• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

15 розширень Google Chrome для розробника | Proofsite: ваш cайт повинен продавати!

 1. 15 розширень Google Chrome для розробника І хоча Google Chrome у мене був встановлений досить...
 2. IE Tab
 3. Eye Dropper
 4. Resolution Test
 5. MeasureIt!
 6. Pendule
 7. Speed ​​Tracer
 8. Aviary Screen Capture
 9. Chrome Sniffer
 10. Lorem Ipsum Generator
 11. SeoQuake
 12. Chrome SEO
 13. Yandex TIC & PR Viewer
 14. iPage Rank
 15. Pasterbin
 16. SEO Site Tools
 17. 15 розширень Google Chrome для розробника
 18. Frebug Lite
 19. IE Tab
 20. Eye Dropper
 21. Resolution Test
 22. MeasureIt!
 23. Pendule
 24. Speed ​​Tracer
 25. Aviary Screen Capture
 26. Chrome Sniffer
 27. Lorem Ipsum Generator
 28. SeoQuake
 29. Chrome SEO
 30. Yandex TIC & PR Viewer
 31. iPage Rank
 32. Pasterbin
 33. SEO Site Tools
 34. 15 розширень Google Chrome для розробника
 35. Frebug Lite
 36. IE Tab
 37. Eye Dropper
 38. Resolution Test
 39. MeasureIt!
 40. Pendule
 41. Speed ​​Tracer
 42. Aviary Screen Capture
 43. Chrome Sniffer
 44. Lorem Ipsum Generator
 45. SeoQuake
 46. Chrome SEO
 47. Yandex TIC & PR Viewer
 48. iPage Rank
 49. Pasterbin
 50. SEO Site Tools

15 розширень Google Chrome для розробника

І хоча Google Chrome у мене був встановлений досить давно, вникати в специфіку dev-версій, розбиратися з їх установкою / тестуванням і збирати на себе всі баги, якими вони були багаті - у мене не було ні найменшого бажання.

З цієї причини, до моменту виходу версії з повноцінною підтримкою розширень, я використовував Google Chrome тільки як більш швидку альтернативу Mozilla Firefox - якщо мені потрібно було швидко зайти на якийсь сайт, замість досить важкого Firefox, я відкривав швидкий Chrome, дивився потрібну інформацію і закривав його. Дешево і сердито - але далі справа не йшла.

Однак з виходом нової версії, я вирішив детальніше придивитися до функціоналу плагінів. Спочатку, я прийшов в каталог розширень для Google Chrome виключно заради тих доповнень, до яких я звик в Firefox - управління табами, блокувальник реклами і флеша, організація закладок та інше. Пам'ятаючи досить повільний процес розробки плагінів для Mozilla Firefox, я розраховував побачити не більше ніж alpha-версії плагінів, але був приємно здивований - практично весь перелік розширень, використовуваний мною В Mozilla Firefox - був представлений і для Chrome. Причому, що мене найбільше здивувало - деякі плагіни для Chrome перевершували по функціоналу свої аналоги в Firefox.

Наприклад, Twitter-клієнт Cromed Bird вже вміє працювати з листами, на відміну свого аналога - Echofon , А в SeoQuake для Google Chrome вже з самого початку вбудована підтримка визначення Nofollow посилань (аналогічної функції в SeoQuake для Firefox - немає).

Надихнувшись дійсно багатим арсеналом плагінів, у мене закралася крамольна думка перевести Google Chrome з розряду програм «коли-ніколи» в категорію «постійно використовувані». Виходячи з цього, я з нова звернувся до сховища плагінів - з метою знайти ті, які звик використовувати в процесі роботи.

Отже, ось той перелік плагінів, який був знайдений і використовується.

Frebug Lite

Frebug Lite

Firebug Lite - думаю, цей плагін відомий кожному розробнику і стоїть одним з перших в його арсеналі. Firebug для Google Chrome дозволяє переглядати і редагувати HTML, CSS і JavaScript будь-якої сторінки «на льоту», не виходячи з браузера.

Досить лише відкрити панель Firebug, натиснути «Inspect» і підвести курсор до потрібного елементу - і HTML і CSS-код цього елемента відобразиться в Firebug. Крім того, особливим «шиком» є той факт, що код може бути відредагований прямо в самому Firebug, без внесення змін до вихідні файли.

Права потрібно відзначити, що його функціонал поки ще кілька більш обмежений у порівнянні з версією цього ж плагіна для Mozilla Firefox, але з одного боку - це поки тільки beta-версія, а з іншого - основний функціонал вже присутній і працює без помилок.

IE Tab

IE Tab

IE Tab - Internet Explorer абсолютно непопулярний серед розробників, оскільки найчастіше є джерелом нескінченних проблем. Однак дана точка зору не поділяється користувачами і навіть на сьогоднішній день, при всьому різноманітті браузерів, IE займає лідируючу позицію, змушуючи розробників в обов'язковому порядку враховувати всі його «принади».

IE Tab запускає двигун Internet Explorer безпосередньо в інтерфейсі Google Chrome, дозволяючи розробнику швидко переглядати і знаходити проблемні місця в верстці сайту.

Крім того, іноді зустрічається зворотна ситуація, при якій сайт адекватно відображається в Internet Explorer, але проблемно - в Mozilla Firefox або Google Chrome (в основному це відноситься до старих сайтів). Для таких сайтів в IE Tab передбачений режим автоматичного завантаження певного сайту відразу ж в Internet Explorer, минаючи його завантаження в Google Chrome.

Eye Dropper

Eye Dropper

Eye Dropper - розширення, що дозволяє дізнатися колір будь-якого елемента на сторінці. Клікнувши «піпеткою» на елементі, ви отримаєте інформацію про цей колір в RGB і HTML-коді.

По суті, цей плагін - аналог інструменту Eyedropper Tool в Adobe Photoshop. Для мене плагін корисний в розробці тим, що дозволяє не переглядати CSS-файл на предмет кольору будь-якого елементу, а також можливості відкрити в сусідній вкладці графічний макет сайту і за допомогою Eye Dropper швидко верстати CSS, не звертаючись кожного разу до Adobe Photoshop.

Resolution Test

Resolution Test

Resolution Test - основний функціонал плагіна позначений вже в самій його назві. Resolution Test для Google Chrome дозволяє емулювати зміна дозвіл монітора за рахунок зміни розмірів вікна браузера.

Це означає, що не зраджуючи реального дозволу вашого монітора, Ви можете побачити як буде відображатися сайт під іншим дозволом.

У переліку доступних присутні практично всі потенційно можливі дозволи, а в тому випадку, якщо потрібно якесь нестандартне - його можна ввести в поле «Custom».

Також можна відзначити галочками всі необхідні дозволи і емуляції будуть відкриті в нових вікнах.

MeasureIt!

MeasureIt

MeasureIt! - з точки зору функціоналу, цей плагін дуже простий і навіть не має налаштувань. Він додає в Google Chrome - лінійку, яка дозволяє вам вимірювати в пікселях будь-який елемент або блок на сайті.

Я використовую цей же плагін також і під Mozilla Firefox і пам'ятаю наскільки сильно був радий, коли його знайшов. Дуже часто виникають ситуації, при яких необхідно виміряти розмір будь-якого блоку, що складається з декількох елементів - але зробити це без подібної «лінійки» практично нереально.

Pendule

Pendule

Pendule - цей плагін нагадує Web Developer для Mozilla Firefox, але поки що з набагато меншим функціоналом. В даний момент плагін вміє працювати з CSS, формами, зображеннями і валідаторами. Крім того, він володіє вбудованим функціоналом MeasureIt і Eye Dropper.

Speed ​​Tracer

Speed ​​Tracer

Speed ​​Tracer - цей плагін дозволить вам проаналізувати, виявити і виправити проблеми в продуктивності вашого сайту. Розширення показує в наочній формі - на що і скільки витрачається часу браузера, зокрема: на розбір і виконання Javascript, виконання CSS, завантаження мережевих ресурсів, роботу з DOM-елементами, рендеринг верстки сайту і т.д.

Aviary Screen Capture

Aviary Screen Capture

Aviary Screen Capture - надає вам можливість, використовуючи засоби сайту Aviary.com, створювати скріншоти будь-яких сторінок. Крім цього, розширення дозволяє:

 • зберігати отриманий скріншот на комп'ютері або сайті Aviary.com;
 • використовувати прості функції редагування зображення.
 • виділяти області, повертати і обрізати зображення;
 • швидкий запуск 6 додаткових інструментів з пакету Aviary: Image editor, Markup editor, Vector editor, Color palette editor, Effects editor & Audio editor.

Chrome Sniffer

Chrome Sniffer

Chrome Sniffer - дозволяє дізнатися, які Frameworks, CMS та JavaScript бібліотеки використовуються на сайті. Використовувати його дуже просто - при завантаженні сайту, в адресному рядку з'являється іконка того чи іншого додатка.

В даний час розширення вміє визначати до 50 популярних CMS і бібліотек JavaScript, а в майбутніх оновленнях розробники обіцяють розширювати цей список.

Lorem Ipsum Generator

Lorem Ipsum Generator

Lorem Ipsum Generator - розширення призначене для генерації випадкових текстів на основі Lorem Ipsum в один клік. З налаштувань є тільки 2 опції - «слів в рядку» і «кількість рядків». Але, як каже сам розробник: «вам адже не потрібна базука для знищення щури, адже так?»

SeoQuake

SeoQuake - дуже зручний плагін, який демонструє SEO-показники сайту:

 • Google PageRank
 • Google Index
 • Yahoo links
 • Yahoo linkdomain
 • Bing index
 • Alexa Rank
 • Webarchive age
 • Delicious index
 • посилання на Whois
 • вихідний код сторінки
 • SEMRush rank
 • підсвічування Nofollow-посилань.

У порівнянні з версією для Mozilla Firefox, версія SeoQuake під Google Chrome в даний момент володіє біднішим функціоналом, однак автори просять враховувати, що це поки що тільки beta.

Chrome SEO

Chrome SEO

Chrome SEO - розширення з більш серйозним функціоналом, ніж попереднє. Якщо SeoQuake можна вважати саме SEO плагіном, то Chrome SEO - вже більше підходить позначення SEO / SMO. дозволяє:

 • Keyword Research Tool (Alpha Version);
 • Підсвічування NoFollow посилань;
 • Кількість проіндексованих сторінок;
 • Поточний трафік і ранжування;
 • Демонстрація графіків;
 • Визначення Robots.txt і Sitemap.xml;
 • Показники соціальних закладок;
 • Кеш версія сторінки;
 • Інформація про домен: DNS, IP, Whois, Server Location

Yandex TIC & PR Viewer

Yandex TIC & PR Viewer

Yandex TIC & PR Viewer - відображає PR і ТИЦ сайту, а також кількість проіндексованих Google і Яндексом сторінок, і Alexa Rank.

iPage Rank

iPage Rank

iPage Rank - за словами розробника, на відміну від всіх інших плагінів для простої перевірки PR і ТИЦ, iPage Rank розповість вам - скільки PR і ТИЦ буде передано на ваш сайт за допомогою Dofollow посилання на сторінці. Такий підхід досить зручний для того, щоб визначити - чи є сенс отримувати зворотне посилання з цього сайту.

Крім того, він показує скільки посилань, follow посилань, зовнішніх follow links and внутрішніх follow є на сторінці. Також, плагін використовує випадковий Google-сервер для отримання значень PR - для уникнення блокування з боку Google.

Pasterbin

Pasterbin

Pasterbin - плагін дозволяє вставлятьі підсвічувати код (C, Python, Ruby, HTML, CSS
...) в pastebin сервіси . Дуже зручно для розміщення коду на форумах, IRC або в соціальних мережах (наприклад, Twitter). Працює з paste.pocoo.org.

SEO Site Tools

SEO Site Tools

SEO Site Tools - плагін-комбайн, який дозволяє отримувати різнобічну інформацію про ваш сайт:

 • докладні дані про сторінку;
 • аналізувати її елементи (в тому числі і за аналогією з Chrome Sniffer - складові частини сайту, а також кількість внутрішніх і зовнішніх Nofollow-посилань і результати валідаторів);
 • активність сайту в соціальних мережах (ретвіти Twitter, розміщення в Digg і StumbleUpon і т.д.);
 • обчислення щільності ключових слів;
 • перегляд сайту в різних розширеннях;
 • інформацію про сервер і домені;
 • складає пропозиції щодо покращення сайту;
 • показує посилання з nofollow.

А які цікаві розширення для Google Chrome використовуєте Ви?

15 розширень Google Chrome для розробника

І хоча Google Chrome у мене був встановлений досить давно, вникати в специфіку dev-версій, розбиратися з їх установкою / тестуванням і збирати на себе всі баги, якими вони були багаті - у мене не було ні найменшого бажання.

З цієї причини, до моменту виходу версії з повноцінною підтримкою розширень, я використовував Google Chrome тільки як більш швидку альтернативу Mozilla Firefox - якщо мені потрібно було швидко зайти на якийсь сайт, замість досить важкого Firefox, я відкривав швидкий Chrome, дивився потрібну інформацію і закривав його. Дешево і сердито - але далі справа не йшла.

Однак з виходом нової версії, я вирішив детальніше придивитися до функціоналу плагінів. Спочатку, я прийшов в каталог розширень для Google Chrome виключно заради тих доповнень, до яких я звик в Firefox - управління табами, блокувальник реклами і флеша, організація закладок та інше. Пам'ятаючи досить повільний процес розробки плагінів для Mozilla Firefox, я розраховував побачити не більше ніж alpha-версії плагінів, але був приємно здивований - практично весь перелік розширень, використовуваний мною В Mozilla Firefox - був представлений і для Chrome. Причому, що мене найбільше здивувало - деякі плагіни для Chrome перевершували по функціоналу свої аналоги в Firefox.

Наприклад, Twitter-клієнт Cromed Bird вже вміє працювати з листами, на відміну свого аналога - Echofon , А в SeoQuake для Google Chrome вже з самого початку вбудована підтримка визначення Nofollow посилань (аналогічної функції в SeoQuake для Firefox - немає).

Надихнувшись дійсно багатим арсеналом плагінів, у мене закралася крамольна думка перевести Google Chrome з розряду програм «коли-ніколи» в категорію «постійно використовувані». Виходячи з цього, я з нова звернувся до сховища плагінів - з метою знайти ті, які звик використовувати в процесі роботи.

Отже, ось той перелік плагінів, який був знайдений і використовується.

Frebug Lite

Frebug Lite

Firebug Lite - думаю, цей плагін відомий кожному розробнику і стоїть одним з перших в його арсеналі. Firebug для Google Chrome дозволяє переглядати і редагувати HTML, CSS і JavaScript будь-якої сторінки «на льоту», не виходячи з браузера.

Досить лише відкрити панель Firebug, натиснути «Inspect» і підвести курсор до потрібного елементу - і HTML і CSS-код цього елемента відобразиться в Firebug. Крім того, особливим «шиком» є той факт, що код може бути відредагований прямо в самому Firebug, без внесення змін до вихідні файли.

Права потрібно відзначити, що його функціонал поки ще кілька більш обмежений у порівнянні з версією цього ж плагіна для Mozilla Firefox, але з одного боку - це поки тільки beta-версія, а з іншого - основний функціонал вже присутній і працює без помилок.

IE Tab

IE Tab

IE Tab - Internet Explorer абсолютно непопулярний серед розробників, оскільки найчастіше є джерелом нескінченних проблем. Однак дана точка зору не поділяється користувачами і навіть на сьогоднішній день, при всьому різноманітті браузерів, IE займає лідируючу позицію, змушуючи розробників в обов'язковому порядку враховувати всі його «принади».

IE Tab запускає двигун Internet Explorer безпосередньо в інтерфейсі Google Chrome, дозволяючи розробнику швидко переглядати і знаходити проблемні місця в верстці сайту.

Крім того, іноді зустрічається зворотна ситуація, при якій сайт адекватно відображається в Internet Explorer, але проблемно - в Mozilla Firefox або Google Chrome (в основному це відноситься до старих сайтів). Для таких сайтів в IE Tab передбачений режим автоматичного завантаження певного сайту відразу ж в Internet Explorer, минаючи його завантаження в Google Chrome.

Eye Dropper

Eye Dropper

Eye Dropper - розширення, що дозволяє дізнатися колір будь-якого елемента на сторінці. Клікнувши «піпеткою» на елементі, ви отримаєте інформацію про цей колір в RGB і HTML-коді.

По суті, цей плагін - аналог інструменту Eyedropper Tool в Adobe Photoshop. Для мене плагін корисний в розробці тим, що дозволяє не переглядати CSS-файл на предмет кольору будь-якого елементу, а також можливості відкрити в сусідній вкладці графічний макет сайту і за допомогою Eye Dropper швидко верстати CSS, не звертаючись кожного разу до Adobe Photoshop.

Resolution Test

Resolution Test

Resolution Test - основний функціонал плагіна позначений вже в самій його назві. Resolution Test для Google Chrome дозволяє емулювати зміна дозвіл монітора за рахунок зміни розмірів вікна браузера.

Це означає, що не зраджуючи реального дозволу вашого монітора, Ви можете побачити як буде відображатися сайт під іншим дозволом.

У переліку доступних присутні практично всі потенційно можливі дозволи, а в тому випадку, якщо потрібно якесь нестандартне - його можна ввести в поле «Custom».

Також можна відзначити галочками всі необхідні дозволи і емуляції будуть відкриті в нових вікнах.

MeasureIt!

MeasureIt

MeasureIt! - з точки зору функціоналу, цей плагін дуже простий і навіть не має налаштувань. Він додає в Google Chrome - лінійку, яка дозволяє вам вимірювати в пікселях будь-який елемент або блок на сайті.

Я використовую цей же плагін також і під Mozilla Firefox і пам'ятаю наскільки сильно був радий, коли його знайшов. Дуже часто виникають ситуації, при яких необхідно виміряти розмір будь-якого блоку, що складається з декількох елементів - але зробити це без подібної «лінійки» практично нереально.

Pendule

Pendule

Pendule - цей плагін нагадує Web Developer для Mozilla Firefox, але поки що з набагато меншим функціоналом. В даний момент плагін вміє працювати з CSS, формами, зображеннями і валідаторами. Крім того, він володіє вбудованим функціоналом MeasureIt і Eye Dropper.

Speed ​​Tracer

Speed ​​Tracer

Speed ​​Tracer - цей плагін дозволить вам проаналізувати, виявити і виправити проблеми в продуктивності вашого сайту. Розширення показує в наочній формі - на що і скільки витрачається часу браузера, зокрема: на розбір і виконання Javascript, виконання CSS, завантаження мережевих ресурсів, роботу з DOM-елементами, рендеринг верстки сайту і т.д.

Aviary Screen Capture

Aviary Screen Capture

Aviary Screen Capture - надає вам можливість, використовуючи засоби сайту Aviary.com, створювати скріншоти будь-яких сторінок. Крім цього, розширення дозволяє:

 • зберігати отриманий скріншот на комп'ютері або сайті Aviary.com;
 • використовувати прості функції редагування зображення.
 • виділяти області, повертати і обрізати зображення;
 • швидкий запуск 6 додаткових інструментів з пакету Aviary: Image editor, Markup editor, Vector editor, Color palette editor, Effects editor & Audio editor.

Chrome Sniffer

Chrome Sniffer

Chrome Sniffer - дозволяє дізнатися, які Frameworks, CMS та JavaScript бібліотеки використовуються на сайті. Використовувати його дуже просто - при завантаженні сайту, в адресному рядку з'являється іконка того чи іншого додатка.

В даний час розширення вміє визначати до 50 популярних CMS і бібліотек JavaScript, а в майбутніх оновленнях розробники обіцяють розширювати цей список.

Lorem Ipsum Generator

Lorem Ipsum Generator

Lorem Ipsum Generator - розширення призначене для генерації випадкових текстів на основі Lorem Ipsum в один клік. З налаштувань є тільки 2 опції - «слів в рядку» і «кількість рядків». Але, як каже сам розробник: «вам адже не потрібна базука для знищення щури, адже так?»

SeoQuake

SeoQuake - дуже зручний плагін, який демонструє SEO-показники сайту:

 • Google PageRank
 • Google Index
 • Yahoo links
 • Yahoo linkdomain
 • Bing index
 • Alexa Rank
 • Webarchive age
 • Delicious index
 • посилання на Whois
 • вихідний код сторінки
 • SEMRush rank
 • підсвічування Nofollow-посилань.

У порівнянні з версією для Mozilla Firefox, версія SeoQuake під Google Chrome в даний момент володіє біднішим функціоналом, однак автори просять враховувати, що це поки що тільки beta.

Chrome SEO

Chrome SEO

Chrome SEO - розширення з більш серйозним функціоналом, ніж попереднє. Якщо SeoQuake можна вважати саме SEO плагіном, то Chrome SEO - вже більше підходить позначення SEO / SMO. дозволяє:

 • Keyword Research Tool (Alpha Version);
 • Підсвічування NoFollow посилань;
 • Кількість проіндексованих сторінок;
 • Поточний трафік і ранжування;
 • Демонстрація графіків;
 • Визначення Robots.txt і Sitemap.xml;
 • Показники соціальних закладок;
 • Кеш версія сторінки;
 • Інформація про домен: DNS, IP, Whois, Server Location

Yandex TIC & PR Viewer

Yandex TIC & PR Viewer

Yandex TIC & PR Viewer - відображає PR і ТИЦ сайту, а також кількість проіндексованих Google і Яндексом сторінок, і Alexa Rank.

iPage Rank

iPage Rank

iPage Rank - за словами розробника, на відміну від всіх інших плагінів для простої перевірки PR і ТИЦ, iPage Rank розповість вам - скільки PR і ТИЦ буде передано на ваш сайт за допомогою Dofollow посилання на сторінці. Такий підхід досить зручний для того, щоб визначити - чи є сенс отримувати зворотне посилання з цього сайту.

Крім того, він показує скільки посилань, follow посилань, зовнішніх follow links and внутрішніх follow є на сторінці. Також, плагін використовує випадковий Google-сервер для отримання значень PR - для уникнення блокування з боку Google.

Pasterbin

Pasterbin

Pasterbin - плагін дозволяє вставлятьі підсвічувати код (C, Python, Ruby, HTML, CSS
...) в pastebin сервіси . Дуже зручно для розміщення коду на форумах, IRC або в соціальних мережах (наприклад, Twitter). Працює з paste.pocoo.org.

SEO Site Tools

SEO Site Tools

SEO Site Tools - плагін-комбайн, який дозволяє отримувати різнобічну інформацію про ваш сайт:

 • докладні дані про сторінку;
 • аналізувати її елементи (в тому числі і за аналогією з Chrome Sniffer - складові частини сайту, а також кількість внутрішніх і зовнішніх Nofollow-посилань і результати валідаторів);
 • активність сайту в соціальних мережах (ретвіти Twitter, розміщення в Digg і StumbleUpon і т.д.);
 • обчислення щільності ключових слів;
 • перегляд сайту в різних розширеннях;
 • інформацію про сервер і домені;
 • складає пропозиції щодо покращення сайту;
 • показує посилання з nofollow.

А які цікаві розширення для Google Chrome використовуєте Ви?

15 розширень Google Chrome для розробника

І хоча Google Chrome у мене був встановлений досить давно, вникати в специфіку dev-версій, розбиратися з їх установкою / тестуванням і збирати на себе всі баги, якими вони були багаті - у мене не було ні найменшого бажання.

З цієї причини, до моменту виходу версії з повноцінною підтримкою розширень, я використовував Google Chrome тільки як більш швидку альтернативу Mozilla Firefox - якщо мені потрібно було швидко зайти на якийсь сайт, замість досить важкого Firefox, я відкривав швидкий Chrome, дивився потрібну інформацію і закривав його. Дешево і сердито - але далі справа не йшла.

Однак з виходом нової версії, я вирішив детальніше придивитися до функціоналу плагінів. Спочатку, я прийшов в каталог розширень для Google Chrome виключно заради тих доповнень, до яких я звик в Firefox - управління табами, блокувальник реклами і флеша, організація закладок та інше. Пам'ятаючи досить повільний процес розробки плагінів для Mozilla Firefox, я розраховував побачити не більше ніж alpha-версії плагінів, але був приємно здивований - практично весь перелік розширень, використовуваний мною В Mozilla Firefox - був представлений і для Chrome. Причому, що мене найбільше здивувало - деякі плагіни для Chrome перевершували по функціоналу свої аналоги в Firefox.

Наприклад, Twitter-клієнт Cromed Bird вже вміє працювати з листами, на відміну свого аналога - Echofon , А в SeoQuake для Google Chrome вже з самого початку вбудована підтримка визначення Nofollow посилань (аналогічної функції в SeoQuake для Firefox - немає).

Надихнувшись дійсно багатим арсеналом плагінів, у мене закралася крамольна думка перевести Google Chrome з розряду програм «коли-ніколи» в категорію «постійно використовувані». Виходячи з цього, я з нова звернувся до сховища плагінів - з метою знайти ті, які звик використовувати в процесі роботи.

Отже, ось той перелік плагінів, який був знайдений і використовується.

Frebug Lite

Frebug Lite

Firebug Lite - думаю, цей плагін відомий кожному розробнику і стоїть одним з перших в його арсеналі. Firebug для Google Chrome дозволяє переглядати і редагувати HTML, CSS і JavaScript будь-якої сторінки «на льоту», не виходячи з браузера.

Досить лише відкрити панель Firebug, натиснути «Inspect» і підвести курсор до потрібного елементу - і HTML і CSS-код цього елемента відобразиться в Firebug. Крім того, особливим «шиком» є той факт, що код може бути відредагований прямо в самому Firebug, без внесення змін до вихідні файли.

Права потрібно відзначити, що його функціонал поки ще кілька більш обмежений у порівнянні з версією цього ж плагіна для Mozilla Firefox, але з одного боку - це поки тільки beta-версія, а з іншого - основний функціонал вже присутній і працює без помилок.

IE Tab

IE Tab

IE Tab - Internet Explorer абсолютно непопулярний серед розробників, оскільки найчастіше є джерелом нескінченних проблем. Однак дана точка зору не поділяється користувачами і навіть на сьогоднішній день, при всьому різноманітті браузерів, IE займає лідируючу позицію, змушуючи розробників в обов'язковому порядку враховувати всі його «принади».

IE Tab запускає двигун Internet Explorer безпосередньо в інтерфейсі Google Chrome, дозволяючи розробнику швидко переглядати і знаходити проблемні місця в верстці сайту.

Крім того, іноді зустрічається зворотна ситуація, при якій сайт адекватно відображається в Internet Explorer, але проблемно - в Mozilla Firefox або Google Chrome (в основному це відноситься до старих сайтів). Для таких сайтів в IE Tab передбачений режим автоматичного завантаження певного сайту відразу ж в Internet Explorer, минаючи його завантаження в Google Chrome.

Eye Dropper

Eye Dropper

Eye Dropper - розширення, що дозволяє дізнатися колір будь-якого елемента на сторінці. Клікнувши «піпеткою» на елементі, ви отримаєте інформацію про цей колір в RGB і HTML-коді.

По суті, цей плагін - аналог інструменту Eyedropper Tool в Adobe Photoshop. Для мене плагін корисний в розробці тим, що дозволяє не переглядати CSS-файл на предмет кольору будь-якого елементу, а також можливості відкрити в сусідній вкладці графічний макет сайту і за допомогою Eye Dropper швидко верстати CSS, не звертаючись кожного разу до Adobe Photoshop.

Resolution Test

Resolution Test

Resolution Test - основний функціонал плагіна позначений вже в самій його назві. Resolution Test для Google Chrome дозволяє емулювати зміна дозвіл монітора за рахунок зміни розмірів вікна браузера.

Це означає, що не зраджуючи реального дозволу вашого монітора, Ви можете побачити як буде відображатися сайт під іншим дозволом.

У переліку доступних присутні практично всі потенційно можливі дозволи, а в тому випадку, якщо потрібно якесь нестандартне - його можна ввести в поле «Custom».

Також можна відзначити галочками всі необхідні дозволи і емуляції будуть відкриті в нових вікнах.

MeasureIt!

MeasureIt

MeasureIt! - з точки зору функціоналу, цей плагін дуже простий і навіть не має налаштувань. Він додає в Google Chrome - лінійку, яка дозволяє вам вимірювати в пікселях будь-який елемент або блок на сайті.

Я використовую цей же плагін також і під Mozilla Firefox і пам'ятаю наскільки сильно був радий, коли його знайшов. Дуже часто виникають ситуації, при яких необхідно виміряти розмір будь-якого блоку, що складається з декількох елементів - але зробити це без подібної «лінійки» практично нереально.

Pendule

Pendule

Pendule - цей плагін нагадує Web Developer для Mozilla Firefox, але поки що з набагато меншим функціоналом. В даний момент плагін вміє працювати з CSS, формами, зображеннями і валідаторами. Крім того, він володіє вбудованим функціоналом MeasureIt і Eye Dropper.

Speed ​​Tracer

Speed ​​Tracer

Speed ​​Tracer - цей плагін дозволить вам проаналізувати, виявити і виправити проблеми в продуктивності вашого сайту. Розширення показує в наочній формі - на що і скільки витрачається часу браузера, зокрема: на розбір і виконання Javascript, виконання CSS, завантаження мережевих ресурсів, роботу з DOM-елементами, рендеринг верстки сайту і т.д.

Aviary Screen Capture

Aviary Screen Capture

Aviary Screen Capture - надає вам можливість, використовуючи засоби сайту Aviary.com, створювати скріншоти будь-яких сторінок. Крім цього, розширення дозволяє:

 • зберігати отриманий скріншот на комп'ютері або сайті Aviary.com;
 • використовувати прості функції редагування зображення.
 • виділяти області, повертати і обрізати зображення;
 • швидкий запуск 6 додаткових інструментів з пакету Aviary: Image editor, Markup editor, Vector editor, Color palette editor, Effects editor & Audio editor.

Chrome Sniffer

Chrome Sniffer

Chrome Sniffer - дозволяє дізнатися, які Frameworks, CMS та JavaScript бібліотеки використовуються на сайті. Використовувати його дуже просто - при завантаженні сайту, в адресному рядку з'являється іконка того чи іншого додатка.

В даний час розширення вміє визначати до 50 популярних CMS і бібліотек JavaScript, а в майбутніх оновленнях розробники обіцяють розширювати цей список.

Lorem Ipsum Generator

Lorem Ipsum Generator

Lorem Ipsum Generator - розширення призначене для генерації випадкових текстів на основі Lorem Ipsum в один клік. З налаштувань є тільки 2 опції - «слів в рядку» і «кількість рядків». Але, як каже сам розробник: «вам адже не потрібна базука для знищення щури, адже так?»

SeoQuake

SeoQuake - дуже зручний плагін, який демонструє SEO-показники сайту:

 • Google PageRank
 • Google Index
 • Yahoo links
 • Yahoo linkdomain
 • Bing index
 • Alexa Rank
 • Webarchive age
 • Delicious index
 • посилання на Whois
 • вихідний код сторінки
 • SEMRush rank
 • підсвічування Nofollow-посилань.

У порівнянні з версією для Mozilla Firefox, версія SeoQuake під Google Chrome в даний момент володіє біднішим функціоналом, однак автори просять враховувати, що це поки що тільки beta.

Chrome SEO

Chrome SEO

Chrome SEO - розширення з більш серйозним функціоналом, ніж попереднє. Якщо SeoQuake можна вважати саме SEO плагіном, то Chrome SEO - вже більше підходить позначення SEO / SMO. дозволяє:

 • Keyword Research Tool (Alpha Version);
 • Підсвічування NoFollow посилань;
 • Кількість проіндексованих сторінок;
 • Поточний трафік і ранжування;
 • Демонстрація графіків;
 • Визначення Robots.txt і Sitemap.xml;
 • Показники соціальних закладок;
 • Кеш версія сторінки;
 • Інформація про домен: DNS, IP, Whois, Server Location

Yandex TIC & PR Viewer

Yandex TIC & PR Viewer

Yandex TIC & PR Viewer - відображає PR і ТИЦ сайту, а також кількість проіндексованих Google і Яндексом сторінок, і Alexa Rank.

iPage Rank

iPage Rank

iPage Rank - за словами розробника, на відміну від всіх інших плагінів для простої перевірки PR і ТИЦ, iPage Rank розповість вам - скільки PR і ТИЦ буде передано на ваш сайт за допомогою Dofollow посилання на сторінці. Такий підхід досить зручний для того, щоб визначити - чи є сенс отримувати зворотне посилання з цього сайту.

Крім того, він показує скільки посилань, follow посилань, зовнішніх follow links and внутрішніх follow є на сторінці. Також, плагін використовує випадковий Google-сервер для отримання значень PR - для уникнення блокування з боку Google.

Pasterbin

Pasterbin

Pasterbin - плагін дозволяє вставлятьі підсвічувати код (C, Python, Ruby, HTML, CSS
...) в pastebin сервіси . Дуже зручно для розміщення коду на форумах, IRC або в соціальних мережах (наприклад, Twitter). Працює з paste.pocoo.org.

SEO Site Tools

SEO Site Tools

SEO Site Tools - плагін-комбайн, який дозволяє отримувати різнобічну інформацію про ваш сайт:

 • докладні дані про сторінку;
 • аналізувати її елементи (в тому числі і за аналогією з Chrome Sniffer - складові частини сайту, а також кількість внутрішніх і зовнішніх Nofollow-посилань і результати валідаторів);
 • активність сайту в соціальних мережах (ретвіти Twitter, розміщення в Digg і StumbleUpon і т.д.);
 • обчислення щільності ключових слів;
 • перегляд сайту в різних розширеннях;
 • інформацію про сервер і домені;
 • складає пропозиції щодо покращення сайту;
 • показує посилання з nofollow.

А які цікаві розширення для Google Chrome використовуєте Ви?

Але, як каже сам розробник: «вам адже не потрібна базука для знищення щури, адже так?
А які цікаві розширення для Google Chrome використовуєте Ви?
Але, як каже сам розробник: «вам адже не потрібна базука для знищення щури, адже так?
А які цікаві розширення для Google Chrome використовуєте Ви?
Але, як каже сам розробник: «вам адже не потрібна базука для знищення щури, адже так?
А які цікаві розширення для Google Chrome використовуєте Ви?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью