• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

12 функцій в телефоні, які можуть врятувати в складній ситуації

 1. Швидкий екстрений виклик
 2. голосовий помічник
 3. Батьківський контроль
 4. секретна відеозйомка
 5. сигнальний ліхтарик
 6. Екстрений контакт для зв'язку
 7. рятівний будильник
 8. моментальний перекладач
 9. Жучок для прослушки
 10. Точне місце розташування власника
 11. Компас
 12. безпечне водіння

Хлопці, ми вкладаємо душу в AdMe.ru. Дякуємо за те,
що відкриваєте цю красу. Дякую за натхнення і мурашки.
Приєднуйтесь до нас в Facebook і ВКонтакте

Сучасний смартфон поєднує в собі безліч функцій. Це і друг, і помічник, і особистий календар. І навіть охоронець. Головне, він завжди поруч.

Ми в AdMe.ru з'ясували, як телефон може стати в нагоді в надзвичайній ситуації або навіть врятувати життя його власнику.

Швидкий екстрений виклик

Швидкий екстрений виклик

Функція «Екстрений виклик - SOS» в останній версії (8, 8 +) iPhone стала ще досконалішим. Якщо активувати в настройках режим «Автовизов», то після утримання бічної кнопки і однією з кнопок регулювання гучності почнеться зворотний відлік. Через 3 секунди телефон сам набере номер екстреної служби і відправить повідомлення з поточної геолокації екстреним контактам, якщо такі були внесені в налаштуваннях.

 • Якщо функція «Автовизов» відключена, то повзунок «Екстрений виклик - SOS» потрібно пересунути самостійно.

голосовий помічник

Голосовий помічник створений не тільки для розваг і установки будильника. У важку хвилину він може самостійно зателефонувати в швидку або викликати рятувальників. Досить активувати його голосом або натисканням клавіші, і вбудований асистент Siri на iOS або аналог для Android - Google Assistant - оперативно зробить що попросять.

Батьківський контроль

З метою безпеки своїх дітей батьки можуть обмежити їх доступ на iPhone до певних програм або сайтів. Це робиться в меню «Налаштування» - «Основні» - «Обмеження» через установку пароля. Інша цікава функція - «Сімейний доступ». Після її включення можна контролювати запити дитини і відхиляти покупку додатка, якщо воно не відповідає батьківським вимогам.

секретна відеозйомка

Якщо потрібно провести відеозйомку на iPhone так, щоб оточуючі про це не дізналися, скористайтеся одним Лайфхак. Натисніть кнопку камери на заблокованому екрані і підійміть шторку вгору. Перейдіть в режим відео, почніть запис і, утримуючи екран в наполовину заблокованому вигляді, 3 рази подвійним клацанням клікніть по кнопці Home. Дочекайтеся, поки екран повністю згасне. Відеозйомка вже йде.

сигнальний ліхтарик

Вбудований ліхтарик зараз є майже в кожному телефоні. І в екстремальній ситуації він може здорово стати в нагоді. Звернути на себе увагу рятувальників або випадкових людей можна за допомогою світлових сигналів: 3 коротких, 3 довгих і знову 3 коротких. Виходить SOS - міжнародний сигнал лиха.

Екстрений контакт для зв'язку

Рада для виїжджаючих за кордон: помістіть контакт для екстреного зв'язку в адресну книгу під назвою ICE (in Case of Emergency). Наприклад, ICE - DAD. Ця абревіатура відома всім іноземним фахівцям в області невідкладної допомоги. Вона допомагає швидко зв'язатися з близькими людьми потерпілого.

рятівний будильник

Простий будильник на телефоні може здорово виручити. Наприклад, якщо людина опинилася під завалом або в іншій схожій ситуації і не може рухатися через пошкодження, залишається тільки чекати допомоги. Щоб остаточно не втратити свідомість і не пропустити рятувальників, можна завести будильник. Нехай він дзвонить кожні 1-3 хвилини і не дає відключитися.

моментальний перекладач

Додаток «Google Перекладач» у багатьох телефонах вже встановлено в стандартному пакеті. Не всі знають, але для швидкого перекладу не обов'язково набирати слово самостійно, можна просто навести камеру. На екрані телефону відразу відобразиться переклад. Рятівна функція, особливо якщо табличка на китайському, а потрібно швидко зрозуміти, куди рухатися.

 • Для перекладу офлайн потрібно попередньо завантажити мовні пакети на смартфон.

Жучок для прослушки

З останньою версією iOS легко перетворити свій iPhone в жучок, включивши в настройках функцію «Автоматичний відповідь» і перевівши його в безшумний режим. Тепер можна сміливо залишати телефон у потрібному місці і дзвонити на нього з іншого номера. Буде чутно, про що говорять за спиною.

 • Якщо немає впевненості в намірах нових друзів, то ще один доступний варіант - непомітно включити диктофон. Потім легко дізнатися, чи не марні були побоювання.

Точне місце розташування власника

Функція «Знайти iPhone» стане в нагоді не тільки в разі пропажі телефону, але і при зникненні людини і його пошуках. Попереджений значить озброєний. Треба тільки налаштувати функцію і поділитися своїми даними від iCloud з близькою людиною. Нехай вони де-небудь лежать у нього про всяк випадок. Тоді при необхідності він завжди зможе отримати доступ до останньої геолокації телефону і допомогти його власнику.

Компас

Стандартний додаток «Компас» на iOS допоможе впоратися з простою навігацією, визначення координат місцезнаходження та передати їх рятувальникам. Воно відмінно працює зі сторонніми програмами, наприклад з картами Yandex або Google.

безпечне водіння

В iOS 11 з'явилася ще одна функція, яка в прямому сенсі може врятувати життя. Після включення режиму «Не турбувати водія» можна нарешті перестати відволікатися на вхідні дзвінки за кермом. Звукові сигнали повідомлень будуть на час відключені, а відправляє отримає автоматичне оповіщення, що його повідомлення прочитають пізніше.

 • При цьому програма «Карти» працює в звичайному режимі.

Хлопці, ми вкладаємо душу в AdMe.ru. Дякуємо за те,
що відкриваєте цю красу. Дякую за натхнення і мурашки.
Приєднуйтесь до нас в Facebook і ВКонтакте

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью