• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

10 причин, чому потрібно використовувати YouTube для бізнесу

Сьогодні майже кожен з нас з бізнесом на "ти"! Одні дають уроки англійської по Skype, інші - після робочого тижня стають за діджейський пульт і продають вініл; хтось знає весь китайський ринок як свої п'ять пальців, возить дивовижні новинки в свою країну або ж з легкістю ловить тренд і успішно продає електровелікі і гіроскутери. Чим би ти не займався - без якісного відеоконтенту в просуванні своєї справи не обійтися! У AIR Academy стартує курс YouTube For Business, який дозволяє зрозуміти, як використовувати найпопулярнішу Тб для розвитку власної справи або особистого бренду. Для початку, давай розберемося, чому YouTube є в наш час потужним інструментом для розвитку і просування свого бізнесу?

Причина №1 - впізнаваність Відеоконтент допомагає підвищити впізнаваність бренду. Якщо врахувати цінність, яку створює відео, виробництво відеороликів є економічно ефективним.

Причина №2 - залученість Більшість споживачів вважають за краще дивитися відео для того, щоб дізнатися про бренди, їх продукції, історії і т.д.

Причина №3 - зацікавленість Відео збільшує час, який люди проводять на веб-сайті, завдяки цьому бренд залишається в пам'яті людей більш тривалий час.

Причина №4 - актуальність Онлайн-відео дивляться все більше і більше людей, активні бренди заробляють на цьому тренді.

Причина №5 - Mobile first Відео найчастіше дивляться на смартфонах. Доступність соціальних мереж, які складаються з величезної кількості відеоконтенту, в телефоні зростає з кожним днем. Таким чином, успішний бізнес зосереджений на створенні відеоконтенту, щоб охопити максимально велику кількість людей.

Причина №6 - емоційний зв'язок Відео розвиває зв'язок між брендом і аудиторією. Глядачі, які дивляться відеоконтент бренду, більше йому довіряють і емоційно пов'язують себе з ним.

Причина №7 - зростання конверсій Відео збільшує кількість конверсій, кликабельность рекламних матеріалів і є найбільш ефективним інструментом для підвищення впізнаваності бренду, збільшення залученості та генерації нових клієнтів.

Причина №8 - присутність бренду Кінцева мета будь-яких маркетингових активностей - гарантувати, щоб люди знайшли ваш бренд в інтернеті. Відеоконтент грає важливу роль в цьому процесі.

Причина №9 - email-маркетинг і відео Інтеграція відео в email-маркетинг допомагає збільшити кількість конверсій. Надсилайте відео, відправляйте відео і ще раз - відправляйте відео!

Причина №10 - персоналізація Персоналізований відеомаркетінга виявився найбільш ефективним для бізнесу. Використовуючи дані з соціальних мереж, зі списку розсилки - можливо створити дивно залучає контент.

Використовуючи дані з соціальних мереж, зі списку розсилки - можливо створити дивно залучає контент

Звичайно, ти можеш почати самостійно шукати інформацію про побудову стратегії, типах контенту, технічних нюансах створення і просування відео. Методом проб і помилок, рано чи пізно ти прийдеш до результату.

Або ж ти можеш звернутися до нас, в AIR!

Або ж ти можеш звернутися до нас, в AIR

Ми вже реалізували понад 100 комерційних проектів з такими гігантами, як Pepsi, Suzuki, Comfy, Citrus.

До слова, у тебе буде можливість особисто поспілкуватися з тими, хто реалізував ці проекти. Дозволь багатомільярдної аудиторії YouTube дізнатися про твоє бізнесі, побачити твій бренд і полюбити його!

Дивись детальну інформацію про курс . До зустрічі на курсах AIR Academy!

Для початку, давай розберемося, чому YouTube є в наш час потужним інструментом для розвитку і просування свого бізнесу?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью