• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

10 принципів майстрів PHP

Reg.ru: домени і хостинг

Найбільший реєстратор і хостинг-провайдер в Росії.

Більше 2 мільйонів доменних імен на обслуговуванні.

Просування, пошта для домену, рішення для бізнесу.

Понад 700 тис. Клієнтів по всьому світу вже зробили свій вибір.

Перейти на сайт->

Безкоштовний Курс "Практика HTML5 та CSS3"

Освойте безкоштовно покроковий відеокурс

з основ адаптивної верстки

на HTML5 та CSS3 з повного нуля.

Начать->

Начать->

Фреймворк Bootstrap: швидка адаптивна верстка

Покроковий відеокурс з основ адаптивної верстки в фреймворку Bootstrap.

Навчитеся верстати просто, швидко і якісно, ​​використовуючи потужний і практичний інструмент.

Верстайте на замовлення і отримуйте гроші.

Отримати в подарунок->

Отримати в подарунок->

Безкоштовний курс "Сайт на WordPress"

Хочете освоїти CMS WordPress?

Отримайте уроки по дизайну і верстці сайту на WordPress.

Навчіться працювати з темами і нарізати макет.

Безкоштовний відеокурс по малюванню дизайну сайту, його верстці та встановлення на CMS WordPress!

Отримати в подарунок->

* Наведіть курсор миші для припинення прокрутки.


1. Використовуйте PHP тільки тоді, коли це дійсно необхідно - Расмус Лердорф

Расмус Лердорф створив PHP в 1995 році і, з тих пір мова поширилася в середовищі веб-розробників як лісова пожежа, змінюючи зовнішність Інтернет. Расмус, однак, не створював PHP саме для цієї мети. Мова PHP створювався не для вирішення завдань веб-розробки.

Не можна засобами PHP реалізувати все, що завгодно. Лердорф - перший, хто скаже вам про те, що PHP - просто один з інструментів у вашому арсеналі, що навіть PHP має свої обмеження.

"Використовуйте для роботи потрібні інструменти. Я зустрічав компанії, які з головою поринули в PHP, застосовуючи його де завгодно, але PHP ніколи не була мовою, відповідним для вирішення будь-якої проблеми. Найбільш підходяща для нього ніша - використання в якості" интерфейсного "скриптового мови для Web ".

Спроби використовувати PHP для всього підряд неефективні і, звичайно, це не найкращий спосіб застосування вашого часу як веб-розробника. Не бійтеся використовувати інші мови, якщо PHP не задовольняємо вашим потребам, не підходить для конкретного проекту.

2. Використовуйте багато таблиць в зв'язці "PHP + MySQL" для підвищення масштабованості - Matt Mullenweg

Нікому не потрібно пояснювати, яким є його авторитет в середовищі PHP-розробників. Він, разом з спільнотою розробив найпопулярнішу на сьогоднішній день систему для ведення блогів - Wordpress. Після створення движка, Matt та його помічники запустили wordpress.com - безкоштовний сайт для блогінгу. На момент написання матеріалу на wordpress.com розміщені понад 4 мільйони блогів, а їх користувачі пишуть по 140 тисяч постів щодня.

Якщо хто і знає, як масштабувати вебсайт, то це Matt Mullenweg. У 2006 Matt підняв завісу таємниці над структурою бази даних в Wordpress і пояснив, чому Wordpress MU (розрахований на багато користувачів) використовує окремі таблиці MySQL під кожен блог замість того, щоб використовувати одну величезну "монолітну" таблицю для всіх блогів.

У 2006 Matt підняв завісу таємниці над структурою бази даних в Wordpress і пояснив, чому Wordpress MU (розрахований на багато користувачів) використовує окремі таблиці MySQL під кожен блог замість того, щоб використовувати одну величезну монолітну таблицю для всіх блогів

"Ми тестували такий підхід для багатокористувацької системи, але визнали, що його масштабованість починаючи з певного моменту зажадає занадто високих витрат. З монолітною структурою ви впираєтеся в технічні обмеження вашого" заліза ". У поточному ж варіанті користувачі розділені і можуть бути легко розведені по різних групам, наприклад на WordPress.com користувачі розділені між 4096 базами даних, що дозволяє виробляти масштабування дуже дешево і ефективно навіть при наявності сотень тисяч і мільйонів користувачів, при високо м рівні трафіку. "

Можливість перенесення таблиць дозволяє коду і, в кінцевому рахунку, блогам, працювати набагато швидше і легше масштабироваться. Уміло використовуючи кешування і бази даних, Matt показав, що надзвичайно популярні сайти на кшталт Facebook та WordPress.com можуть працювати на PHP і успішно справлятися з неймовірним потоком трафіку.

3. Ніколи не довіряйте своїм користувачам - Dave Child

Dave Child - творець сайту Added Bytes, частиною вмісту якого є чудові "шпаргалки" з багатьох мов програмування. Dave працював у багатьох компаніях-розробників в Великобританії і став відомий і авторитетний серед програмістів.

Dave пропонує вам і деякі мудрі поради для написання безпечного коду на PHP: не довіряйте вашим користувачам. Вони можуть вас засмутити.

"Отже, найбільш важливе правило веб-розробки, значення якого важко переоцінити: Ніколи не довіряйте вашим користувачам. Виходите з припущення, що будь-яка інформація, що передається від користувача містить шкідливий код. Завжди. Це поширюється і на ті випадки, коли ви вважаєте, що провели валідація на стороні клієнта, скажімо засобами JavaScript. Якщо ви впораєтеся з цим - вважайте, що ви взяли хороший старт. Якщо для вас важлива безпека PHP-додатків, то найважливіше для вас - застосовувати це просте правило. "

"Будьте остаточним і безповоротним параноїком.
Якщо ви будете виходити з припущення, що ваш сайт ніколи не буде піддаватися атакам, або іншим проблемам подібного роду, то в разі, якщо це дійсно станеться, ви зіткнетеся з великими труднощами. З іншого боку, якщо ви виходите з того, що кожен відвідувач сайту хоче завдати вам шкоди, і ви з ним в стані "війни", то це допоможе вам зробити сайт куди більш захищеним і бути готовим до того, що справи можуть піти не кращим чином. "

4. Робіть ставку на PHP-кешування - Ben Balbo

Ben Balbo писав для Site Point - дуже поважного навчального сайту для веб-розробників і дизайнерів. Він складається в комітетах Melbourne PHP User Group і Open Source Developers 'Club і він знає дещо про цю мову. Не дивно, враховуючи його минуле, пов'язане з PHP-розробкою і проведенням тренінгів в даній області і те, що він пропонує вдумливо використовувати кешування.

"Якщо у вас є навантажений ресурс з переважно статичним контентом, наприклад, блог, керований за допомогою CMS, потрібно невелика переробка, але в результаті ви отримаєте величезний приріст в продуктивності при невеликих витратах часу. Установка кешування для більш складних сайтів, які генерують різний контент для різних користувачів (наприклад, портали) зажадає більшої майстерності і тимчасових витрат, але переваги очевидні і в цьому випадку. "

Існує багато способів кешування в PHP:

- кешування викликів функцій
- робота з http-заголовками
- кешування завантаження файлів в IE
- кешування шаблонів
і багато інших. Через природу динамічних мов на зразок PHP, кешування дуже важливо для зберігання тієї інформації на сторінці, до якої часто звертаються і яка рідко змінюється.

5. Прискорюйте розробку на PHP, використовуючи IDE (інтегроване середовище розробки), шаблони і сніппети - Chad Kieffer

Коли Chad чи не зайнятий роботою над призначеними для користувача інтерфейсами або адмініструванням баз даних, він дає експертні поради зі свого блогу. Його кругозір дуже широкий і він часто бачить більш повну картину, яку не бачать інші програмісти, особливо коли справа доходить до глобального підходу, який Chad використовує при розробці веб-сайтів. Він спеціалізується на всіх аспектах розробки, тому будь-які ідеї, що виникають у нього при використанні такого підходу, можуть виявитися дуже корисними.

Chad впевнений, що використання IDE на зразок Eclipse PDT (Eclipse's PHP development package - набір Eclipse для PHP-розробки) із застосуванням шаблонів і сніпетів може значно прискорити процес розробки проекту.

"Щільний графік, величезні списки" to do "і дедлайни ускладнюють розробникам життя, не дозволяючи їм ознайомитися з просунутими функціями програм, в яких вони працюють. Це жахливо, оскільки деякі можливості, начебто шаблонів в Eclipse, можуть істотно знизити час кодування і кількість помилок . "

Здоровий глузд говорить про те, що якщо ви зумієте автоматизувати виконання завдання, ви завершите проект швидше. Витративши час на створення шаблонів, які ви будете використовувати знову і знову, ви заощадите багато часу при роботі з повторюваними блоками коду.

Витративши час на створення шаблонів, які ви будете використовувати знову і знову, ви заощадите багато часу при роботі з повторюваними блоками коду

Використовуючи IDE на зразок Eclipse і набір Eclipse для PHP-розробки, ви виявите, що поступово час, що витрачається вами на розробку зменшується. IDE буде автоматично закривати парні дужки, ви забудете, що таке пропущена крапка з комою, ви навіть зможете налагоджувати код в редакторі, без завантаження файлів на сервер.

6. Краще використовуйте функції фільтрації в PHP - Joey Sochacki

Хоча ім'я Joey Sochacki і не настільки відоме в середовищі PHP-розробників, як ім'я Matt Mullenweg, він є дуже досвідченим веб-розробником і ділиться досвідом, накопиченим в процесі роботи в своєму блозі Devolio.

Joey виявив, що навіть враховуючи той факт, що в PHP-коді повинно бути безліч різних перевірок, далеко не всі програмісти використовують функції фільтрації в PHP.

"Фільтрація даних. Всім нам доводиться робити це. Більшість, якщо не всі з нас терпіти не можуть цього робити. Однак, є відомі небагатьом функції фільтрації в PHP, які дозволяють нам виконувати будь-які типи перевірок і валідацій. Використовуючи ці функції, ми може виробляти валідацію і підготовку різних типів даних, адрес url, e-mail і IP-адрес, видаляти небезпечні символи і т.д. з відносною легкістю. "

Фільтрація може бути досить хитромудрої, але за допомогою Joey ви навчитеся фільтрувати практично все, що завгодно, і використовувати всі переваги фільтрації засобами PHP.

7. Використовуйте PHP-фреймворк - Josh Sharp

Завжди велися дебати щодо того, чи використовувати PHP-фреймворк на кшталт Zend, CakePHP, CodeIgniter, або взагалі не використовувати їх. У кожного з них є свої переваги і недоліки, і багато розробників мають на цей рахунок свою думку.

Josh Sharp - веб-розробник, який заробляє собі на хліб з маслом створенням сайтів для клієнтів. Ось чому є сенс повірити йому, коли він говорить про те, що використовувати фреймворк - відмінна ідея, так як він допомагає економити час і уникати помилок при програмуванні. Чому? Josh впевнений, що через те, що PHP дуже просто навчитися.

"Однак легкість освоєння PHP - слабкість даного мови. Так як практично немає обмежень на структуру коду, то дуже легко написати поганий код. Але є вихід - використовуйте фреймворк.

PHP-фреймворки допомагають стандартизувати ваше додаток, і ви можете заощадити багато часу при роботі над проектом.

8. Не використовуйте PHP-фреймворк - Расмус Лердорф

На противагу Josh Sharp Расмус, творець PHP не вважає, що фреймворки так вже хороші. Чому? Тому що вони працюють набагато повільніше, ніж "чистий" PHP.

Під час презентації на Drupalcon 2008 Расмус порівнював швидкість відповіді сторінки на PHP з типовим "Hello World" в разі використання чистого PHP і ряду фреймворків. Результати показали, що фреймворки виявилися набагато повільніше, ніж простий код PHP.

Якщо коротко, то Расмус говорить про те, що найбільша різниця в продуктивності виникає при спробах використовувати PHP-фреймворк як альтернативу простому PHP.

[Зауваження: Якщо вам все ж потрібно використовувати фреймворк, то Расмуса найбільше подобається CodeIgniter, так як він, за словами Расмуса "найменше схожий на фреймворк"]

9. Використовуйте пакетну обробку - Jack D. Herrington

Jack Herrington - НЕ чужак в світі PHP та веб-розробки. Він автор понад 30 статей для престижного сайту IBM developerWorks. Jack також публікував книги з тематики програмування, на зразок "PHP-хакі". Jack - добротний фахівець.

Jack D. Herrington рекомендує використовувати пакетну обробку і крон для вирішення тих завдань, які можуть бути вирішені в фоновому режимі. Користувачі в мережі не хочуть чекати довго. Є деякі завдання, вирішення яких займає чимало часу і їх можна виробляти в фоновому режимі.

Звичайно, в окремих випадках трохи простіше виділити допоміжний потоку для виконання невеликої завдання. Але легко побачити і те, що за допомогою звичайних інструментів - крона, MySQL, звичайного об'єктно-орієнтованого програмування і Pear :: DB створення пакетних завдань в додатках на PHP просто реалізується, просто розгортається і просто обслуговується.

"Я використовував обидва підходи і я думаю, що крон має перевагу" Keep It Simple, Stupid "(KISS) -" Роби простіше, тупиця ". Він робить обробку в тлі дуже простий. Замість того, щоб відбувалося постійне виконання кількох завдань в різних потоках, у вас є простий скрипт, який запускається кроном. скрипт перевіряє, чи потрібно що-небудь виконувати. Якщо потрібно - виконує і завершується. Немає необхідності турбуватися про витоки пам'яті. Не треба хвилюватися про зриви виконання процесу і небезпеки потрапити в нескінченний цикл. "

10. Негайно ввімкніть Error Reporting - David Cummings

David Cummings керує компанією, що займається розробкою CMS - систем управління контентом. Його компанія завоювала кілька нагород і якщо хто і знає, як розробляти PHP-додатки ефективно, то це David.

David написав в статті на SitePoint про дві речі в PHP, які він хотів би знати, коли тільки починав. Одна з них: Увімкніть error reporting негайно. Це заощадить вам в перспективі чортову силу-силенну часу.

"Це найперша річ, про яку я говорю людям, які використовують PHP - виставити error reporting на відображення всіх помилок. Навіщо? По замовчуванням error reporting не встановлена так, що вам не будуть показуватися багато, здавалося б, незначні помилки на кшталт:

- оголошення змінної завчасно,
- посилання на недоступну в даній частині коду змінну і ін.

Ці речі можуть здатися незначними, поки ви не почнете розробляти великі об'єктно-орієнтовані додатки з функціями і класами. Дуже часто, коли вам показуються не всі помилки, ви вб'єте не одну годину, нишпорячи за своїми функціями, які не працюю через неправильно написаного імені змінної або неможливості отримати до неї доступ. "

Error reporting може значно допомогти вам у разі установки на відображення всіх помилок. Пожалійте волосся на вашій голові і свій дорогоцінний час - нехай помилки шукає PHP, а не ви.

за матеріалами www.net.tutsplus.com
Переклад - Дмитро Науменко

PS Придивіться до безкоштовного курсу по створенню своєї CMS-системи на PHP з нуля. Він може стати для вас хорошим стартом при вивченні PHP:

Сподобався матеріал і хочете віддячити?
Просто поділіться з друзями і колегами!


Дивіться також:

наверх

Чому?
Чому?
Навіщо?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью