• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

11 веб-сайтів для вивчення англійської

 1. VOA Learning English і Voice of America
 2. TalkEnglish.com
 3. BBC Learning English
 4. FluentU
 5. Elllo
 6. Розділ «The Learning Network» сайту The New York Times
 7. Englishpage.com
 8. Englisch-hilfen.de
 9. Open Culture
 10. Randall's ESL Lab
 11. Smart Words

Швидше за все, ви читаєте цю статтю в режимі онлайн .

Ще ви можете зберігати ці статті в форматі PDF, так що, можливо, ви читаєте її в режимі офлайн.

Але при цьому ви майже напевно читаєте її з екрану комп'ютера, смартфона або планшета.

Друковані книги та статті - це чудово. Коли у вас є щось в руках, і ви можете робити позначки - це відмінно.

Але в сучасному світі саме Інтернет - це те місце, де можна робити абсолютно все. У тому числі і вчити іноземні мови .

Якщо ви вивчаєте англійську, вам не обов'язково використовувати Інтернет. Але вам точно варто про це подумати.

Це не означає, що потрібно використовувати Інтернет замість всього іншого. Якщо ви відвідуєте якісь курси, продовжуйте користуватися підручниками і улюбленим паперовим словником !

Якщо ви вивчаєте англійську мову самостійно, ви можете використовувати будь-які ресурси, які вам в цьому допоможуть.

Але якщо ви серйозно націлені на те, щоб вивчити англійську, то пора перебиратися в віртуальний світ.

Ви можете знайти так багато корисних ресурсів в Інтернеті! Якщо закрити на них очі, ви багато втратите.

Не так вже й важливо, що саме мотивує вас вчити англійську мову, але Інтернет завжди може допомогти. Можливо, ви закохані в когось, чия рідна мова - англійська. Може, ви намагаєтеся отримати цікавішу роботу . Або ви просто хочете подорожувати по англомовним країнам.

Сьогодні ми розглянемо 11 чудових інтернет-ресурсів, які вам точно варто вивчити, якщо ви вивчаєте англійську мову.

Більшість цих сайтів для тих, хто вивчає англійську мову як іноземну, але є і такі, які створені для носіїв мови.

Не хвилюйтеся! Навіть сайти для носіїв мови можуть допомогти вам поліпшити свої навички англійської, причому навіть незалежно від того, на якому ви зараз рівні.

VOA Learning English і Voice of America

VOA Learning English  і  Voice of America

VOA - це абревіатура від "Voice of America", назви новинного і медіа-сервісу. Спочатку основна увага тут приділялася радіопередачах. Але зараз більшість передач цього сервісу можна знайти в Інтернеті. Цей ресурс схожий на BBC (про який ми теж розповімо), але основний акцент робиться на висвітленні життя США.

Офіційний сайт Voice of America пропонує новини, написані для носіїв англійської мови. Цей сайт також доступний на багатьох інших мовах. Він може стати в нагоді для тих, хто вивчає англійську рівня advanced або тих, хто цікавиться свіжими новинами. Але якщо ви все ще вчіть англійську як іноземну, ми пропонуємо вам подивитися сторінку VOA Learning English .

Цей веб-сайт особливо добре підходить тим, хто ще тільки вивчає англійську. Тут реальні новини адаптуються таким чином, щоб будь-хто міг їх зрозуміти - все за допомогою субтитрів, читання тексту в більш повільному темпі і програм саме для тих, хто вивчає англійську .

Домашня сторінка сайту VOA Learning English - гарне місце для того, щоб почати навчання. Тут ви отримаєте чітке уявлення про те, якого типу ресурси тут є і що додано нового. У меню зверху ви можете вибрати певний рівень, вид медіа-контенту або тему.

Що краще за все тут вчити:

 • Найголовніше: на сайті VOA Learning English ви знайдете радіо-програму під назвою "Learning English Broadcast" і відеопрограм "Learning English TV". Обидві програми часто оновлюються і висвітлюють новини в простій і зрозумілій манері. Ви також можете завантажити кожну передачу, щоб послухати її знову офлайн.
 • Навички сприйняття мови на слух: велика кількість контенту на цьому сайті направлено саме на аудіювання. Тут також є багато інших програм, і кожна з них зосереджена на своїх землях:

TalkEnglish.com

com

TalkEnglish, в общем-то, призначений для того, щоб допомогти вам з навичками усного спілкування. Але коли ви заходите на цей сайт, ви точно будете покращувати і інші навички, такі як сприйняття мови на слух, словниковий запас, фразові дієслова та ідіоми.

Цей сайт дуже зрозумілий, в ньому легко орієнтуватися. на домашній сторінці у вас буде кілька варіантів:

 • Уроки на розвиток навичок спілкування
 • Уроки на розвиток навичок сприйняття мови на слух
 • Додаткові уроки англійської мови
 • Кілька інших "Доповнень"

Кожна з цих категорій поділяється на підкатегорії за рівнем мовних навичок і темам. Ви швидко побачите, наскільки великий і якісний цей сайт - він покриває практично всі теми.

Якщо ви не знаєте, з чого почати, почніть з повного змісту уроків . Так ви зможете подивитися, що є на сайті, що підходить вам за рівнем і що для вас цікаво. Є також варіант повністю завантажити сайт . За цю можливість доведеться заплатити. Але якщо ви часто подорожуєте і хочете мати офлайн-доступ до сайту, то це може бути саме те, що вам потрібно.

Чому тут можна навчитися:

 • Навички сприйняття мови на слух : Клікнувши на будь-який елемент на сайті, ви почуєте, як це слово вимовляється. Запис зроблено чітким і зрозумілим голосом. Справді: ви можете провести на сайті багато днів і не почути жодного повторюваного слова. Також для всіх аудіофайлів є транскрипти, так що їх буде ще простіше зрозуміти.
 • лексика і ідіоми : На думку автора статті, це краще, що є на сайті. Тут ви знайдете ...
  • Безліч інформації на тему ідіом. Тут є 10 різних розділів . У кожному розділі зібрано 15 різних уроків, присвячених певних ідіомам.
  • сторінка з лексикою, де є поради, посилання і списки, які допоможуть вам поповнити словниковий запас.
  • Певна лексика для співбесід , подорожей , бізнесу та інших сфер спілкування.

BBC Learning English

BBC Learning English

Це офіційний сайт компанії BBC, британської телерадіомовної організації. Він дуже схожий на сайт VOA, тільки акцент робиться на британський діалект англійської мови, і висвітлюються події в Великобританії. Як і у VOA, у BBC є новинний сайт, який створений для носіїв мови. Але він також відмінно підійде і для тих, хто вивчає англійську.

На цьому сайті для тих, хто вивчає англійську, простіше орієнтуватися, ніж на сайті VOA, хоча тут і менше контенту.

Тут є серії навчальних курсів для учнів різних рівнів. Тут також є вибір програм про культуру, мову і поточні події англійською. Ще один плюс в тому, що ви можете завантажити транскрипти (в форматі PDF) більшості подкастів і аудіофайлів.

Чому тут можна навчитися:

 • Навички сприйняття мови на слух: на сайті представлено безліч аудіо- та відеофайлів, так що вам буде простіше знайти способи поліпшити навички, пов'язані з аудіюванням.
 • Поточні події: в розділі "Words in the News" ви знайдете короткі відео по цікавим темам. Це не завжди найсвіжіші новини. Якщо ви хочете бути в курсі останніх новин, варто перейти на основний новинний сайт BBC .
 • лексика:
  • "The English We Speak" - це програма, присвячена идиоматическим виразами (наприклад, "Put a sock in it" або "To sleep on it" ).
  • передача "6 Minute English" об'єднує в собі нову лексику, аудіювання, культурні аспекти у цікавій та веселій програмі. Тут говорять про такі речі, як здоров'я, культура і кава -Улюблені тема автора статті!
 • Вимова: на цьому сайті є розділ, присвячений вимові і фонетиці англійської мови. Для довідки: весь сайт, в тому числі і ця частина, написані на британському діалекті англійської мови. Ви можете зіткнутися з невеликими відмінностями, якщо до цього вчили американську англійську, особливо в плані вимови голосних звуків.

FluentU

FluentU

FluentU доступний у вигляді додатки для користувачів iOS , А скоро вийде ще й версія програми для пристроїв Android. Веб-сайтом також дуже просто користуватися.

На сайті FluentU ви можете вивчати англійську за допомогою захоплюючого відеоконтенту. На FluentU відео з реального світу (музичні кліпи, трейлери до фільмів, новини і надихаючі промови) перетворюються в індивідуальні уроки англійської мови. Тут багато інструментів і функцій, покликаних спростити вам вивчення англійської мови - ними оснащені всі відео. Наприклад, тести і питання, інтерактивні субтитри і визначення до кожного слова з відео.

Автор статті використовувала ресурс FluentU, щоб практикувати і покращувати свій китайський. Це один з найкращих і зручних інструментів для якісного вивчення іноземної мови.

Чому тут можна навчитися:

 • Навички сприйняття мови на слух: на FluentU зібрані відео з різних інтернет-джерел і адаптовані для того, щоб їх було простіше розуміти. Іншими словами, тут є тільки справжнісінькі і звичайні відео. Команда FluentU робить все, щоб цей контент був корисним і цікавим для тих, хто вивчає англійську мову. Ці відео також розділені за рівнями володіння англійською мовою, так що ви завжди знайдете щось хороше для себе, на якому б рівні ви не були - від beginner і до advanced.
 • Різноманітність і веселощі: відео FluentU розповідають про ті речі, які хвилюють реальних людей і подобаються їм. Тут ви знайдете контент на найрізноманітніші теми: розважальні, освітні або смішні. Тут напевно є те, що підходить саме вам!
 • лексика:
  • Самий класний інструмент на FluentU - це інтерактивні субтитри. Якщо ви почуєте слово, яке не знаєте, вам не потрібно шукати його в словнику! Досить буде просто навести курсор на будь-яке слово (або торкнутися його), щоб відразу ж побачити визначення. А якщо почекаєте пару секунд, то ще й почуєте вимова цього слова.
  • Ще одна функція, завдяки якій FluentU настільки шикарний, це дидактичні картки для запам'ятовування лексики в режимі навчання. До кожного відео є уроки, які допоможуть вам вчити лексику, включаючи тести для вивчення нових слів. Це відмінний спосіб швидко поповнити свій словниковий запас і попрактикуватися.
 • Усне мовлення і вимова: ви можете завантажити транскрипт до кожного відео і використовувати його, щоб опрацювати навички усного мовлення. Ви можете слідкувати за текстом в транскриптах, поки дивіться відео, і повторювати за говорять. Завдяки тому, що всі відео на FluentU зняті за участю носіїв мови, ви почуєте, як насправді говорять люди в реальному житті. Це хороша практика вимови, і це значить, що ви будете вчити саме той англійську мову, якою розмовляють його носії.

Elllo

Elllo

Ресурс Elllo - один з «ветеранів», там зібрані уроки для практики сприйняття мови на слух. Це дуже відомий ресурс. Крім приголомшливих уроків для відпрацювання аудіювання (зараз їх понад 1 300!), Тут є відео та інші інструменти, покликані допомогти вам підтягнути англійську.

Тут багато уроків, розділених по рівню володіння англійською. До кожного уроку є транскрипт з лексикою і завданнями. Більшу частину матеріалів можна завантажити у форматі MP3 або у вигляді текстових документів. Цим сайтом дуже просто користуватися: швидше за все, ваші вчителі хоч раз, але користувалися матеріалами з цього сайту на іспитах!

Чому тут можна навчитися:

 • Аудіювання: на цьому тут робиться головний акцент. Тут величезний вибір уроків і тем. В уроках ви почуєте як носіїв мови, так і тих, для кого англійська не є рідною. Іншими словами, ви ознайомитеся з різними акцентами.
 • Лексика: тут також є завдання на лексику до більшості уроків. Ці вправи можна назвати складними, але вони допомагають відпрацьовувати використання різних слів, фраз і ідіом.

Розділ «The Learning Network» сайту The New York Times

Розділ «The Learning Network» сайту The New York Times

Контент для цього сайту курирує команда The New York Times, так що в ньому багато відсилань до новинних статей. Через це деякий контент найкраще підійде тим, чий рівень не нижче advanced. При цьому тут є інструменти, які допомагають краще розуміти контент.

Наприклад, запис в блозі зазвичай посилається на повну статтю на сайті NYT. Вам запропонують короткий переказ статті, а також питання для обговорення. Ось чому це ідеальний ресурс для роботи в класі або групі. Втім, ви можете їм скористатися і в тому випадку, якщо вчіть англійську мову самостійно.

Чому тут можна навчитися:

 • Лексика: крім важливою лексики, представленої в кожній статті, тут є і рубрика "Word of the Day" , В якій також проводяться різноманітні вікторини.
 • Поточні новини та події: це новинний ресурс The New York Times, так що багато контенту пов'язано саме з новинами. Винятком є ​​тільки розділ "On This Day" , Де описуються різні історичні події.
 • Автентичний контент для носіїв мови: якщо вам сподобаються вправи на сайті Learning Network, можливо, вам захочеться оформити підписку і на The New York Times , Щоб отримати доступ до всього контенту сайту відразу.

Englishpage.com

com

Це звичайний веб-сайт, але на ньому зібрано просто неймовірна кількість корисної інформації. Це відмінне місце для тих, у кого є проблеми з граматикою. Тут також є кілька уроків по лексиці і кілька посилань на сторінки з аудіюванням.

Чому тут можна навчитися:

 • граматика:
  • Якщо ви подивіться на зміст розділу з граматики сайту Englishpage.com, то відразу побачите, наскільки це великий сайт.
  • На одній тільки сторінці про часи дієслів можна знайти керівництва і пояснення по всій граматиці, пов'язаної з дієсловами в принципі! Тут також є розділ 30 "Exercises", в якому ви знайдете тести і завдання на розуміння цієї теми. І це тільки розділ по дієслів! Коли закінчите, вас будуть чекати ще 100 інших тем на сторінці змісту . Якщо на цьому сайті немає якоїсь теми, можливо, вона не так вже й важлива!

Englisch-hilfen.de

de

Для вас може бути дивно бачити німецький веб-сайт в нашому списку (назва означає "English help" на німецькому). Але це дійсно відмінний і корисний сайт для всіх, хто вивчає англійську мову!

В принципі, той факт, що такий сайт створений в неангломовною країні, може бути великою перевагою. Він зроблений для тих, чия рідна мова не англійська, а тому тут дуже зрозумілі пояснення і приклади.

Чому тут можна навчитися:

 • Граматика: зараз на сайті більше 190 сторінок про граматику. Там ви знайдете правила і різні вправи . Уроки чітко структуровані, їх просто зрозуміти, так само просто працювати і з розділом з вправами.

Open Culture

Open Culture

Цей сайт може здатися важким, але не лякайтеся! Хоч він і не призначений виключно для тих, хто вивчає англійську мову, тут ви зможете знайти безліч цінних посилань.

На цьому сайті зібрані різні матеріали і джерела, які доступні безкоштовно онлайн, в одному місці. Більшість ресурсів присвячені освіті і культурі, також є розділ з уроками з англійської мови . За посиланнями ви зможете перейти на інші тематичні сторінки. Пізніше ви завжди зможете повернутися на сайт Open Culture, щоб знайти більше ресурсів, які допоможуть вам практикувати англійську.

Цей сайт корисний найбільше, якщо досліджувати його по максимуму. Почніть з списків тим на бічній панелі, постарайтеся знайти цікаву для себе тему. Більшість матеріалів будуть англійською, так що вам доведеться пошукати щось для свого рівня. Ви нічим не ризикуєте, адже все безкоштовно!

Що тут можна знайти:

 • Безкоштовні матеріали! Ви можете знайти:

Randall's ESL Lab

Randall's ESL Lab

На перший погляд, це сайт виглядає дивно, але тут багато приголомшливого контенту.

Основний упор тут робиться на аудіювання. Тут багато уроків з різними рівнями складності. Якщо не знаєте, з чого почати, відкрийте домашню сторінку . Потім перегляньте списки тим за категоріями. Або ви можете шукати конкретні теми, які вас цікавлять.

Що тут можна знайти:

 • Аудіювання: на сайті ви знайдете багато тематичних розділів. У кожному ви знайдете кілька питань для обговорення, аудіофайл і завдання в кінці. Це хороші теми і завдання, але їх не можна просто завантажити. Це означає, що вам знадобитися підключення до Інтернету, щоб їх послухати.

Smart Words

Smart Words

Smart Words - це ресурс, практично повністю присвячений лексиці. Він трохи менше, ніж інші сайти, але в ньому є розділи, яких не зустрінеш ніде. Так що, заходьте сюди, якщо вирішите зайнятися лексикою.

Цей сайт дуже зрозумілий, його просто використовувати, тут все розділено за категоріями. У той же час, тут немає розподілу за рівнями, так що для рівня beginner може здатися важкувато. Оскільки тут є поділ за категоріями, сайтом можна скористатися для підготовки до стандартних видів тестування, таким як TOEIC або TOEFL, де знання синонімів дуже стати в нагоді.

Для тих, хто заходить через комп'ютер: якщо клікнути по темі на бічній панелі, ви побачите ще більше пунктів меню прямо під певною темою.

Що тут можна вивчати:

Сподіваємося, що цей список надихнув вас скористатися новими джерелами. Навіть якщо ви відвідуєте курси англійської мови і у вас багато підручників, ви все ще можете почерпнути додаткові знання на цих веб-сайтах.

Немає єдиного ідеального сайту для вивчення англійської мови. Але якщо ви скористаєтеся такими, де вам цікаво і весело вчити, ви точно незабаром помітите, що ваші навички покращилися.

Райан Зіцман викладає англійську і іноді німецький в Коста-Ріці. Він пристрасно захоплюється викладанням, кава, пеутешествіямі, мовами, письменством, фотографією, книгами і фільмами, не обов'язково в такому порядку. Ви можете дізнатися про нього більше або зв'язатися з ним через веб-сайт Sitzman ABC .

Якщо вам сподобалася ця стаття, щось підказує мені, що вам сподобається і FluentU - кращий спосіб вивчати англійську мову за допомогою відеороликів про справжнє життя.

Занурення в англійську мову онлайн!

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью