, пробілу та зміни регістра в будь-яких пристроях під управлінням iOS досить двічі натиснути на пробіл - система автоматично поставить крапку, зробить пробіл і перейде в верхній регістр клавіатури. Дуже зручно і запам'ятовується миттєво.

3. Тимчасове перемикання розкладок

Іноді необхідно ввести змішаний текст, що складається з чергуються букв і цифр, - наприклад, всілякі паролі, серійні номери додатків і інші короткі тексти. При цьому вам не потрібно постійно перемикатися з буквеної розкладки віртуальної клавіатури в цифрову: щоб ввести одну цифру, просто натисніть кнопку "123" і ковзати пальцем до потрібної цифри - відпустивши, ви перемкніть клавіатуру назад в текстовий режим. Можна утримувати кнопку "123" одним пальцем, а іншим натиснути на потрібну цифру. Зрозуміло, цей прийом працює і зі знаками пунктуації та іншими символами, розташованими на цифровій клавіатурі.

4. Заряджаємо апарат вдвічі швидше

Як відомо, радіомодулі портативних пристроїв відносяться до основних споживачів електроенергії: такі і телефонний модуль, і контролери Wi-Fi і Bluetooth. Коли ви підключаєте iPhone або iPad до порту USB або електричному адаптера, щоб зарядити акумуляторну батарею, радіомодулі продовжують витрачати енергію, значно уповільнюючи процес зарядки. Просто вимкніть усі модулі зв'язку відразу, перейшовши в «Авіарежім», і пристрій зможе зарядитися майже вдвічі швидше. Потім можна точно так же повернути радіомодулі до роботи.

5. Використовуйте офлайнові карти Google

Коли ви подорожуєте або знаходите у відрядженні, ваш смартфон або планшет підключається до місцевої телефонної мережі в режимі роумінгу, який може виявитися воістину руйнівним. Тому при роботі з картами Google наберіть в пошуковому рядку «ok maps», і карта буде збережена в кеші. На жаль, ця функція працює далеко не з усіма регіонами, і краще заздалегідь перевірити можливість збереження.

6. Увімкніть режим обмеження доступу, даючи апарат дитині

У деяких випадках корисно включити режим обмеження доступу ( "Налаштування" - "Основні" - "Універсальний доступ" - "Гід-доступ"), яка обмежує можливість використання телефону або планшета однією програмою. Включивши цю функцію в налаштуваннях і задавши пароль, можна її викликати в будь-якій відкритій програмі, тричі натиснувши кнопку «Додому». Ця можливість може стати в нагоді, якщо ви, наприклад, даєте пристрій дитині чи знайомому або просите когось, припустимо, сфотографувати вас. В результаті буде повністю працездатний виключно обраної Вами програми - і ніхто не зможе отримати доступ до інших програм і ваших персональних даних.

7. Робіть автопортрети, використовуючи кнопки на навушниках

На пульті дистанційного керування на кабелі навушників Apple або сумісних моделей є кнопки, які можна використовувати для зйомки автопортретів. Натисніть на кнопку збільшення гучності в режимі фотокамери або середню кнопку ( "Пуск / Пауза") в режимі запису відео.

8. Перемикайте треки пультом

Ще одна неочевидна функція пульта навушників Apple: його кнопками можна перемикати треки. Для переходу до наступного запису натисніть середню кнопку ( "Пуск / Пауза") двічі, щоб перейти до попереднього - тричі. Те ж саме можна зробити і на сумісних навушниках для плеєрів, смартфонів і планшетів Apple.

9. Переходьте до додатка камери, які не розблокуе апарат

Прямо на екрані блокування, праворуч від слайдера розблокування апарату, є маленька іконка фотоапарата. Потягніть її догори - і ви відразу потрапите в додаток камери. Це корисно, якщо вам треба терміново зафіксувати якусь подію або якщо ви передаєте комусь смартфон або планшет, щоб зробити фотографію: не буде потрібно вводити ваш пароль.

10. Використовуйте будь-яку клавіатуру з Bluetooth

З iPhone і iPad можна використовувати абсолютно будь-яку бездротову клавіатуру, що працює по протоколу Bluetooth. Це означає, що ваш смартфон або планшет можна без проблем перетворити в портативний ноутбук зі зручною саме для вас повноцінної апаратною клавіатурою.

11. У додатку "Компас" є вбудований рівень

Відкрийте програму «Компас» і смахніте наліво - перед вами з'явиться екран вбудованого рівня. Ця маленька хитрість допоможе, наприклад, рівно повісити картину або поставити стіл.

12. Швидко відмотати сторінки на самий верх

У будь-якому додатку iOS, щоб миттєво потрапити в самий верх сторінки, потрібно клацнути по її верхній панелі-заголовку - там, де інформація про оператора, часу і заряді батареї.

13. У док iPad можна помістити до шести додатків

Зазвичай багато лише випадково дізнаються, що в доці iPod можуть поміститися не чотири іконки, як встановлено за замовчуванням, а цілих шість. При цьому з додатками в доці можна поступати точно так же, як і з іконками на основних екранах: видаляти, міняти місцями і перетягувати на екран. Крім того, в док можна поміщати і папки з часто використовуваними застосуваннями: вам буде набагато простіше до них дістатися.

14. Натисніть точку, щоб швидко перейти до вибору доменного імені

У браузері Safari при введенні адреси сайту, на який ви раніше не заходили, натисніть на точку - і перед вами з'явиться панелька з найбільш поширеними доменними іменами першого рівня - .net, .us, .рф, .edu, .org, .com і .ru.

15. Швидко сховайте повідомлення

Швидко проведіть по екрану справа наліво по банеру з повідомленням про отриманому текстовому повідомленні, щоб моментально прибрати його з екрану.

Швидко проведіть по екрану справа наліво по банеру з повідомленням про отриманому текстовому повідомленні, щоб моментально прибрати його з екрану

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью